Žymės

Truckers 2

Alternatyvūs pavadinimai: Truckers 2

Truckers 2 žaidimas, kuris jungia elementai lenktynių ne tik neįprasta, bet ir ekonominę strategiją.

Parsisiųsti Truckers 2 yra įmanoma, bet svetainę, kuri suteikia tokią galimybę. Iš esmės atsisiųsti žaidimą iš torrent. Galite Truckers 2 žaidimai parsisiųsti keliais formatais:

1) Expanded Edition PC. Bestseleriu.

2) Expanded Edition PC. Iš dalies versija.

3) Standard Edition PC.

Play Truckers 2 Jūs negalite pamiršti šiuos objektus:

1. Degalinės - degalinė bus atitinkamai užpildyti savo automobilį.

2. STO - čia taisys automobilius arba tiesiog jas tobulinti.

3. Rezervuarų parkas - vieta, kur jums bus apkrova, ir siųsti į nurodytą vietą (pvz., kuro degalinėje). Labai atidžiai atlikti šį krovinys tipo, nes jie gali sprogti. Jei bus priimti jį sėkmingai, gausite daug pinigų.

4. Kuro bakai - specialūs objektai, kurie yra skirtingose ​​vietose. Jie yra pažymėti užrašas "Fuel». Su jais, galite užpildyti automobilio benzino kainos žemiau. Tankai paprastai yra toli nuo degalinės, todėl jums bus tikslingiau pripildyti juos.

5. Pagalbos kioskai - objektai, kurie yra šalia terminalų sandėliuose. Juos galite sužinoti apie visas transporto ir krovinių, kurie šiuo metu rengiami, o tada pasirinkti geriausią prekes.

6. Semi - objektai, kurie daugiausia pakelėse ar gyvenviečių. Jie yra nemokami. Priekabos naudojama kroviniams gabenti ypatingomis traktorių. Žaidimas turi specialių vilkikų, kurie tinka tik atitikimo priekabos. Standartiniai jų priekabų neuždėtas.

Kelių Truckers 2 sietis visas gyvenvietes. Visi jie yra nurodyti žemėlapyje. Be to, pagrindinių kelių į žaidimą Truckers 2, yra taip pat paslėptas kelių. Apie juos galite gauti, jei pogrupių pusė su nurodytais keliais.

Simuliatorius Truckers 2 yra keli simboliai:

1) Neutralus vairuotojai - galite susitikti su jais kelyje arba automobilių stovėjimo aikštelėse.

2) Policija - jų priekabos - yra BMW, taip pat kelių orlaivių. Policija baudžia vairuotojus, kurie nepažeidžiate taisyklių: važinėti vogtomis transporto priemonėmis, pavogtus daiktus su savimi. Jei jūs padarote pažeidimą policija, jums bus liepta sustoti. Paklusnumo atveju, jūs išduotas baudą. Jei jums nereikia sustoti, tada Chase prasideda už jus, ir tada pradėjo šaudyti.

3) banditai - pereiti į kitą planetą. Jie gali stovėti nuošalyje, siūlanti tau kalbėti. Nustojus jie atimti iš jūsų prekes. Ar banditus Galite pirkti pavogtą automobilį arba užduoti vogti prekes iš konkurento.

Truckers 2 žaidimas suteikia jums už skirtingų tipų transporto priemonėse galimybę:

1) Traktoriai - 13 modelių.

2) Mikroautobusai - 9 rūšys.

3) Lengvieji automobiliai - 12 modelių.

4) Autobusas.

Truckers 2 žaidimas yra labai įdomus ir gana neįprastas. Štai ką daro dar patrauklesnį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more