Žymės

Dead Space 2

Alternatyvūs pavadinimai: Dead Space 2

Žaidimas Dead Space 2 "yra viena iš įdomiausių kompiuterinių žaidimų.

Parsisiųsti Dead Space 2 Jūs galite žaisti tik tada, jei jūs turite visas aštuoniolika metų. Parsisiųsti žaidimą Dead Space 2 Jūs turite oficialioje interneto svetainėje žaidimą ar bet kokią kitą, kuri suteikia tokią galimybę galimybę.

Prieš žaidimą, jūs turite unikalią galimybę pamatyti apie žaidimą Dead Space 2 video. Šie filmai bus supažindinti Jus su visomis žaidimo funkcijomis: simbolių, grafikos ir kitų elementų.

Į žaidimą Dead Space 2 vnt žaisti jums bus susipažinę su šių simbolių:

1. Izaokas Clarke veikėjas. Šis simbolis buvo pirmoje žaidimo dalis. Izaokas buvo vienintelis asmuo, kuris išgyveno laivo "Ishimura". Po kai kurių žaidimo įvykių, jis atsidūrė be sąmonės stotyje Titan. Jo pagrindinė užduotis yra sunaikinti žaidimas obeliskas. Jei jis nėra, ji patirs gyvenimą.

2. Hans Teydmann yra paveldimas direktorius stotis Titan. Jis turi aukščiausią reitingą pilietine visuomene. Jis buvo tas, kuris pradėjo projekto obeliskas ir yra laikomas pagrindinis priešininkas Izaoko. Izaokas vis dar sugeba jį sunaikinti.

3. Ellie Langford yra pilotas. Ji buvo labai pasisekė, kad išgyventi persekiojimais nekromorfov. Ji yra labai graži ir gali valdyti įvairius mechanizmus. Kadangi Strauss neteko akies, bet tai nesutrukdė jai galimybę pabėgti. Kartu su Izaokas išgyveno.

4. Nolan Stross yra simbolių, kurie kenčia nuo psichikos sutrikimų. Jis pateko į siaubingą beprotybės. Dėl jo ligos jis nužudė savo žmoną ir soja jo sūnus. Ji buvo per vieną iš atakų.

5. Daina "Le Guin yra yunitologii fanatikas. Žaidimo pradžioje ji padeda Izaoko, tačiau netrukus visi pažins, kad jo tikslas - yra Obelisk projektas. Ji miršta nuo prievartos mechanizmus.

6. Nicole Brennan yra mergina Izaoką. Ji mirė savo laivą prieš trejus metus. Antroje žaidimo dalis naudoja mergaičių obelisko išvaizdą pavergti Izaoką.

In-game Dead Space 2 Ginklas pačių įvairiausių

1. Žibintuvėlis - pirmasis ginklas veikėjas.

2. Plazminis pjoviklis - tai pjovimo mineralinių akmenų objektas.

3. Perdažyti plasma cutter - nemokamai ginklas, kuris įvyko pirmosios žaidimo dalis.

4. Pulsas šautuvas - tai kariuomenė tipo Šautuvas.

5. Lazerinis šautuvas - pramonės pjovimo rūdų, sunkusis priemonė

6. Vamzdžių žnyplės - specialus įtaisas taškiniam pjovimo, ir tt

7. Liepsnosvaidis - pramoninės degiklis, vandenilis.

8. Riveter - įrenginys, kuris smūgiavo kniedės.

9. Pjaustytuvas - tai impulsas pjaustytuvas, pramoninės.

10. Šautuvas - ginklas, kad streikai tikslą per atstumą.

11. Kontaktai kasyklos - tai galingas ginklas.

12. Drotikomet - ginklą, kuris yra naudojamas giliai mėginius.

13. Galia pistoletas - tai vadovas greitintuvo Gravitonas.

14. Riešo pistoletas - paprastas ginklas, kuris atsiranda sudėtingų lygius.

Žaidimas Dead Space 2 yra pilnas įvairių misijų ir suskirstyti į skyrius.

Tik realūs žaidėjai pagal jėgos žaidimas Kalėdų Space 2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more