Žymės

Tamsios sielos 3

Alternatyvūs pavadinimai: „Dark Souls III“, „Dark Souls“ 3

Game Dark Souls 3: Gotų fantazija.

Japanese“ kompanija „From Software“ saugo slaptą informaciją apie antrosios „Dark Souls“ dalies tęsimą, suteikdama ją mažomis porcijomis festivalių, parodų ir interviu metu. Iš to, kas tapo žinoma, formuojasi patraukli nuotrauka, o gerbėjai laukia, kol bus pasiekiamas „Dark Souls 3“ žaidimas. Jei kitos pasaulio jėgos netrukdys, jos išleidimas vyks 24. 03 2016 m. Japonijoje, o kitas pasaulis laukia iki balandžio 12 d.

Renkant turimus duomenis po truputį, galite pridėti įspūdžių ir faktų mozaiką. Pradžioje „Action / RPG“ yra kuriamas kartu su atviru pasauliu trims populiariausioms platformoms:

  • One Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Žaidimas bus platinamas optiniuose diskuose ir gali atsisiųsti „Dark Souls 3“ oficialioje svetainėje. Ji turi du žaidimo režimus: multiplayer ir vieno žaidėjo.

Gandai, atspėjimai ir faktai.

B bandė išsiaiškinti naujovės niuansus, Japonijos leidyklos gamintoją Atsuo Yoshimura, uždavė klausimus apie žaislo ypatybes, tačiau jis gėdingai vengė specifikos, patvirtindamas tik tai, kad nuo pirmųjų minučių iš tiesų sunku perduoti „Dark Souls 3“ kompiuteriuose ir kitose platformose. Taigi pasiruoškite sunkiam mūšiui tamsiame pasaulyje.

Nuo žaidimo priekabos, aišku, kad produktas pasižymi misticizmu, turinčiu atpažįstamų japonų filosofijos ir mitologijos savybių. Simbolis klajoja per pasenusią karalystės teritoriją, tyrinėja pilį, kovoja su monstrais. Jį supa tamsios sienos, įsišaknijusios į negyvas augalų šaknis, o tamsus dangus kabo ant galvos.

Kažkada buvo sumuštas herojus, ir dabar jis yra siunčiamas į Drangliko karalystę, kad atsikratytų savo kitos pasaulio esybės. Norėdami užfiksuoti paslaptingąsias sielas, jis turės kovoti su antgamtiniais karalystės gyventojais, kurie pradžioje susitinka renkantis pradinę klasę ir akimirksniu nardydami į storą daiktų.

Heroy yra nustebintas tuo, ką jis matė, kai pilkieji kauliniai gyventojai meldžiasi į kūnus, kurie buvo prikabinti prie medžių ir akmeninių drakonų statulų. Bet jis nėra skirtas ilgam žavėtis šituo spektakliu, nes jam greitai skiriamas dėmesys ir prasideda mūšis.

nesuskaičiuojamų monstrų užpuolė riterį, o jo kardas niekada nesiunčiamas į apvalkalą. Herojus užpuolė visų požemio juostų demonai, skeleto sukilėlių kariuomenės, šarvai, gigantai, mechaniniai drakonai, trys galvutės.

projekto vadovė Hidetaka Miyazaki kartą sakė, kad mėgsta pristatyti drakonus pačiame žaidimo pradžioje, todėl susitikimas su juo yra neišvengiamas. Tačiau nemažai žmonių žino, kad baisaus tipo monstras gali būti nužudytas manos klasės manna pagalba, ir jei tai daroma, herojus gauna 27 000 sielų tik pradėjus savo nuotykius.

Perėjimas per dūmines žemes, charakteris turi sugebėti atstumti išpuolius ir ištirti aplink jį esančią pasaulį, gauti informaciją iš karalystės gyventojų monologų ir aprašytų daiktų. Ir kadangi nėra jokios jungiamosios siužeto tarp buvusios ir naujos serijos, žaidėjai patys gali nuspręsti ir atspėti, kaip kilo Drangiko karalystė arba kas sukėlė Viešpaties mirtį.

Apibendrinant.

Dark Souls 3 galima įsigyti rezervuojant arba laukiant oficialaus išleidimo. Manoma, kad iš pradžių bus „Dark Souls“ 3 versijos žaidimų konsolėms, o vėliau bus išleistos „Windows“ platformoje. Kadangi autoriai daug atsilieka, išlaikydami intrigą tarp gerbėjų, tai nėra faktas, ir greičiausiai produktas bus pasiekiamas vienu metu visomis kryptimis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more