Žymės

Destiny Sphere

Alternatyvūs pavadinimai: Švietimas of Doom

Destiny Sphere internete - yra įdomus MMORPG strategija, kuri yra neabejotinai vienas iš savo žanro geriausią. Destiny Sphere internetinis žaidimas apima mąstantis ir atidžiai plėtrą siekiant sukaupti reikiamus išteklius tolesnių pergalių. Žinoma žaisti žaidimą Destiny Sphere internete bus įdomu visiems kokybės strategijų mėgėjams. Tačiau skirtingai nuo "klasikinio" strategijas, kuriose yra tik bandoma sukurti aukštos kokybės multiplayer žaidimas, likimas sfera internetinis žaidimas, kuriame visiškai išplėtoti sąveikos tarp vartotojų lošimų pasaulyje.

Registruotis Likimas Sfera nesiskiria nuo kituose multiplayer online žaidimų procesą. Reikia pradėti Likimas sfera Registracija internetu internetinius žaidimus, kurie apima vartotojo vardą, slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Kaip matote, čia nieko sudėtinga, patikrinkite žaidimą Destiny Sphere užima daug laiko minimumas, paliekant jį įdomų žaidimą.

Tuo plėtros pasaulio pradžios, jums reikia pasirinkti, kurioje žaisti tos pačios rasės. Beje, visi žaidimo pavadinimai yra originalus ir mažai tikėtina, jums bus suteikta galimybė susitikti su jais kažkur kitur nei į žaidimą. Iš viso gali pasirinkti vieną iš trijų rasių: Voranery, Psolao ir Lienzo. Natūralu, kad jie skiriasi tarpusavyje savo privalumus ir trūkumus vienas virš kito. Pasirinkite rasės gana sudėtingą žingsnį, prieš priimant būtina apie tai galvoti. Žaisti Destiny Sphere reikalingą lenktynes, kurios labiausiai tinka jūsų žaidimo stilių. Turėtų būti atidžiai išnagrinėtas kiekvienas privalumus ir trūkumus prieš priimant galutinį sprendimą. Psolao - tai galingas lenktynių kunigų ir aiškiaregiai, kurie padeda kovoti su geriausius karius, galingi magai ir artefaktus. Voranery - geriausias plėtra technologija lenktynes. Mes lenktyniauti sandėlyje gerus ginklus, taip pat milžinišką kaderiumnye kalvė. Race genetikai Lienzo turi didelę armiją su dideliu atsargų nuostatas.

Prieš pradėdami žaisti žaidimą internete Destiny Sphere, reikia pasirinkti sritį, kurioje ląstelė bus. Tinkamas sfera yra žiedai, kad sukasi aplink pagrindinę žvaigždę ir sudaryti iš ląstelių. Pradžioje žaidimą, vartotojai gali būti tik jų ląstelių, tačiau žaidimas galės eiti į neutralią ir centrinės ląstelės. Centrinė ląstelių sudaro žemės ir uolienos, ir neutraliu ląstelės - tai perdžiūvusi dykuma. Kompleksas yra šešių kaimyninių ląstelių junginys, ir kompleksas yra žiedas. Kiekvienas žaidimas pasaulis susideda iš keturių žiedų: Voraniya, Linsord ir Psoleon, gyvena atitinkamai voranery, Lienzo ir psolao. Yra universalus Melsion žiedas, sukurtas kolonizacija. Jis gali gyventi visų trijų rasių. Destiny Sphere internetinis žaidimas suteiks žaidėjui ant kiekvienos kurio išsamią informaciją nemažai sričių pasirinkimas. Apibrėžti projekto jums patiko taikymo sritį, reikės rinktis, ką laukas dar pradėti plėtrą.

Likimu Sphere žaisti bus įdomu pirmiausia gerbėjams strateginiai žaidimai, o ne žaidimai su grafika kaip realiame gyvenime. Sąsaja Žaidime be visų nesąmonių rūšių, paprasti ir aiškūs. Bet net ir be lakuotais smulkmenoms, todėl žaidimas žaisti vėl ir vėl.

Nuo pat pradžių žaidimo, kiekvienas žaidėjas yra pateikta nedidelį plotą planetoje, kur jis kilęs galingą imperiją. Nepatogumų kūrimo procesą galima teigti, kad tuo pačiu metu galite statyti tik penkis pastatus. Daugiau trūkumas yra, kad reikia nuolat atnaujinti puslapį, kad laikui bėgant, gali būti šiek tiek nuobodu. Kaip ir įprastų strategijoms, naudojant įvairius pastatus gali sukurti technologijas ir naujos technologijos leidžia mums statyti naujus pastatus ir gauti daugiau naujų technologijų.

Kadangi naujas žaidėjas nėra lengva pradėti kurti ir dalyvauti kovos, žaidimas palaiko realius pinigus įterpimą, kad bus žymiai supaprastinti žaidimo procesą. Pirkti Premium sąskaitos, jūs taip pat atidaryti specialias funkcijas, kurios paprastai nėra.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more