Žymės

Company of Heroes

Alternatyvūs pavadinimai: Company of Heroes

Šiandien mėgėjai strateginis shooter žaidimas, Company of Heroes buvo šiek tiek nuošalyje, tikintis, nauja antra dalis. Tačiau mes neturėtume pamiršti apie visus pasiekimus yra pirmoji projekto dalis. Galų gale, viena iš nedaugelio, ji sugebėjo laimėti apdovanojimų labiausiai Avid žaidimų kritikų. Kūrėjams nereikia atsisakyti savo palikuonių rūpintis savimi ir nuolat mėgautis žaidėjai naujų papildymus daugiau įdomių ir intriguojančių misijas. Problema daug bendrovių, besivystančių žaidimų apie karą, ką jie daro pernelyg tragiška. CoH žaidimas tiesiogiai priskirtinos karinių strategijų, sėkmingai sugebėjo įkūnyti laiko sunkumą ir nepersistenkite su tragedija. Galų gale, nėra nepadorus, kad žaidėjai, nes kompiuteris su nemalonus nuosėdos, tai tik žaidimas kompiuteris.

Šis projektas gali būti vadinamas tikrai gražus, nepaisant laiko siaubo, kuris pateikiamas į jį. Tiesą sakant, žaidimo kūrėjai sugebėjo padaryti neįmanoma - nauja įdomus projektas atrodytų banaliai tema (neįmanoma ne atkreipti dėmesį į tai, kad 80% gerus žaidimus kurti temas karo).

Norėdami pradėti žaidimą, Company of Heroes reikės iš anksto pirkti. Žaidimo kaina oficiali svetainė šiandien yra apie $ 40. Pagrindinė esmė žaidimo - plėtra. Jums reikės masiškai statyti pastatus, o vėliau pagerinti jų struktūrą. Be to, jūsų charakteris turės galimybę išteklių gavyba - ne visai tipiškas tirpalu karinę strategiją. Ir, žinoma, jūs rasite daug darbo vietų yra daugiausia užfiksuoti kontrolės taškus.

Prieš Beveik visi pagrindiniai įvykiai voleliu ir Company of Heroes. Vaizdo primena jų taikymo sritis ir turinys panašus Amerikos karo filmus. Nurodžius juostoje šalia vaizdo, žaidimo kūrėjai turėjo atlaikyti visą kino žaidimą iki galo. Štai kodėl žaisti, kartais jums jaustis kaip filme dalyvis.

Kai galite parsisiųsti Company of Heroes, jūs pamatysite patys, kad dauguma misijos, skirtos atskiriems maršrutams, šiek tiek panašus į Amerikos kino istorijų.

Visų projekto eigą tiesiogiai priklausys nuo įgyvendintų savo sprendimus ir strategijas. Taigi, todėl vienas neteisingas žingsnis, galite prarasti keliasdešimt pastatytas vienetus ir atvirkščiai. Daugelis žaidėjų nepatinka šią plėtrą, ir, savo ruožtu mes šiuo konkrečiu žavesio, todėl rimčiau apie apskritai žaidimą ir strategijas, visų pirma plėtrą.

Norėdami atsisiųsti žaidimą Company of Heroes galite tiesiog pereiti į oficiali svetainė žaidimą. Prieš tikitės rimtų žaidimas, kuris gali jus užimtas ilgais žiemos vakarais.

Ir jums neturėtų klaidinti tai, kad žaidimas Company of Heroes nemokamai, kol pavyks. Šis projektas yra tikrai verta suma teigė, tikrai nepasigailėsite!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more