Žymės

DarkOrbit - Star Wars

Alternatyvūs pavadinimai: DarkOrbit, Tamsiai Orbit Tamsiai Orbit, Tamsiai Orbit, star wars, karo kosmose, kosmoso mūšiai

DarkOrbit internete - yra shareware naršyklinis žaidimas, kuriame užkariauti kitas kosmosas kovoti už išteklių ir pasaulinio pirmavimo.

DarkOrbit - yra naršyklė internetinis žaidimas, kuris vyksta milžiniškoje visatoje. Tuo grotuvas pasirinkti vieną iš trijų rasių pateikiamas kartu su šiais planetų pradžioje: Marsas, Venera ir Žemė. Po siurblio ir pagerinti savo erdvėlaivius ir vienetai, ekstraktas mineralai ir elementai, vykdant užduotis, ir atlikti įvairias užduotis, dalyvauti aukcionuose ir konkursuose ir, žinoma, užkariauti priešo teritoriją, sunaikinti priešą savo, arba per erdvę sandraugas.

Be standartinio žaidimo pokalbiuose galima bendrauti balsu per tokias programas kaip Skype ar TeamSpeak, todėl žaidimą daugiau dinamiška ir kuo greičiau. Žaidimas nereikalauja atsisiuntimą ir diegimą.

Tamsiai Orbit internete reikalauja indeliuose realius pinigus į žaidimą, tačiau tik tuo žaidėjo prašymu.

Siekiant atkurti internetinis žaidimas DarkOrbit, tik pastovų interneto ryšį ir naršyklę optimizuotą dirbti su Flash Player.

Prieš pradėdami žaisti Dark Orbit internetu, registracija internetu yra reikalaujama DarkOrbit: ant pagrindinio puslapio, įveskite registracijos laukai, jūsų slapyvardis (slapyvardį), slaptažodį, elektroninio pašto. Kitas, pasirinkti žaidimo serverį, nurodyti savo gimimo datą ir priimti "sąlygos ir privatumo politika." Tuo šis, žaidimas DarkOrbit Registruotis baigtas ir paspaudę ant "Play", galite pradėti žaisti. Registruotis DarkOrbit - nemokamai!

Po registracijos procedūrą, jums reikės pasirinkti sau Bendrovei. Juos į žaidimą trijų

• Marsas gavybos operacijų (MMO)

• Žemės Industries Corporation (EIC)

• Venera išteklių Neribotas (VRU)

Marsas gavybos operacijų (MMO) - Ši bendrovė, priklausanti Mars, grobuoniška visata gamina energiją;

Žemė Industries Corporation (EIC) - bendrovė valdo pasaulį, o ne tik kovinį vienetą, ir bendruomenės dalimi;

Venera išteklių Neribotas (VRU) - Ši bendrovė, priklausanti Veneros dirbo apsaugoti vietos ir jos gyventojų.

Pasirinkę kompanija, žaidėjas gauna erdvėlaivis pradinio lygio. Ir į žaidimą įėjimo - premija kaip tam tikrą skaičių žaidimo valiuta ir karinės amunicijos.

Pagrindiniame žaidimo puslapyje yra meniu funkcija kontrolės žaidimus, su kuria jūs galite žaisti Dark Orbit:

Angaras - čia yra pagrindinis karo laivas grotuvas droids (laivai asistentai), R. T. (Ištikimas kompanionas žaidimas grotuvas mechanizmas), turimi ginklai ir parduotuvė.

Į parduotuvę pirkti naujus laivus, droids, ginklų, šaudmenų, generatoriai, R. Mechanizmai, ir daug daugiau ...

Klanai - galite kreiptis prisijungti prie klano (klano kartu grotuvai, padaryti juos stipresnis).

Bandomasis profilis - čia yra informacijos apie žaidėjo statuso, statistinius duomenis, informaciją apie draugus ir premijų, taip pat įgūdžių medžio (galima įsigyti tam tikrų įgūdžių).

Galaxy "Vartai - čia yra teleporteriai (Alfa, Gama, Delta, Epsilon ir Zeta).

Skylab - Kosminė laboratorija naudojantys žaidėjai uždirbti milijonus kreditus ir išleisti juos aukcione, čia yra Hi-Tech įmonė ir atnaujinti daiktus.

Prekyba - galite laimėti prabangius daiktus už kreditus arba pirkti juos iš karto.

Uridium - čia siūlomos paslaugos už mokestį.

Paspaudus "Start" mygtuką, jūs galite žaisti DarkOrbit, pasinerti į įdomų renginį.

Pradėtas žaisti online žaidimas DarkOrbit, atsivers langas, kuriame planetos žemėlapį NPC (NKK), kuris bus pasiūlyti mokymus atlikti kelias užduotis, veiklos, kuri bus suteikta tam tikrą atlygį. Atlikti įvairias užduotis, ir priešų sunaikinti gaus išteklius ir orbitinio valiutą, be to, daugiau patirties ir garbė.

DarkOrbit internetinis žaidimas turi nemažai žaidimų kosmoso žemėlapiai (vietovių), kurie bus skirtingi žingsnių daug: rinkti išteklius, kelionė į kitą galaktiką mūšį su priešo rasių ir tokiose vietose, kaip laboratorijoje gali konvertuoti įvairių išteklių ir tiesiog naudoti juos tobulinti savo karinius ginklus.

DarkOrbit internetinis žaidimas siūlo laimėti mūšiai naudoti kovinius pajėgumus savo laivą:

• lazerinių ataka - būtina pirkti lazerinį mūšį parduotuvėje ir įdiegti ją į savo laivą

• raketų ataka - aprūpinti savo laivą įvairių raketų paleidimo angare

Uridium išteklių, galite įsigyti galingiausią modernizuotos droids.

Online žaidimai DarkOrbit yra aukcionas, kuris gali laimėti dėl unikalių daiktų ir artefaktų siūlymų.

Tamsiai Orbit internetinis žaidimas turi savo in-game valiuta - Paskolos ir pagrindinis pajamų šaltinis - Uridium.

Norėdami surinkti tam tikrą kreditų skaičių kiekvienas žaidėjas gauna galimybę sukurti savo klano bendruomenę, kuri duos klano ar jos narius kai žaidimo privalumus.

Žaidimų Tamsiai Orbit turi puikią trimatis grafikos, puikią dinamiką ir realistiški lenktynių mūšio!

Į DarkOrbit žaisti bus įdomu tiek profesionaliems ir pradedantiesiems žaidėjams.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more