Žymės

Deus Ex žmonija padalijo

Alternatyvūs pavadinimai: Deus Ex žmonija padalijo

Game Deus Ex žmonija Padalinta apie pasaulinį sąmokslą.

Dusp Mankind Divided“ yra tęsinys 2011 m. Išleistai „Human Revolution“ serijai Dabar Eidos Monrealis po leidykla „Square Enix“ ruošiasi paleisti tęsinį apie sklypo įvykius po 2 metų po pirmos dalies. Nors žaidimas bus išleistas tik 23. 08 2016 m. Žinoma, kad „Deus Ex Mankind Divided“ parsisiuntimas yra prieinamas platformoms:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stealth šaulys su šaulio ženklais iš pirmaujančio asmens atsiskleidžia 2029 m Ateitis nėra toks toli, tačiau autoriai žaidimų pasauliui suteikė technologijas, kurios mažai tikėtina, kad jos bus prieinamos žmonijai. Nors, atsižvelgiant į tai, kad susiduriame su fantastika, jūs galite leisti nieko.

Bėgimas aplink sklypą.

Jei iš anksto užsakėte, galite atsisiųsti „Deus Ex Mankind“ iš anksto. Ateities visuomenėje mokslas ir technologija jau praėjo tiek, kad išmoko keisti žmones. Pažeistos galūnės ar organai pakeičiami bioproduktais, o žmonės gauna naujų galimybių. Kai kurie iš jų pasinaudoja nusikalstamais tikslais, o tai sukelia visuomenę prieš visus „mechanizuotus“ piliečius.

Situacija tampa kaitinama modifikuota laikoma pašalinta ir priversta gyventi izoliuota. Tarp jų Adam Jensen yra slaptas Interpolo agentas. Jis yra ginkluotas mechaniniais bioproteesais ir šiuolaikiniais ginklais. Jis yra nepažįstamas paprastų žmonių pasaulyje ir tarp savęs. Štai kodėl svarbu nustatyti tinkamą elgsenos modelį, kad būtų galima atskleisti sąmokslą ir suprasti, kam pasitikėti.

žaidėjų plėtoti Adomo sugebėjimus, paverčiant jį į gudrą, stiprią ir protingą karį. Ginklai taip pat bus prieinami skirtingiems mėginiams, ir juos galima gauti vienu metu pereinant. Susidūrimų metu herojus praras energiją, tačiau, skirtingai nei ankstesnė serija, kur jums reikėjo rasti būdą, kaip jį atkurti, dabar tai atsitinka automatiškai.

Tarp naujų „Deus Ex Mankind“ produktų, padalintų į kompiuterį, pamatysite titano skydą, laikinai apsaugantį nuo fizinių pažeidimų. Kitas herojus įgijo „Tesla“, naudingą ginklą, kuris veikia kaip apsvaiginimo pistoletas, bet galingesnis elektromagnetinis krūvis. Jis sumontuotas šepečiu ir išleidžia 4 įkrovimus. Pasikeitė nano peilių funkcionalumas, jie gali dirbti kaip nuotolinis ginklas, o į Adomo PEPS dilbį pritvirtintas nelegalus smūginis pistoletas.

Faktai ir simboliai.

Visai natūralu, kad šiuo atveju žmonės yra suskirstyti į dvi grupes:

 • KPA teisių koalicija padidėjo
 • ОП 29 veiklos grupė

CPA yra nevyriausybinė grupė, tačiau turi svarbą politiniame pasaulyje, nes ji sudaro didelę papildomų žmonių dalį. Koalicija yra Vokietijoje, kuriai vadovauja buvęs gydytojas Talos Rucker. Neseniai organizacija pradėjo apkaltinti teroristinius veiksmus, nepaisant taikių pareiškimų.

ОП 29 atsirado dėl skirtingų šalių vyriausybinių organizacijų sprendimo ir jam suteiktos visos galios.

Kiekvienoje frakcijoje susitiksite keliais simboliais. CPA eilutėse yra:

 • Talos Rucker, koalicijos vadovas. Dėl papildomų žmonių apsaugos pirmenybė teikiama nežmoniškiems metodams, bet kažkas jį pakeičia.
 • Viktoras Marchenko yra linkęs į radikalius metodus.
 • Watslavo Kollerio nepagrįstas augimo inžinierius pagal mafijos Zhvali viršelį.
OP000: Sudėtis OP 29:

 • Adam Jensen svajoja sustabdyti Illuminatus, kad išgelbėtų pasaulį.
 • Jim Miller filialo vadovas.
 • Alex Vega padeda Adomui sužinoti viską apie Illuminatus.
 • Chikaino pilotas Adomo grupėje.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more