Žymės

Gynėjai Ardania

Alternatyvūs pavadinimai: Gynėjai Ardania

Procesorius: "Pentium 4/Athlon 64 3 GHz

RAM: 1 GB

Video: 256 MB atminties

Diske: 1 GB

Gynėjai Ardania - strateginis žaidimas, kuris jungia klasikinių ruožtu pagrįstas strategijos žanro ir populiariausių šiuolaikinių gynybos bokštų principus. Gynėjai Ardania 2012 nukelia mus į labai linksmą vietą žaidimo visatoje ir niekada gyventi taikiai. Kiekvieną dieną yra kažkas neįprasta ir gynėjai Ardanew nuolat kovoja su demonų invazijos atakuoti baisius žvėris, ir net atsibunda amžinas blogis. Kitame rykštė neturtingi žmonės skuba visu greičiu savo karaliui padėti. Be gynėjų Ardania 2012 vnt nauja rykštė tapo Undead minios, kad ropliai iš medžio ir neturtingi valstiečiai neturėjo būdas gali susidoroti su mirusiųjų atgyja, o tai reiškia, kad geras, bet tik valdovas vėl turėtų kardą rankoje ir eiti kempingas už savo tautos išgelbėjimą.

Gameplay

Gynėjai Ardania 2012 kompiuteris yra tarp įprastinių "bokštelius" ir paprastą strategiją netiesioginėje veikloje kryžius. Neįprastos klasikinės strategijas labai sėkmingai susijungė į gynėjų Ardania, kur galite ne tik ginti savo teritoriją, bet ir atlikti greitą kontratakuoti ir masinius išpuolius, kurie garantuos neišvengiamą pergalę. Kūrėjai nusprendė suteikti šiek tiek daugiau laisvės ir galimybių išlyginti žaidėjas su savo kompiuterinį priešininką. Be gynėjų Ardania 2012 žaidėjas gali sukurti daug įtvirtinimų ir siųsti šturmuoti priešo bazę didžiulis jo kariuomenę po žiūri tai - pasiekti tuos ar ne, nes priešas nemiega ir stato savo gynybos su labai atsargiai, kad stora kavalerijos išpuoliai atramos negali prasiskverbti.

Mūšis be kovos

Žinoma, priešas bus ne laukti savo puolimą ir siųsti savo karius užkariauti savo tvirtovę, čia mes turime laukti pirmosios staigmena - į žygį karius, juda vienas kito atžvilgiu, mielas ir iškilmingai praeiti net patekti į mažai vargo. Puola karius apsaugos priemonių nereikia stipriai dalyvauja, suteikiant šią profesiją ne jūsų įtvirtinimų gailestingumo, o jų pagrindinė užduotis - pralaužti priešo gynybą. Visi kovinius vienetus yra pagaminti laikantis visų kanonai gynybos bokštai, pagal jūsų kontrolės gauna kelias rūšis karių, nei kovoti su veiklos, paprasčiausiai tariant, kai kurie kariai bus paleisti greitai, antrą tešlą, ir kiti galės sunaikinti priešo įtvirtinimus. Sukurkite daugybę vienetų gynėjų Ardania neduota, kuri naudoja griežtą ribą, tačiau miršta nuo priešų atramos, leis jums pasiekti kitą gamybos "patrankų pašarų" dalį ir banga po bangos jūs sunaikinti priešą stiprinti visapusišką ir besąlygišką pergalę . Viename lygyje, jums bus suteikti unikalaus vieneto, herojus, galintis naudoti mūšio jo galingas gebėjimas pagalba. Išskirkite mūšio herojus nebus sunku, nes jis bus labai išsiskirti iš minios yra neįtikėtinai dideli. Kaip apsaugos, iš lygio į lygį, gausite daugiau ir daugiau galimybių gerinti savo pasiutligės, ji turės aukso monetas. Ekonominis modelis žaidimas yra paprastas siaubo ir padaryti kažką ypatingo pajamų Finansų nereikia - pinigai kaupiasi automatiškai, jūs taip pat turite išleisti protingai tik.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more