Žymės

Damoria

Alternatyvūs pavadinimai: Damoriya

Damoriya internetu - nemokama multiplayer online naršyklinis žaidimas, padaryta ruožtu pagrįstas naršyklės strategijos žanro, analogas pasaulyje garsaus žaidimo "Heroes of Might and Magic".

Jei nesate užsienietis magija ir giliai jūs svajojate nuotykius ir riterių turnyrą savo karalystę internetinis žaidimas Damoria skirta kaip tik jums.

Perfect fantazijų nustatymą, kuris suteikia mums Damoriya žaidimą internete, yra dar vienas veiksnys, kuris leidžia jums svyruos ilgai Damoria internete ir mėgautis valandų pabaigos žaidimo.

Prisijungti žaidime Damoriya neužima daug laiko, o jo gražus bruožas yra stilizuotas į žaidimų pasaulį. Jums reikia įvesti pagrindinę informaciją, tada gausite apie žaidimo sąskaitos aktyvavimo ir voila laišką - turite visavertį gyventojas šio Pasakų šalyje. Registruotis Damoriya paprastas ir aiškus visiems, net į lošimai internete pradedantiesiems.

Damoriya internetinis žaidimas, kuris yra vertas tęsinys serijos "Heroes" ir "Stronghold". Daugelis žanro gerbėjai dažnai skundžiasi, kad žaidimas nėra stebuklinga sudedamoji dalis. Bet mes skubu patikinti jus, kaip alternatyva čia yra alchemikės dalykas, kad būtų galima sukurti paprastą, iš pažiūros elementai visiškai stebuklingi dalykai.

Ekonomikos komponentas, kuris gali pasigirti mums Damoriya Online žaidimai, dirbo pakankamai rimtai. Kai pradėsite žaisti internete Damoriya, pakeliui į kuriant ir tvirtinant visus savo imperijoje jums reikės pakelti savo karalystę auginti, ir lygiagrečiai vykdant grobuoniškas veiksmų, užsiimti tarpusavio karų ir konfliktų.

Pradedantiesiems pradedant žaisti internete Damoriya gali jaustis taikos Damorii patogiai, o ne nerimauti, kad jų auginimo karalystė metu nušlavė Minios įsibrovėlių. Norėdami tai padaryti, žaidimas turi tam tikrą buferinę laikotarpį, per kurį nebus paliesti, suteikiant Jums galimybę atsistoti ir padaryti šiek tiek lėšų stiprinti lošimų pasaulyje pozicijas.

Žaidimas yra visiškai rusinama ir rusakalbių bendruomenė jį plėtoti gana greitai. Nepaisant to, žaidimo pasaulyje kasdien yra dešimtys tūkstančių simbolių iš visiškai skirtingų šalių ir pasaulio šalių.

Suvokdami, kad žaidėjai yra labai svarbus strateginis komponentas, žaidimo kūrėjai padarė viską, ateina su įvairių pastatų ir vienetai. Kalvė, tvartai, mokymo jousting pagrindus, užeigos ir net restoranai - viskas yra jūsų dispozicijoje ir paruoštas statybai ir patobulinimų. Groti damoriya žinant šį faktą, ji tampa labai įdomu. Yra net kai kurie sunkieji ginklai, pavyzdžiui, laidyne. Kareiviai gali atlikti ietys, lankai, ir naudoti, žinoma, geriausias kardus, bet iš viduramžių ginklų rūšių nedaug, kurie yra pateikti į žaidimą.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas pradinio ploto pasirinkimo. Kiekvieno siūlomo žemės turi specialius bonusus statant savo pilį ant jo. Tai reiškia, kad atrankos atidžiai! Iš tiesų, tokių žaidimų kaip Damoriya žaisti proto.

Keista, žaidimas turi savo loginę išvadą. Finalinis etapas plėtros pobūdžio žaidimas yra tapti pirmoji pozicija žaidėjų reitingą. Po to, plėtros poreikis yra prarastas, tačiau tikrieji žaidėjai gali ir toliau žaisti, įrodyti savo jėgą, o ne leisti, kad kas nors pažeisti jų trokštamą švino didvyrių sąrašą toliau. Tokia socializacija prideda konkurencingumo veiksnys ir daro žaidimo įdomesnis.

Taigi, verta pasakyti, kad žaidimas yra labai aukštos kokybės ir jos bendraamžiai į pasaulinį tinklą, yra labai maža. O jei ant sienos kardas dar nėra dulkių ir jūsų patikimas žirgas laukia jūsų prie savo namų durų, tada nereikia stoviniuoti, o užsiregistruoti į žaidimą ir įrodyti visiems, kad jūs esate vertas tapti stipriausia herojus Damorii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more