Žymės

Kultūrinių naršo

Alternatyvūs pavadinimai: kultūrų internete, internetinis žaidimas kultūros, kultūros ritmas internete, kultūros 2 internete

Jei domina civilizacijos žinoma, jei remtis senovės istorijos vikingai, ir jei norite būti vienos iš jų batus, tada nemokamai naršyklės multiplayer online žaidimas Kultūrų [_1_ ] strateginiame žanras - tai, ko jums reikia. Malonus žaidimas sąsaja, gerai sudarytas simbolių, spalvinga pastatai - tai, ką daro žaidimo malonus auditoriją. Be to, žaidimas yra visiškai pritaikyta prie rusakalbių vartotojų ir nereikalauja didelių kompiuterio išteklių. Norint žaisti žaidimą Kultūrų internete jums reikės kompiuterio

·                    Su operacine sistema "Windows" 98/ME/2000/XP/Vistax32/Seven

·                    ПроцессорIntelPentiumIII 1 GHz

·                    Atminties 256 Mb

·                    Video 64 MB

·                    Internetas

·                    Naršyklė

Reikėtų pažymėti, kad be registracijos Kultūrų Prisijungę Play neveiks. Bet jūs neturite jaudintis, nes registracija į žaidimą Kultūrų Prisijungę standartą ir nebus užimti daug laiko. Pirmiausia, jūs turite eiti į oficiali svetainė žaidimą ir spauskite "Registruotis" mygtuką. Po to standartinis registravimo forma, kurioje turite įvesti:

·                     Vardas

·                     Parašyk

·                     Ateikite ir patvirtinkite slaptažodį

·                     Perskaitykite ir sutikite vartotojo susitarimą

Jei pageidaujate, galite užsiprenumeruoti naujienas. Apie tai savo Kultūrų registracija internetu yra daugiau, ir jūs iš karto patekti į žaidimą.

Pradžioje jūs turite pasirinkti žaidimo pasaulį iš keturių turimų

·                     Naugardas

·                     Moscow

·                     Kazanė

·                     Tagil

Tada Kultūrų internetinis žaidimas jūsų paprašys nustatyti žaidėjo personažas lenktynes.

Jų žaidimas du

·                     Vikingai

·                     Azijiečiai

Pasirinkus lenktynes ​​Gauni simbolių kūrimo puslapyje, be kurių neįmanoma žaisti online Kultūrų Prisijungę . Jūs turite pasirinkti vieną iš šešių siūlomų vaizdų (3 vyrai ir 3 moterys), o tada pritaikyti ją sau pasirenkant spalvą ir stilių pobūdžio. Oh yeah, nepamirškite sugalvoti savo herojaus vardą. Visa tai dabar galima žaisti Kultūrų Prisijungę . Pačioje pradžioje žaidimą jums bus išleisti už žaidimų pobūdį, kuris padės jums susidoroti su valdymo žaidimas. Į žaidimą jūs turite sukurti savo herojus, siųsti jį į karą, bet nepamirškite apie kaimo plėtrą.

Visi pastatai ir patalpos kaime yra pastatytas iš keturių pagrindinių išteklių derinys, kuris gali ir turi gaminti

·                     Medis

·                     Akmuo

·                     Geležis

·                     Auksas

Be to, žaidimas vis dar kelia įdomios mokslo, kurie bus reikalingi vystyti naujas technologijas ir akinius, atspindinčių kaimiečių nuotaiką - jie yra atsakingi už gerinant pastatų. Savarankiškai plėtoti visus į Kultūrų Prisijungę bus sunku herojus išteklius, todėl reikia samdyti vikingus, kad esate ne tik naudinga išteklių gavybos.

Žaidimas funkcijos kiekvienai klasei trijų rūšių ginklų

·                     Ax

·                     Bow

·                     Kardas

Žaidimas pasižymi penkių charakteristikų herojus iš viso

·                     Jėga

·                     Judrumas

·                     Luck

·                     Protas

·                     Ištvermė

Už kiekvieną naują lygį herojus gauna 1 tašką, už darbą ypatingomis pastatų gali pagerinti

našumą

Iki ruošiami karjere

Protas sukurti laboratorijoje alchemikas

Ištvermė tyrimas dėl geležies kasyklos

Sugauti aukso kasyklos sėkmės

Judrumas gauti lentpjūvės

Žaidimas Kultūrų internete galite pasirinkti simbolių, kaip antai:

·                     Karys

·                     Berserker

·                     Šaudyklė

Warriors naudoti viena ranka ginklą ir skydą. Kai kariai yra namuose, ji bus naudinga dirbti lentpjūvėje ir karjero parengti rodiklius, stiprumo ir manevringumo.

Berserkers nori dviejų įteikė ašims, imtis daug pastangų. Todėl, siekiant Berserker ne sėdi namie nuobodu, ji bus naudinga dirbti karjere.

Strėlės pasiektų tikslą per atstumą, ir už tai jis turi išlaikyti įgūdžių ir paspauskite šaltą protą. Todėl, kai namuose šaulys, ji bus naudinga dirbti su alchemikas laboratorijoje.

Žaidimas Kultūrų internete bus pasiūlyti jums atlikti kovų su monstrais, tačiau ne tik, kaip prieš kitus žaidėjus į žaidimą kova su sąlyga. Be gebėjimo kurti klanus, su savo draugais ir klanų, savo ruožtu, gauti visą salą jūsų dispozicijoje.

Registruotis Kultūrų Prisijungę atvers priešais jus galimybę pasinerti į nežinomą pasaulį įdomus, keliauti su draugais, kad jūs gaunate malonumą.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more