Žymės

Call of Duty 2

Alternatyvūs pavadinimai: Call of Duty 2, numeris biuro pareigos, menkių 2

Žaidimas Call of Duty 2 yra įdomus kompiuterinis žaidimas. Šis žaidimas yra pirmos dalies žaidimo tęsinys. Call of Duty 2 įvykiai pirmuoju asmeniu. In-Game Call of Duty 2 yra sukurtas stiliaus šaudyklė.

Žaidimas Call of Duty 2 gali atsisiųsti tik iš oficialios svetainės žaidimo. Parsisiųsti Call of Duty 2 gali tik suaugę vartotojai. Nepilnamečiams prieigą prie šio žaidimo yra uždarytas.

Jūs galite pamatyti apie žaidimą Call of Duty 2 video. Per video, galite sužinoti sau daug naudingos informacijos: užsiėmimai, renginiai, ginklų ir frakcijas.

Žaidimas Call of Duty 2 supažindins Jus su visais savo simbolius:

1. Vasilijus Kozlovas yra Raudonoji armija iš 13-ojo gvardijos šaulių divizijos. Jis yra atstovaujama žaidimą kaip pagrindinis veikėjas veikiantis Sovietų kampaniją. Jūs pradėsite žaidimą dėl prevencinio įvairių sovietinės armijos, kuri yra 30 km nuo Maskvos pobūdžio. Jis dalyvauja Stalingrado mūšis.

2. John Davis mano 7. Šarvuotos skyriaus seržantas. Jis dalyvauja Šiaurės Afrikos kampanijos.

3. David Welch yra 7-osios Šarvuotos skyriaus viršininkas. Jis buvo bakas vadas antroje scenoje Britanijos kampanija. Davidas dalyvauja supertankovyh puolimą Šiaurės Afrikos kampanijos, taip pat šiaurės vakarų Libijoje.

4. Kapralas Bill Taylor antra įmonė "D" 2-ajame Ranger bataliono. Jis yra pagrindinis veikėjas Amerikos kampanija. Billas dalyvauja Normandijos iškrovimų ("D-Day"), taip pat ne 400 Bergshtayne mūšį. Jis taip pat dalyvavo Reino kirtimo.

In-game "Call of Duty 2 ginklų, padalytą iš kampanijos. Visos kampanijos, bendrų rūšių ginklų, bet jie yra skirtingi modeliai

1. Pistoletas.

2. Kurjerių.

3. Šautuvas.

4. Šautuvas.

5. Granatos.

6. Pistoletas.

7. Pistoletas.

8. Granata.

Į žaidimą Call of Duty 2 gali žaisti įvairių rūšių vieno žaidėjo režimą ir multiplayer. Priklauso nuo režime žaidimų funkcijų pasirinkimas.

Yra žaidimą Call of Duty 2 mechanikos, galite atsisiųsti torrent failą, bet už tai, ką jums reikia įdiegti kompiuteryje programą.

In-game "Call of Duty 2 vnt turi kelias kampanijas:

1) Tarybų kampanija. Ši kampanija susideda iš kelių epizodų. Dalyviai šios kampanijos turėtų atlikti septynias misijas. Stalingrade, yra visos kampanijos renginių.

2) Didžiosios Britanijos kampanija. Susideda iš keturių epizodų veiksmų šioje kampanijoje. Britų kampanijos renginius vyksta per 13 misijų. Renginiai žaidimas vyksta trimis Prancūzijos regionuose, Šiaurės Amerikoje ir Normandijoje.

3) Amerikos kampanija. Susideda iš trijų epizodų veiksmų šioje kampanijoje. Septynias misijas įvykiai žaidime. Amerikos kampanijos renginių vyksta Berlyne.

Žaidimas Call of Duty 2 pateikiama keliais būdais:

1. Shootout - renginiai vyksta skirtingose ​​vietose.

2. Komanda Deathmatch - renginys vyks vardu dviejų komandų.

3. Fiksuoti vėliava - reikia šiuo režimu užfiksuoti savo priešininkų vėliavą ir apginti savo.

4. Vadovas - naujas būdas, kurį turi ne duoti Grab savo būstinę.

5. Paieška ir sunaikinti - tai režimas, kuriame jūs turite arba augalų bomba arba užkirsti kelią šį įvykį.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more