Žymės

Tamsiai Kardai

Alternatyvūs pavadinimai: Tamsiai Kardai

Tamsiai Kardai internetu - tai yra masiškai multiplayer online Vaidmenų žaidimas (MMORPG nemokamai). Į fantazijos pasaulį internetinis žaidimas Dark Kardai, jums bus susiduria su brutalia jėga ir magijos galias tamsos ir šviesos konfrontacijos, taip pat tvarka ir chaosas.

Siekiant prisijungti prie Darkswords žaidimą, jūs turite eiti patikrinti Tamsios Swords. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai sukurti ir įkelti savo charakterį ofsayta žaidimo klientą. Pažvelkime į kūrimo procesą:

1) Pasirinkite rasę (rasės nustato jautrumą įvairioms veiklos sritims): Orcs, elfai, žmonės, nykštukai ir Drow;

2) nustatyti charakterio įvaizdį (tai būsena, kurioje kiekvienas gali pamatyti tai): Trys vyrai ir trys moterų;

3) Pasirinkite pradines savybes (jie vaidina svarbų vaidmenį charakterio karjerą), galybė, Konstitucija, miklumo ir intelektas;

4) Pasirinkite ginklai: kardas, kirvis, ietis ir peilis;

5) Pasirinkite pradinį miestą (todėl jums pradėti savo žaidimą): Seastone Fort Arkijah ir rubinais.

Identifikacija Registruotis į žaidimą Dark Kardai yra baigtas ir jūs pradedate žaidimą. Savo pirmojo įsigaliojimo internetinis žaidimas Dark Kardai, charakteris pasireiškia centre pasirinktos mieste - "." Stairway to Heaven "vietos Užsidėkite simbolių mokymu uniformą, gauna bent pradėti gydomųjų potions. Ateityje jūsų charakteris kai išeinate iš žaidimo, išsigelbės, tai kur žaidimas buvo per paskutinį kartą.

Play žaidimą Tamsiai Kardai Online, galite užsiimti įvairiomis amatų: Alchemija, Žvejyba, Agrokultura Genetika ...

Tamsiai Kardai internetinis žaidimas leidžia jums pirkti ginklus, įrangą ir drabužius, taip pat papildyti atsargas gydomųjų potions arba parduoti savo trofėjus - visi jūs galite padaryti parduotuvėse ir kitose mažmeninės prekybos vietose, kurios žaidimo aikštelė .

Parduotuvėse, internetinis žaidimas Tamsiai Kardai, ten gildijos ir mokyklos, kurioje po didina combat lygį jūsų charakteris gali mokymuose ir įgyti naujų įgūdžių, burtai ir nustatymus (padidinti combat lygį įvyksta automatiškai, kai tam tikras patirtis dabartinio lygio).

Norėdami laikyti daiktų ir pinigų savo pobūdžio žaidimas Dark kardai, yra viešbučiai ir bankai, kurie yra gausu didžiuosiuose miestuose ir miesteliuose žaidimas Dark Swords.

Play internetinis žaidimas Dark Swords, galite eiti toli, bet saugiai laivybai laivų ir specialių vietų vadinama "Uostas".

Reikšmingas aspektas tamsiai Kardai gameplay, yra PvP kovų, dėl kurių egzistuoja vietą arenoje. Bruožas Arena yra tikroji kova be trukdžių. Tuo pat metu Arenoje gali būti ne daugiau kaip du žaidėjai ar grupės žaidėjų.

Play Dark Swords, galite susipažinti su trijų mokyklų kovos magija ir atitinkamai trys elementais: Ugnies, šalto ir Žaibas. Kova burtai prie "pasipriešinimą" arba kitų elementų sąskaita, priklauso nuo kelių parametrų lygis mokymo, įrangos ir gildijas.

Tamsiosios kardai pasaulyje yra vadinamieji Religinės Įgūdžiai (jų 3 rūšys). Augančios Religinės įgūdžius, jūs gaunate prieigą prie religinių svetainių, kurios suteikia galimybę gauti unikalių įgūdžių, kad žymiai pagerinti savo charakterį, gebėjimus.

Tamsiai Kardai žaisti Klanai gali susidaryti (sujungtos klanas gali dalyvauti klano karų ir gauti premiją, taip pat surinkimo ir kontrolės teritorija, gauti į savo klano arba aukso trofėjų iš teritorijų, kontroliuojamų). Tamsiai Kardai atliekamas automatiškai kiekvieną dieną turnyrai (čia galite pasiekti parduotuvės alchemija "Auksinis Bank" ir laimėti prizą).

Tamsiai Kardai turi galimybę pirkti augintiniai (pažįstamų): lapė, vilkas ir Pallas. Tačiau pažymi, kad familiars reikia jūsų priežiūra, mokėjimas už kurias bus jiems atsidavimas ir įgūdžių, kurių jie padės jums mūšyje.

Pasibaigus persvarstymo išvados, mes galime pasakyti, kad Dark Swords žaidime bus įdomu, nes yra daug įvairių Quest, vietos, misijos, yra net galimybė užsegamas mazgas širdis dviejų mėgėjams. Registracija Netrukus Tamsios Swords, galite pabandyti jį visą. Tapti šio žaidimo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more