Žymės

Dienos vyksta

Alternatyvūs pavadinimai: Race gon

Game Days Gone: apokaliptinio pasaulio trileris.

2016 m. Vasarą 2016 m. Vasarą „E3“ parodoje JAV kūrėjas „SIE Bend Studio“ pristatė savo projektą. Jie tapo vieno žaidėjo „Days Gone“ kovotoju su atviru pasauliu PlayStation 4 platformai, kur įvykiai yra iš trečiosios šalies. Pagal pateiktą pranešimą sklypas yra labai įdomus. Ypač jis mėgsta visų rūšių nelaimių mėgėjus. Žaisle pateikti įvykiai - tai laikotarpis po nelaimės, įvykusios prieš dvejus metus. Pandemija nugrimzdė beveik visą populiaciją, sunaikindama net didžiuosius miestus.

Daugelis gyvenviečių tapo vaiduoklių miestais, ir jei ten išliko gyvenimas, tai yra arba keistuoliai, bet ir mirę. Tik nedidelis žmonių išgyveno šį siaubą, bet jie yra išsklaidyti mažose grupėse visoje šalyje. Ar verta jų ieškoti ar geriau išvengti tolimojo gyvenimo ir mirties klausimo. Juos supykdo buvęs nusikalstamas diakonas Šv. Jonas, o dabar - klajoklis.

Kas yra žinoma apie žaidimą.

Play Days Gone žaidimas žanro gerbėjai yra pasiruošę, ir yra daug jų. Pagrindiniai žaidimo bruožai yra:

  • Skaičiuokite transportavimą
  • Susiję naudingus daiktus
  • Padidinti savo pagalbos ginklais ir automobiliu
  • Sukurkite spąstus zombiams
  • Dispel atakos
  • Įkraunami reikmenys ir ištekliai
  • Skin bet kuriuo būdu
Kadangi nėra jokių ribų, herojus keliauja bet kuria kryptimi, atranda naujas sritis ir naudoja savo savybes savo naudai. Švelniai tariant, kraštovaizdžiai, vulkaniniai randai, yra didžiuliai atviros erdvės palei Ramiojo vandenyno pakrantę. Ir kai gyventojai pasirodys priešais jus griuvėsiuose, kur sunku rasti patikimą prieglobstį nuo pasipiktinusių būtybių.

Tarp jų yra salamandrai, kurie kažkada buvo paaugliai, bet buvo užsikrėtę epidemijos metu. Jų užpuolimo, užmušimo ir bėgimo stilius. Horde labiau organizuota ir daug, todėl veikia harmoningai. Jie klajoja keliais, ieškodami maisto, ir kai jie ras turtingą žemę, jie ilgą laiką gali pasilikti šioje srityje. Savo veiksmuose galima atsekti anksčiau įgytus įgūdžius, ir kiekvienas iš jų naudoja savo talentą. Dabar šie tvariniai yra uždrausti, o dabar jie turi naujus principus, kuriuose stiprumas yra pagrindinis dalykas. Vienintelis dalykas, kuris šioje situacijoje yra svarbus, yra likti gyvas, bet bet kokie būdai, bet pirmiausia nepamirškite atsisiųsti „Days Gone“.

Kaip žaislo autoriai sako, jis visuomet pavojingas jų sukurtoje pasaulyje, ir praktiškai nėra laiko atsipalaiduoti. Švino simbolis visada turi būti pasirengęs atstumti kitą ataką. Tie, kurie nusprendžia žaisti „Days Gone“, turėtų žinoti, kad tai yra išlikimo simuliatorius, iš kurio viskas vyksta.

Apie pagrindinį veikėją.

Bet kodėl Diakonas tapo pagrindiniu personažu, ir kodėl jis vis tiek sugebėjo išvengti mirties? Tarp jo savybių neapgalvotas vairuojant motociklą. Praeities gyvenime jis dalyvavo dviratininkų gaujoje ir nuo to laiko išsaugojo naudingus gebėjimus išgyventi. Kaip žinote, vaikinai motocikluose dažnai pažeidžia taisykles, dėl kurių kyla prieštaravimų su policija ir dažnai tenka pabėgti nuo jos. Per daugelį metų tai tapo pagrindiniu instinktu, padedančiu pabėgti nuo kraujo ištikusių monstrų.

„Diakonas“, nors ir neigiamas herojus, „iPlayer Days Gone“, moralinių principų stoka taip pat tampa sėkmės raktu. Jis sumaniai valdo ginklą ir žino, kaip jį patobulinti iš turimų medžiagų. Tas pats pasakytina ir apie jo plieno arklio motociklą, kuris taip pat buvo iš esmės pakeistas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more