Žymės

Tamsiausias požemis

Alternatyvūs pavadinimai:

Darkest Dungeon nėra įprastas tuščiosios eigos RPG. Dažniausiai šio žanro žaidimuose tvyro linksma animacinių filmų atmosfera, tačiau tai ne toks žaidimas. Atmosfera čia itin niūri, depresyvi, su atitinkamu muzikiniu akompanimentu.

Žaidimas prasideda tuo, kad gaunate laišką iš tolimo giminaičio, kuriame jis aprašo paslaptingą dvarą, kuriame buvo atrastas portalas į kitą dimensiją ir vyksta neįtikėtinai baisūs mistiniai įvykiai. Nėra ką veikti, einame sutvarkyti vietos, kad išsiaiškintume, koks likimas ištiko giminaitį, o vienam – kas atsitiko.

Atvykę jie pamato, kad dvaro aplinka užkrėsta nešvarumų. Apsigyvenę kaimyniniame mieste, suburkite kovotojų komandą ir pradėkite kovą už žmonijos likimą.

Suformuokite būrį iš skirtingų klasių kovotojų, kad jame būtų artimos kovos vienetai, distanciniai vienetai ir veikėjai, kurie teiktų paramą kovotojams.

Žaidime yra daug klasių:

 1. Antikvariatas
 2. Arbaletė
 3. Karys
 4. Vestal
 5. Geek
 6. Treneris
 7. Laukinis
 8. Crusader
 9. Kapų vagis
 10. Muškietininkas
 11. Samdinys
 12. Okultistas
 13. raupsuotasis
 14. Rogue
 15. Savęs plakimas
 16. Maro gydytojas
 17. Jester
 18. Shieldbreaker

Kiekviena klasė turi septynis unikalius gebėjimus, tačiau tik keturi iš jų iš pradžių atsitiktinai atrakinami. Didėjant lygiams, atsidarius gildijai, atsiras galimybė patobulinti jau atsivėrusius gebėjimus arba išmokti naujų. Be to, kalvėje bus galima patobulinti šarvus ir ginklus. O ligoninėje bus galima išsigydyti nuo ligų ir net pakoreguoti kai kurias charakterio savybes. Įstaigų paslaugos nemokamos, teks skirtis su auksu. Patys pastatai taip pat gali būti tobulinami, tam prireiks įvairių resursų.

Kai pradėsite žaisti Darkest Dungeon, turėsite ištirti daugybę požemių ir kilometrų katakombų aplink dvarą. Judėdami į priekį, būkite atsargūs, be akivaizdžios grėsmės, kylančios iš šiuose senoviniuose tuneliuose gyvenančių piktųjų dvasių minios, net ir užsikimšimai yra pavojingi, juos išvalius galima rimtai susižaloti. Netgi perskaičius rastą knygą galima pasigauti ligą, kurios atsikratyti nebus lengva.

Požemiuose rasite daug skrynių, kurios ne visos užpildytos lobiais, gali būti nemalonių netikėtumų. Be to, kartais užklupsite karių, savo pirmtakų lavonus ir begalę spąstų.

Be akivaizdaus sveikatos išsaugojimo, reikia pasirūpinti ir būrio narių emocine būkle. Juk nesibaigiančios kovos su monstrais, nekromantais ir slegianti požemių atmosfera psichiką veikia ne geriausiai. Būtina laiku grįžti į miestelį, kad sumažintum stresą smuklėje ar apsilankius bažnyčioje. Priešingu atveju kovotojai gali išprotėti, o tai lems jų mirtį.

Mūšiai vyksta žingsnis po žingsnio, komanda po komandos, smūgių seka priklauso nuo greičio ir iniciatyvos.

Žaidimas labai įdomus, nepatingėkite skaityti ir jums patiks istorija, kuri atsiskleidžia prieš jūsų akis.

Darkest Dungeon atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Tačiau žaidimas „Steam“ žaidimų platformoje arba oficialioje svetainėje dažnai parduodamas su gera nuolaida.

Pradėkite žaisti dabar ir pasinerkite į niūrią apimto pasaulio atmosferą daugeliui valandų, kad sužinotumėte pagrindinio veikėjo likimą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more