Žymės

Cosmic Break

Alternatyvūs pavadinimai: Cosmic Break

Žaidimas Cosmic Break - nemokama multiplayer trečiojo asmens šaudyklė su realistiškus 3D grafika, suprojektuoti anime stiliumi. Personažų veiksmai, kurie visada atsiranda kovoti vieni su kitais, yra robotai. Mūšio lauke, gali veikti vienu metu prieš 30 žaidėjų pačia suma. Vartotojai turimi sukurti simbolį, pasiimti ginklus ir jam nuspręsti, kuris būdas žaisti CosmicBreak. Koks bus robotas priklauso nuo jūsų fantazijos. Po apribojimai nieko neįvyksta, ir jūs galite valdyti unikalus personažas gimė savo fantazijas. Yra, žinoma, pasiūlymą panaudoti vieną iš galimų 50 modelių, jau surinkti. Bet jei jums nepatinka tai, suristi savo rankovėmis ir naudojant daugiau nei 300 dalys: "Atneškite, kad bus tikrai brangu jūsų širdis. Tada, pasirenkant vieną iš trijų esamų frakcijų, jums bus robotas į nesibaigiančių kovų. Tikslai yra aiškus - išgyventi karštose kovose laimėti ir imtis pelnytą apdovanojimą. Ne tik, kad jums bus žaisti CosmicBreak nemokamas, tiek ir už kiekvieną mūšį pasikliauti nuopelnų balai, žaidybinių pinigų ir visų naudingų dalykų, tokių kaip atsarginių dalių robotas rūšių. Eiti į jį! Sėkmė - jūsų pastangų rezultatas!

CosmicBreak Registracijos nuves jus nuostabus, gražus, pilnas dinamiškų įvykių pasaulyje. Viskas, ką turite padaryti - tai užpildyti registracijos formą oficialioje svetainėje. Užpildykite reikiamus laukus vardu, slaptažodžiu, elektroninio pašto adresą. Įveskite žaidimą jums galės per "Facebook", kad per sąskaitos sukūrimo būtina nurodyti kitą forumą vardą. Kai visa reikalinga informacija bus įkelti CosmicBreak internete ir mėgautis įdomiausių žaidimo.

Įmonės CyberStep, Inc , Kuris stovi projekto kūrėjas, bandė padaryti gaminį, todėl reikalavimai sistemai nereikia šokiruoti žmonės yra psichiškai nesveikas. Dėl žaidimo reikės šiuos nustatymus kompiuteryje: Operacinės sistemos "Windows" (2K/XP/Vista/7) procesorius "Intel Pentium III 1. 2 GHz; DirectX 9 "suderinama. 0, RAM 256 MB. Kalbant apie interneto ryšį, jis turi būti bent 128 kbps.

Na, jei formalumai yra sprendžiami, atėjo laikas grįžti į lygiagrečiai aspektas vadinamas erdvės buveinę. Caught tolimoje ateityje, jūs turėsite pasirinkti pusę, dėl kurių ne gaila, kad visą savo jėgą ir pradėti rinkti energijos iš kosmoso, kurie padės atgaivinti vieną iš senovės Arkov (už teisę egzistuoti ir kad jūs turite nusprendė kovoti), kad jis, savo ruožtu, įjungti nugalėjo chaosas užgrobė valdžią. Jums suprasti žaidimą pati esmė, ir viskas nukrito į vietą, leiskite savo ruožtu į istoriją. Pasaulyje, kur buvo pakankamai ilgą laiką anarchija. Prieš gydymą lenktynes ​​milžinišką robotai, po pabudimas užmarštį, atrado siaubingą vaizdą: baisi chaoso karalystė. Senovės Arkov kad atėjo į gyvenimą tik trys. Tai galios, išminties ir drąsos. Bet visų jų stiprumas yra ant išsekimo ribos. Skubiai reikia energijos visatoje, bet jis nėra pakankamai trijų milžinų. Šalininkai kiekvienas robotai pažadintas nusprendė bet kokia kaina atkurti normalų gyvenimą yra jo stabas. Pinta alinantis kovą. Po kiekvieno frakcija mano, kad jis gali nugalėti Chaos robotas ir turi išgyventi bet kokia kaina. Atstovai grupuotes nenori pripažinti viena kitos, ir kosminės energijos, kuri taip reikalinga kiekvienam iš fantastinis pasaulis gyventojų tampa pagrindinis kaltininkas nesantaikos.

Taigi, žaidime yra trys sąjunga: Bradin, kur drąsa ir ištikimybė virš visa kita, vedlys, kurio pasekėjai yra laikomas labiausiai protingas ir kovoja nori remtis gerai apgalvotos strategijos ir Dostreks, kuris tiki, kad bet atkaklumas gali būti pažeista brutalia jėga. Atlikę savo pasirinkimą, kita strategija gausite savo pirmąjį rinkinį robotai. Taip, jūs perskaitėte, kad teisę, CosmicBreak žaisti jums kontroliuoti ne vienas, bet keli robotai. Tiksliau, jūs turėsite visą grupę, įsikūręs privačiame garaže. Ir beje, tarp robotų, galite pasirinkti kapitonas. Paprastai yra keturių tipų robotus, ir jie skiriasi savybes. Taigi, Oro robotai pasigirti galingų greitintuvų ir puikų manevringumą. Robotai Žemė tipas nesuderinta netoliese kovų ir kitu gebėjimą judėti greitai. Artilerijos tipo robotai blizgesį per svyravo atakos. Interneto robotai tipas Palaiko labiausiai subalansuotas ir turi tokią funkciją, galimybę remonto kolegos. Be to, visi skirtingi matmenys esamų robotai. S, M ir L - tai trijų dydžių, kurie tiesiog reikia kai atnaujinimo, taip pat per ginklu atrenkant atsižvelgta.

Žaidimų CosmicBreak suteikia vartotojams, pavyzdžiui, arena, misijų ir questus režimus. Kiekvienas iš jų yra įdomus savaip ir ką atvykti, nebus nuobodu! Be to, žaidimo metu galite kalbėtis su kitais žaidėjais. Ten tą ypatingą balso ir teksto pokalbių. Trumpai tariant, jūs turite galimybę praleisti savo gyvenimą turtingas, kad labai smagu! Turėti gerą nuotaiką!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more