Žymės

Deepolis - povandeninis fotografavimas

Alternatyvūs pavadinimai: Dipolis

Online žaidimai Dipolis - nemokamas naršyklinis pagrįstas strateginis žaidimas su trimatis grafikos. Bigpoint kompanija sukūrė originalų projektą, tokio pobūdžio, kad turi daug privalumų dabartinių internetinių žaidimų. Groti Deepolis'll pasinerti į povandeninį erdvėje gelmes. Štai kaip ateities pasaulį po globalinio atšilimo. Tapkite povandeninio laivo savininkas ir eiti laimėti jai platybės vandenyną padės Deepolis registracijos internetu forma.

Sistemos reikalavimai žaidimas yra minimalus:

• Procesorius Pentium 3, 1 GHz

• 16MB video korta

• bent 128 MB RAM

• Operacinė sistema - XP / Vista / Windows 7

• interneto prieigos

• naršyklių - "Internet Explorer", "Mozilla Firefox arba Opera

Registruotis Deepolis nesudėtinga procesas. Tai nebus užimti daug laiko, nes atsisiųsti ir įdiegti žaidimą nereikia. Prisijunkite žaidimo Deepolis reikės įvesti šiuos duomenis:

1) Nickas - sudaro pavadinimą, kuriuo jūs žaidžiate;

2) Naudokite slaptažodį, kad reikia pakartoti dėl patikimumo į kitą eilutę;

3) E-mail adresas - grįžtamojo ryšio;

4) Atrankos žaidimų serveris (jei Europa1, testavimas serverio Europa2, Amerika1)

5) gimimo data;

6) Jūsų sutikimą su sąlygomis žaidimą.

Baigęs registracijos formą, paspauskite mygtuką Registracija ir Dipolis internete padės jums unikalią gyventojas povandeninį pasaulį. Panardintas į gylį, galite pasirinkti vieną iš trijų luomų, kurie kovoja ne tik dėl išlikimo, bet ir galią jūros erdvėje.

Teikia internetinis žaidimas Deepolis nuspręsti, kas yra daugiau su tokiu dauguma skonį:

• nauta (Nauten)

• Siona (Scion)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - neutralus atspalvis, susijusius su prekybos ir mokslinių tyrimų. Jie yra palikuonys mokslininkų, kurie sugebėjo išgyventi. Ramus frakcija, kuri turi labiausiai subalansuotas valtys leidžiama prekiauti bet priešo stotys kastų.

Iš Siono stipriausia gynybinė sistema. Šie labai išauginti gyventojai povandeninį karalystė įrengta jų laivai saugomos. Jie gali plaukti arčiau stočių nauta ir su jomis bendradarbiauti. Bet teritorija dzhafnarov juos geriau ne požiūris, nes pastarasis atviros ugnies be įspėjimo.

Dzhafnary agresyvus ir kovingas sukonfigūruotas. Jų bendras valtis gali tilpti daug įrangos. Branduolinės technologijos yra jų pagrindinis interesas. Taip pat priklausomas nuo naftos plėtrai. Ši kasta galima prekiauti su rasti, bet nuo priešiško Siono geriau likti nuošalyje.

Dipolis žaidimas turi gerai išvystytą ekonominę sistemą. Jūs ketinate plaukti vandens išteklių, kuriuos vėliau būtų galima parduoti. Dėl sėkmingos operacijos reikia išnagrinėti kainų svyravimų prekių procesą. Vis dar žaidimas yra toks kaip atsarga dalykas, padėti Deepolis žaisti daug įdomiau.

Sistema PVP (žaidėjas konfrontacija sistema) yra gana paprasta. Deepolis internete arsenalas susideda iš:

• akustines patrankas

• torpedos

• bombos

Nurodykite tikslo pralaimėjimą, padaryti viską, kad šaudyti jį. Pergalė atneša kovinius taškus, kurie jums pavestas rangą. Konkurentai yra ne tik žmonės, bet monstrai, kurie gyvena povandeninį erdvėje.

Play žaidimą Deepolis internete yra įmanoma, naudojant šiuos kovinius režimai:

• Mūšio kastų ir klanai

• Medžioklė už galvos

• režimas žvalgybos

Būkite atsargūs, pavojus slypi kiekvieno kampo ir bet kuriuo metu gali atsitikti taip, kad jūs turite ginti save. Po maršruto eina per priešo bastionų ir fortų. Atminkite, kad daugiau jūsų klanas yra saugiau jaustis, bet su tuo pačiu mūšio, kuriame patekti ambicingesni.

Deepolis internetinis žaidimas talpina įvairius quest užduotis, už kurias pasirodymas atitenka išteklių, žaidimo valiuta ir net modulius laivo. Užduotys rengiamos taip, kad jums prašymus atlikti ekonominių, mokslinių tyrimų ir karines misijas.

Valiuta žaidimai online Deepolis skirstomi į:

• Dalyvavo

• Helix

Paplitimas kaimų, jis taip pat tarnauja pirkti daiktus. Helix yra priemoka valiuta, uždirbti, kad daug sunkiau.

Play online žaidimas Deepolis galbūt pereinant prie lygių beveik neribotą laiką. Kai kurie žaidėjai net eiti iki 100 lygio, tačiau ji nėra koplyčia. Naujokėliai gali būti sunku išspręsti ar padaryti jokio pasirinkimo. Tarkime, priimti sprendimą dėl grupės apdraustas. Tačiau nereikia nerimauti tai. Tokiais klausimais, žaidimas yra ištikimi ir jau 5-ojoje lygiu, yra galimybė pereiti į kitą klaną. Su kiekvienu lygiu tampa stipresnis ir išmintingesnis. Kas iš pradžių buvo silpnas, pavyzdžiui, ginklai, naudojami, tampa tobula. Taigi tai saugu siekti į priekį, ir, galbūt, reikia nustatyti naują rekordą!

Prisijunk prie povandeninio visatos gyventojus ir mėgautis spalvinga žaidimo žaidimus, keliauti po trijų matmenų, iš atliekamų veiksmų įvairovė! Unikali idėja žaidimas yra tikrai įspūdį! Tegul laimė išlieka ištikimas kompanionas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more