Žymės

COSMICS: Galaktikos karas

Alternatyvūs pavadinimai: KosMiks, Galaktikos karas, Cosmics

Žaidimo apžvalga Cosmics: Galaktikos karai

Cosmics: Galaktikos karai lankosi - tai nemokama multiplayer RPG žaidimas, kuriame jums bus atsižvelgta į kosmosą.

Online žaidimai Cosmics: Galaktikos karai daro šiuos minimalius sistemos reikalavimus kompiuterio grotuvas

- Didelės spartos interneto ryšys,

- Procesorius: Pentium IV-2000

- 512 MB RAM

- Video: 64 MB

- Minimalūs 700 MB laisvos vietos standžiajame diske

- Minimalus ekrano raiška: 1024x768

- Flash player 10. 0

- No proxy ir ugniasienės

- Atviras prievadas 5432 dėl Adresa cosmics. ru

Prisijunkite žaidimo Cosmics: Galaktikos karai susideda iš dviejų etapų:

- Atpažinimas ir savo e-mail

- Teikti asmens duomenis (vardas - norimą vartotojo vardą, slaptažodį seksas).

Cosmics: Galaktikos karai registracija internetu ir toliau atsisiųsti klientas - specialią programą, kuri optimizuoja interneto srautą, sumažina klaidų kartografavimo žaidimą. Klientas turi kelias versijas - Šviesa (mažas dydis) ir baigta.

Cosmics: Galaktikos karai internetinis žaidimas pradžioje jums atidėjo planetą, kurioje jie gyvena, vienas iš dviejų rasių: humarty ir Aller. Šitos rasės yra tolimi palikuonys žmonių ir varžytis dėl planetos, tinkamos gyventi. Jūsų užduotis yra padėti savo rasės laimėti.

Kai žaidi žaidimą Cosmics: Galaktikos karai internete, tada jums tikrai kaip animacinis kovoja. Per kovą, jums bus pasirinkti smūgį padaryti priešą. Vykdyti kovos įtakos personažo

- Apsauga

- Judrumas

- Intuicija

- Jėga

- Pragyvenimo

- Energijos.

Siekiant pagerinti našumą, tuo, kaip tu žaidi žaidimą internete Cosmics laikas: Galaktikos karai yra įmanoma dėl charakterio lygį (lygis didėja priklausomai nuo įgytos patirties kovose), taip pat per pirkimo augimo įvairių daiktų šaudmenų. Tiesiog jūsų personažas galės taikyti prieš kovą įvairių stimuliatorių, kad padidinti savo galimybes laimėti.

Berniukas, jei tu žaidi Cosmics: Galaktikos karai gali kilti ir tarp realių žaidėjų ir tarp jūsų ir kompiuterio. Norėdami įjungti pastarasis jums reikia įjungti medžioklę ir bus atsispindėti jūsų žemėlapyje visi netoliese monstras.

Labai dažnai jums kovoti su priešingos rasės įvairiose srityse - nuo neutralus, į teritorijų konfliktą, kuris turi savo taisykles įsitraukimo.

Žaidimų Cosmics: Galaktikos karo internetinis miestuose turi keletą svarbių pastatų, kurie yra žaidimo funkcijos

- Ligoninė (kurioje jums prikelti)

- Parduotuvė (pirkti įvairių dalykų, kurios turėjimas skiriasi priklausomai nuo jūsų lygio)

- Aukcionas (jūs galite jį parduoti užkliuvę)

- Bankas (pinigų keitimo),

- Komunikacijų centras (jame galite išsiųsti žinutę ar siunčiant kitą žaidėją)

- Kalėjimas (tai yra žaidimo taisyklių pažeidėjus).

Kad būtų įdomiau Cosmics: Galaktikos karai žaisti žaidimą, yra daug kompiuterių ženklai, kad duos jums Quest įvairovė - sumanus darbas, kurio metu būtina ir posrazhatsya ir sutriuškinti savo galvą ant mįsles. Dėl kiekvieno kvesto įgyvendinimo jums pasikliauti unikalius trofėjus.

Taip pat į žaidimą jūsų charakteris gali turėti bet profesijos natūra: biologas, geologas, hunter, psy-bendrinis, inžinierius, biochemikas, Assassin, medikas. Darbas gali gauti iš trečiojo lygio charakterio. Profesija atneš jums pinigus ir galimybę parduoti ką jų gamybą.

Registruotis Cosmics: Galaktikos karai bus jums pasinerti į kosmoso mūšiai tarp dviejų rasių pasaulyje, ir galbūt iki jums bus priklausys nuo jūsų pergalę žmonių.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more