Žymės

CrossFire internete (Kryžiaus mugė)

Alternatyvūs pavadinimai: Kryžiaus mugė, krossfaer, krossfair, krosfayr, Cross Fire, Crossfire, Cross Fire, krosfaer, kryžminio GAISRO, GAISRO kryžius, kryžius mugė

Online žaidimai Kryžius Fire [_4_ ] vienas iš populiariausių žaislų pasekėjų Counter-Strike. CrossFire online  Multiplayer šaulys su gera žaidimo. Registruotis CrossFire осуществляется standartinė schema. Nurodykite teisingą adresą elektroninės dėžutės pradžios. Turėtojams dėl pašto dėžutę. ru patikrinti žaidimo Kryžius Fire [ _2_] pobūdžio ir nereikia - žaidimas bus pripažinti Jus kaip šios pašto paslaugos vartotojo. Vienas turi sutikti su šiuo elektroniniu paštu gauti naudoti ir įveskite slaptažodį, kad jį tik. Dėl likusios nori žaisti Kryžius Fire internete patikrinti [_2_ ] dar labiau išplečia visiems įprastų modelis: įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, gauti aktyvacijos.

Kaip klasikinis komandos šaulys, Žaidimas Kryžius Fire internete suteikia žaidėjams pasirinkti - prisijungti prie komandos teigiamu funkcija, arba prie agresoriaus. Komandos "geri vaikinai» bendroji rizika - tai specialios paskirties grupė, kuri renka pensininkai kariai kovoja už taikų egzistavimą eiliniai piliečiai. Ideologinis tėvas - Aleksas Lloyd (specialus RAF), dabartinis vadovas - Amerikos verslininkas Michael Norman pamaldžiai gerbia Lloyd pagrindinius principus, siekiant kovoti su terorizmu ir palaikyti taiką pasaulinės bendruomenės. Specialiųjų agentų Juodasis sąrašas (daugiausia iš Artimųjų Rytų šalyse) komanda pabandykite būti varžoma. Kas yra steigėjas ir kieno sąskaita finansuoja grupė - nėra žinoma. Jie atlieka užduotis įvairių grupių ir teroristinių organizacijų. Štai žaidimo konfrontacijos esmė.

Kalbant apie metodus ir būdus, kaip kovoti. Net jei Kryžius Fire žaisti jūs nusprendžiate pirmą kartą, tai bus gana lengva naršyti, už kovą su "Arsenal" yra: granatos, pistoletai, kulkosvaidžiai, šautuvai, durtuvas "užkandis".

Žaisti žaidimą internete Kryžius Fire yra įdomus, nes kad lygiava savo charakterį jūsų parduotuvėje galite įsigyti papildomos įrangos ir elementus kovinės įrangos, kurios kūrėjai žada nuolat atnaujinti. Patirties kaupimas yra taip pat svarbus, nes jo dėka, yra pažanga karjeros laiptais. Plius, kai jūs pakeičiate Rank (natūraliai aukštyn), simbolis įgyja naujų įgūdžių ir galimybių. Pavyzdžiui, pareigūno ar seržanto, jis gali šaudyti ginklą, jis anksčiau nebuvo galima.

Iš to, ką dar reikėtų žinoti tiems, kurie imasi Play Cross Fire [ _3_] gal paminėti keturi žaidimo režimai:

  1. Komanda Deathmatch - klasika žanro, čia visi veiksmai, kuriais siekiama pašalinti priešą;
  2. Eliminavimas - tai reiškia, žaidimo problemas, kurios režimas yra ne daug skiriasi nuo pirmojo, gerai, išskyrus tai, kad kai kurie momentai;
  3. Paieška & Destroy - čia drąsūs vyrai iš Global rizikos [_3_ ] patikėta misija išgelbėti objektą;
  4. Ghost Mode - originalus žaidimo režimas, dėl kurių žaisti Kryžius Fire internete bus įdomiau nei kitų komandos šauliai. Čia blogi vaikinai iš "juodojo sąrašo" yra suteikiamas tam tikras pranašumas - jie tampa nematomi. Tiesa, jis gali būti naudojamas kaip ginklas tik peiliais. Jų tikslas, žinoma, destruktyvus - Pasaulinis Rizikos smūgis saugomą objektą. Pripažįsta teroristai bus išklausyti su pėdomis apie tobish garsą.

Cross Fire internetinis žaidimas simpatiškas mėgėjams "šauliai" į CS dvasią. Išsaugoti pasaulio visuomenę nuo organizuoto terorizmo grupė - tai už šioje geympleera užduotis! Neatidėliokite įdomių vimo ir mirtinai dvikovas po to užsiregistruoti dabar. Žaidimų Krosfayr laukia tavęs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more