Žymės

Counter-Strike

Alternatyvūs pavadinimai: Counter-Strike, CS

Counter-Strike 1. 6 - naujausią populiarios serijos kompiuterinius žaidimus iš Valve Corporation. Žaidimą Counter Strike pirmojo asmens šaudyklė, remiantis variklio ir temą GoldScr Šaltinis. Visi žaidimai nemokamai Counter-Strike prieinamas plačiajai auditorijai gerbėjų virtualus pramogų. Ši žaidimo dalis sėkmingai laimėjo daugelio vartotojų širdis. Nicos grafika kartu su daug žaidimų galimybes. Counter-Strike internetinis istorija nėra vienoda. Yra ne viena korta, pasirinkimas, kuris apima sudėtingas užduotis, kurios neleidžia praleisti net aktyviausi. Be to, komandos sąveikos sistema duoda savo skonį gameplay, moko veikti darniai ir veiksmingai, kaip įmanoma pasiekti bendrą sėkmę. Iš apdovanojimų laimėtojai jeigu gerai, kaip valiuta. Ir ji sutiks, yra gera paskata siekti pergalės prieš mūsų priešus. OD taip pat kažkiek trupinius, bet tai nėra net ketina palyginti su pirmojo ekstrahavimo. Counter-Strike CS - tai nuotykis prisotintas pasaulis, kuriame vaidina ne tik sėkmės vaidmenį, bet ir pastangos.

Norėdami tapti teisėtas dalyvis jaudinančių įvykių, jums reikia atsisiųsti Counter Strike. Yra specialios programos, siekiant padėti jums įdiegti žaidimą. Pagrindinis akcentas naują aplanką ant jūsų kompiuterio, nes įdiegti Counter Strike internete per įdiegtą žaidimas yra griežtai draudžiama. Be to, jums reikia apsilankyti oficialioje svetainėje, kur registracija atliekama Counter-Strike. Kurti naują paskyrą, užpildykite šiuos laukus: vardas, slaptažodis Pakartokite slaptažodį, elektroninio pašto adresas, kodas paveikslėlio. Be viso to, reikia pažymėti, kad yra tam tikri minimalūs reikalavimai, kuriuos turi atitikti kompiuterio. Taigi jokių problemų žaisti Counter Strike, jums reikia šiuos parametrus: operacinė sistema "Windows XP", 500 MHz procesorius, garso korta, vaizdo plokštės su 16 MB atminties, 96 MB RAM. Įsitikinkite, kad viskas yra tvarkoje, pasirinkite automatas pusės, imtis ginklų ir įsipareigoti jų žygdarbius!

Kaip žaidimą CS - tai tarp dviejų kariaujančių pusių konfrontacija, turite prisijungti prie vienos iš jų. Nuspręskite sau, ar teisūs ar nedoras teroristų komandosai. Nesvarbu, kokia dalis įvesite priklauso eksploatuojami lošimo veiklą. Yra trys pagrindinės kortelės, kuriose yra šilčiausias įvykiai. Ši VIP Žmogžudystė (teroristai bando nužudyti VIP ir riaušių policija - jį į saugią zoną), Įkaitų gelbėjimo (komandosai išgelbėjo įkaitus ir teroristai kelia su triukšmas) ir bomba / defuse (teroristai turi sprogti bomba grėsmę ir komandosai neutralizuoti priešingai). Žinoma, be šių, yra ir kitų vietų, bet šios kortelės yra didžiausią paklausą. Tuo misijos žaidimą CS 1 m. 6 teisingai paskirsto pelnytą apdovanojimą.

Norėdami praleisti savo kietajame uždirbtus pinigus gali būti speciali įmoka zona. Tada parduoti juos visus, įskaitant šaunamuosius ginklus ir kitų naudingų daiktų. Kalbant apie arsenalą, čia ten ir pistoletų ir šautuvų ir šaltas ginklas, Bombos ir granatos ir šautuvai. Taip pat reikia ir daiktai, pavyzdžiui, policijos skydas (ekranas), šarvai (šarvai), plius šalmas šarvai (šarvai + šalmas), naktinio matymo akiniai (naktinio matymo akiniai), žnyplės (sušvelninti Kit ). Daugiau savo finansines galimybes - taip tvirtai supakuoti. Taigi, pirmyn!

Counter-Strike Nemokama suteikia galimybę dalyvauti turnyruose. Čempionatas yra nuo mėgėjas tokio didelio masto, kaip ir pasaulyje, tai yra, priimti geriausią dalį komandos. Jei paaiškėja, kad dalis vieno iš profesionalių komandų, tai garantuoja patirtimi ir turtinga gyvenimo. Kiekvienas laisvas minutes padaryti patiks jums galimybę žaisti Counter Strike internete. Vėl ir vėl tu sieks grįžti Tai įdomu veiklą!

Kitas pliusas yra tai, kad Counter-Strike 1. 6 žaidimas yra keli modeliai žaidimo. Jie skiriasi savo išvaizda simbolių, ty kamufliažas žemėlapiuose laisvų darbo vietų. Dėl teroristų, jeigu toks žaidimas modeliais Phoenix Faction (Rytų Europos), Arkties Keršytojas, Guerilla Warfare (švedų) ir Elite Crew, o komandosų - Seal Team 6 (JAV), GSG-9 (vokiečių kalba ), GIGN (prancūzų), Specialusis Air Service (anglų k.) Ši įvairovė atneša naują požiūrį į gameplay ir be galo laimingas dalyvius.

Prisijunk dabar savo patirtį patirti visas šio nuostabaus žaidimo funkcijomis! Tai, kad daug metų žaidimų Counter-Strike tinklų NETA nėra netekti svarbos vartotojams, kalba pats už save. Mes galime tik palinkėti jums geros nuotaikos ir sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more