Žymės

Dead Island

Alternatyvūs pavadinimai: Dead Island

Žaidimas Dead Island yra puikus kompiuterinis žaidimas, kuriame veiksmai vyksta pirmuoju asmeniu. Šis žaidimas yra sukurtas į siaubo, kuris naudoja vaidmenų elementus shooter stiliaus.

Parsisiųsti Dead Island, galite su oficialaus žaidimo svetainėje. Parsisiųsti žaidimą Dead Island gali tik suaugę vartotojai, ty yra Tie, kurie turi visas aštuoniolika metų.

Jūs turite unikalią galimybę pamatyti žaidimą Dead Island video. Svetainėje yra labai daug video apie žaidimą. Juos galite sužinoti daug naudingos informacijos: žaidimo, misijų, ginklų, simboliai ir priešininkų.

Play Dead Island jums bus susipažinę su visais simboliais

1. Xian Mei yra kurorto "Royal Palm" darbuotojas. Tai nepaprastai protingas ir puikus atletas. Kai ji pateko į salą, turėtų būti atsakinga už daug misijų. Mei Xiang greitai ir žiauriai kovoja Zombie šaltų ginklų.

2. Sam B yra praktiškai buvęs žvaigždė šou verslo. Jis kažkada buvo tai repo žvaigždė. Dabar jis išvyko į kurorto atlikti dainą, kuri galėtų išgelbėti savo karjerą. Jis žudo monstrus per šaltas plieno.

3. Logan Carteris yra kai nekilnojamojo žvaigždė amerikietiško futbolo. Galų gale, jo sėkminga karjera baigėsi. Vienas atvejis jo gyvenimo galą jo karjerai. Jis turėjo didžiulę įtaką jo gyvenime. Logan yra artimųjų Didžiosios depresijos. Jis puikus Hitter naudojant sviedinys ginklų.

4. Pärn yra buvęs pareigūnas Policijos departamentas Sidnėjuje. Jos karjera baigėsi, kai ji nusprendė apsaugoti savo dukrą nuo jo oficiali pats. Jis norėjo išprievartauti jo dukrą, ir ji šovė į jį. Po šio incidento, ji tapo pasamdytas asmens sargybinis. Pasaulyje jis apsaugo žmones. Aukšto lygio, ji turi įvairių rūšių ginklų, ypač šaunamųjų ginklų.

In-game Dead Island Ginklai skirstomi į keletą tipų:

1. Melee ginklas: aštrus ir bukas.

2. Geresnis ginklas - kai pasiekimų ginklas.

3. Savadarbių ginklai - tai bombos, minos ir kiti sprogstamieji specializuota technika.

Kiekvienas ginklas gali lūžti, susidėvėti, ir ji gali būti remontuojami.

In-game Dead Island PC Jūs sutiksite daug oponentų:

1. Užpakalį yra klasikinis Undead. Ji pati yra labai lėtas ir gremėzdiškas. Jie turi mažą sveikatą. Valkatų susitikti atstovaujama moterims ir vyrams į veidą.

2. Užsikrėsti - jie yra agresyvūs ir greitai. Jie turi mažiau sveikatai nei normalios zombių, bet plakti greičiau, tai yra labai sunku pulti. Jie pateikiami moterų ir vyrų formą. Turi ginklą, bet blogas metanas.

3. Chuliganų yra raumenų zombiai pakilti du metrus. Jie gali sukelti daug žalos, nors ir labai lėtai. Visi jie gali būti visur ir jie yra labai atsparios sugadinimui.

4. Savižudybė - yra pikti zombiai, kurių kūnas pasidengia pūslėmis. Jie geriau ne pulti iš arti.

5. Avinai yra milžiniška zombių, kurie apsirengę puikus kostiumas. Jie yra labai atsparios sugadinimui. Silpna vieta jie galvą.

Dead Island žaidimas, kuris supažindins Jus su kitais priešininkais.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more