Žymės

Desert operacijos

Alternatyvūs pavadinimai: Operos desertas, desertas operacijos, operacijos dykuma, operacija "Audra dykumoje"

Online žaidimai Desert operacijos - nemokamas naršyklinis žaidimas ekonominę ir strateginę žanras. Tai Looki projektas, kurio idėja suinteresuotų gerbėjai karinių mūšių. Tapti išskirtinis generolas ir vadovauti vienos pusės konflikto kariuomenę, kurti ir sutrikdyti savo karinę bazę, valdyti šiuolaikines technologijas - Desert operacijų realiu laiku pasiruošęs suteikti jai viską.

Norėdami patekti į įdomių renginių ciklą, Desert operacijos reikalaujama, kad registracijos internetu ir turi šiuos sistemos reikalavimus:

1) Operacinė sistema Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) Procesorius 800 MHz "Intel Pentium ΙΙΙ

3) Memory 256 MB

4) Vaizdo plokštė 64MB

5) internetas

Registruotis Desert operacijos - tai jūsų noras, kad taptum įdomų pasaulyje internetinių žaidimų gyventojas išraiška. Papildomi nustatymai nereikia. Prisijunkite žaidimo Desert operacijos vyksta taip:

- Įveskite vardą

- Esamos pašto adresas

- Nurodo slaptažodį

- Sudėkite varnelę toje Sąlygų priėmimo

Play online žaidimas Desert operacijos bus pradėti nuo mažų bazę. Kadangi jūs esate teisėtas savininkas apie tai, jaudintis kuriant reikiamus objektus, būtent:

• Generalinis štabas

• Universitetinis

• Prekybos centras

• Bankas

• Fabrikai

• Kareivinės darbuotojams

• Namai

• Uostų ir oro uostų

• minų

Be kontrolės štabo kova tampa neįmanoma. Per Generalinio štabo Jūs kontroliuoti oro ir jūrų laivyną.

Universitetų sukūrė ir pagamino kitą techniką. Taip pat įvairūs tyrimai. Jūs išmoksite metodus ir išmokti gaminti dyzeliniai generatoriai, skirtingų tipų raketų, atominę elektrinę, bombų, ginklų, šarvai ir daugiau.

Mall yra būtina siekiant išlaikyti prekybos ir ekonominius santykius. Tuo metu gali būti įsteigta aukciono 10 pozicijų, o pirkti iki 60. Prekės yra išteklių, pavyzdžiui, aukso, šaudmenų, naftos ir kitų vidaus produkcijai.

Bankas jums laikyti savo santaupas ir skirtingas reikšmes. Plius gauti investicijų procentą.

Mine yra kūrimo ir gamybos naftos gręžinių žaidime labai vertinga išteklių vieta.

Gamyklos suteikti galimybę gaminti savo pirminę medžiagą ir atnešti daug pajamų, jo savininkas.

Nuo gamyklų, tokiuose ūkiuose turėtų būti jų rūšys

Aliejus

Karinis

Ginklai

Ir, žinoma, namų ir kareivinės privalo organizuoti civilių gyventojų ir kariuomenės.

Kaip matote, dykuma operacijos internetinis žaidimas kiekvienas pastatas lemia jos funkciją. Tik jei yra pakankamai duomenų objektus ir jų plėtra, jūs galite pajusti, kad esate pasirengę imtis karinių veiksmų.

Play Desert operacijos reikės apsiginti nuo atakų, atakuoti priešus ir laimėti atgal į konkurentų teritoriją. Sukurkite galingą kariuomenę skirtingų vienetų. Savo karių struktūra gali būti tankai, lėktuvai, pėstininkus, laivyną. A specializuoti padaliniai, skirti gynybos dvarų. Iš viso online žaidimas dykuma operacijos sukaupiamos 38 tipų vienetais. Visi jie yra unikalus. Kiekvienas turi savo stipriąsias puses, bet taip pat šiek tiek pažeidžiami. Siekiant užtikrinti, kad jų darbo kokybę, o tiesiog egzistuoja, reikia sukurti tam tikras sąlygas. Pavyzdžiui, teikti reikalingą kurą kiekvieną skirtingą įvairių galimų rūpintis atitinkamų pastatų vienetų.

Prieš išdrįsta pulti pasirinktą priešą, padaryti žvalgybą. Žaidimas yra šnipinėjimo funkciją. Yra specialūs palydovai ir slaptas orlaivis. Tik gerai suplanuotas ir apgalvotas veiksmas pavyks! Žaisti dykuma operacijos - tai reiškia, kad įrodyti savo strateginę galimybę naudotis intelektinio potencialo valdymo įgaliojimai. Ir daugiau jėga, saldesnis bus pergalė! Nugalėti priešininkai priversti atsisakyti 33% pastatų gamybos išteklius. Įsivaizduokite, kaip smagu tai bus nugalėti priešą!

Ištekliai - tai pirmasis padėjėjas karinės galios plėtra. Nafta ir deimantai šioje srityje tiesiog nepakeičiamas. Taip pat negali išsiversti be žibalo, šaudmenų, degalų, aukso ir, žinoma, pinigus.

Siekiant supaprastinti savo išlikimo atšiaurią pasaulio Desert operacijų, podyschu sąjungininkų. Sukurkite savo arba prisijungti prie aljanso, jau suformuota. Palaikyti draugiškus santykius tarp aljansų, ir pajusti, kiek lengviau būtų daug problemų.

Play internetinis žaidimas dykuma veiksmai gali vystosi be jokių apribojimų. Priėjęs tam tikrą taškų skaičių, eikite į naujų žaidimo lygių. Pradžioje žaidimas teikia virtualaus asistento. Jis galės nurodyti, kad kur geriau statyti savo žemės sklypą, suteikti naudingų užuominų apie įvairių veiksmų. Naujokas gali lengvai pasisavinamų, be baimės užpuolimo iš šono. Vystytis ramiai iki tol, kol gausite 2000 taškų. Štai kai imunitetas baigiasi. Jei jis tampa agresorius iki tol saugokitės keršto varžovą. Turėkite omenyje, kad didesnis tavo lygis, tuo didesnis priešo lygį. Šis žaidimas yra sukurtas taip, kad jūsų vystymasis vyksta lygiagrečiai.

Online žaidimai dykuma Operos nepaliks abejingų strategas!

Greičiau tapti žaidimo narys ir dalyvauti intelekto konkursuose daug žaidėjų! Tegul likimo šypsena, o jūs mėgautis savo pasiekimais malonumą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more