Žymės

Skersinis

Alternatyvūs pavadinimai: Skersinis

Game Crossout – postapokalipsės pasaulis be kompromisų

Žaidimas Crossout yra unikali naujovė MMO veiksmo žanre, kur veiksmas vyksta pašėlusiame postapokaliptiniame pasaulyje. Aplink jus yra sugriautas miestas, kuris kadaise buvo klestintis didmiestis. Dabar jis guli griuvėsiuose, o jūsų ir kitų žaidėjų sukurtos kovinės mašinos važinėja tuščių gatvių labirintais. Jūsų laukia tikras dizaino biuras, kuriam vadovauti turite patys. Kiekvienas žaidėjas turi savo dirbtuves, kuriose daro stebuklus, iš atskirų medžiagų surenka didžiulę mašiną, o paskui ją atgaivina. Įsivaizduokite, koks yra tokios veiklos potencialas!

Pražūtingi žmogaus sukurti karai

Pradėkite Crossout kovoti dėl karo. Tavo misija aiški – šaudyk ir laimėk, išgyvenk erdvėje, kurioje nebėra žmonių. Tik mašinos su siaubingais ginklais toliau kovoja, vedamos savo idėjos. Norėdami pradėti kurti savo automobilių modelius, juos įrengti, turite atsisiųsti Crossout:

  • Šarvai
  • ginklas
  • Sekti
  • Ratai
  • Antigravitacinė platforma

Kiekvieną detalę turite susikurti patys, nesvarbu, ar tai raketų paleidėjas, kulkosvaidis ar grandininis pjūklas ir grąžtas. Sujunkite savo vaizduotę ir sugalvokite unikalią įrangą, kad taptumėte stipresni už priešininką. Dabar esate plieninių savaeigių kareivių, kurie nepažįsta baimės, vadas, juda priešo link, jį supa ir naikina.

Pasirūpinkite artimojo kovos ir nuotolio detalėmis. Artimo kontakto išvengti nepavyks, o jei šarvuose bus atsarginių „staigmenų“, jums bus lengviau atlaikyti ir atremti puolimą. Tai taip pat leis jums skausmingiau „įgelti“ priešą ir nukąsti naudingą daiktą iš jo automobilio, atimant pranašumą ir apsaugą. Įvairioms užduotims atlikti reikės lengvesnių ir sunkesnių automobilių. Kai kurie atliks greitus manevrus ir žvalgybą, tuo tarpu iškeliamos didesnės jėgos.

Sąveika su žaidėjais

Patobulintas ir unikalus dizainas gali būti pasiūlytas kitiems žaidėjams aukcione. Tai abipusiai naudinga prekyba, kai visi parduoda savo karo kūrinius. Būkite kūrybingi ir drąsūs, kad jūsų produktas būtų paklausus. Taip pat daiktus galima pasiimti lauke po mūšio. Jūsų sunaikinta technika palieka daug naudingų, vertingų dalykų, o kad ji nedingtų ir nepatektų kitiems, norintiems pasipelnyti, verčiau pasiimkite.

Prisijunkite prie Crossout kompiuteryje ir pradėkite mūšį su nuostabiomis šarvuotomis transporto priemonėmis. Vienas šūvis gali sunaikinti priešo ginklą arba sugadinti gynybą, o tai sumažins jo kovines savybes. Iš pradžių galios lygis nebus pakeltas iki maksimumo, tačiau įgydami patirties ir rinkdami taškus galėsite pumpuoti ir tobulinti savaeigius ginklus. Jūs turite visas galimybes tapti stipriu priešininku:

  • Naujoviškų mašinų projektavimas
  • Dalyvaujant ir užgrūdinant mūšiuose
  • Pavojingų ginklų rinkimas
  • Parduodu retus artefaktus už didelę kainą

Tai visiškai naujas požiūris į žaidimų pasaulio kūrimą. Netgi peizažai su apgriuvusiais pastatais atrodo patraukliai. Sugalvojus sugadintas mašinas, surengti tikrą mirtino baleto spektaklį, jas pjaustant, sumaniai įveikiant akmenų kamščius, sienų likučių labirintus, atvirus laukus, rūgščias pelkes. Įspūdingai atrodo ir pats mūšis – metalo šlifavimas, kibirkštys kaip vėduokle, žemės gumulai iš po ratų. Jau pirmosios buvimo žaidimo erdvėje minutės pakrauna azarto ir noro kuo greičiau pradėti vaidinti. Tai palengvina originalus siužetas, populiarus žanras, puiki grafika, neįprastas požiūris į įvykių raidą ir įdomūs specialieji efektai.

Kaip atsisiųsti Crossout į kompiuterį?

Šiandien žaidimą Crossout galima rasti daugelyje žaidimų platformų – kompiuteriuose, „XBox“, „Android“ / „iOs“ ir įskaitant „Steam“. Norėdami įdiegti žaidimą savo kompiuteryje, turite atsisiųsti ir įdiegti Gaijin Launcher, visa kita padarys už jus, atsisiųs ir įdiegs žaidimą automatiškai. Jums tereikia palaukti. Žaidimas užima iki 10 GB laisvos vietos kietajame diske, o jei interneto greitis nėra didelis, teks šiek tiek palaukti.

Rekomenduojami sistemos reikalavimai: Windows 7 arba naujesnė versija; Intel Core i5 procesorius, 8GB RAM; Nvidia Geforce 960 ar naujesnė vaizdo plokštė; 10 GB vietos standžiajame diske; Interneto ryšys.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more