Žymės

Diablo Immortal

Alternatyvūs pavadinimai: Diablo Immortal

Amžina angelų ir demonų kova už mirtingąjį pasaulį tęsiasi

Diablo Immortal mobilusis žaidimas buvo paskelbtas prieš keletą metų. Ir pagaliau sulaukėme. Žaidimo išleidimas įvyko 2022 m. vasaros pradžioje ir jau daugelis žaidėjų visame pasaulyje galėjo pasinerti į naują Diablo istoriją. Kuriant dalyvavo ne tik „Blizzard Entertainment“, bet ir Kinijos žaidimų milžinas „NetEase“. Įvykiai vyksta tarp antrosios ir trečiosios žaidimo dalių. Pasaulį drasko amžinas gėrio ir blogio karas. Jūsų akyse spalvingus miestus ir miestelius puola nešvarumai ir negyvieji. Norėdami pradėti kovą, turėsite sukaupti visą savo valią į kumštį.

Pagrindinis Diablo Immortal veikėjas gali būti:

  • Barbaras yra nuožmus karys, ginantis savo protėvių žemę. Paleidžia žiaurius artimojo išpuolius prieš demonų minias. Metee, fizinė žala.
  • Burtininkas yra apostatinis burtininkas, kuris suriša ir sunaikina savo priešus galingais burtų deriniais. Nuotolis, magiška žala.
  • Nekromantas yra gyvenimo ir mirties meistras, nuvarginantis priešus skeleto atakomis ir tamsiais burtais. Iškvieskite būtybes, magišką žalą.
  • Vienuolis yra pamaldus kovos menininkas. Suteikia dieviškąją galią artimųjų išpuoliams ir ragina dangų apsaugoti save ir savo sąjungininkus. Metee, fizinė žala.
  • Demonų medžiotojas – negailestingas keršytojas, kuris puola demonus strėlėmis ir sprogmenimis, taip pat naudoja mechaninius įtaisus. Nuolat juda, kad liktų nepasiekiama. Atstumas, fizinė žala.
  • Kryžiuotojas yra atkaklus tikėjimo sunkiais šarvais gynėjas. Sulaiko priešo atakas su šviesos magija ir smogia demonus liepsnojančia ugnimi. Melee, hibridinė žala.

Kiekvienas Diablo Immortal veikėjas turi savų privalumų ir trūkumų. Jei anksčiau žaidėte panašius vaidmenų žaidimus, jums nebus sunku išsirinkti herojų pagal savo žaidimo stilių. O visiems pradedantiesiems patariame rinktis barbarą – jis yra lengviausiai valdomas ir gana galingas.

Diablo Immortal Features

Žaidimas turi ir pagrindinę kampaniją su istorija, ir šalutinius uždavinius. Pereidami juos gausite patirties, aukso, įrangos dalių (metalo laužo), požemių atnaujinimų ir vertingų artefaktų. Be kampanijos, požemiai (požemiai arba plyšiai, kaip žaidėjai juos taip pat vadina) yra svarbi žaidimo sudedamoji dalis. Jie yra įvairių tipų, pagrindiniai yra Senovinis portalas ir Užmirštas bokštas. Jie yra vieni arba grupėje. Grupėje gausite daugiau patirties taškų, aukso ir laužo. Atkreipiame dėmesį, kad sustiprindami portalą emblemomis turite galimybę pagerinti gaunamų daiktų kokybę ir kiekį. Ūkininkavimas be mėgėjų neatsiras atsitiktinių legendinių brangakmenių, runų ir mirgančių žarijų. Su stiprinimu – priešingai. Naudoti herbus ar ne – atsakymas akivaizdus.

Kaip gauti emblemas „Diablo Immortal“? Yra keli būdai:

  1. pirkite už tikrus pinigus, jei nenorite gaišti laiko, kad jį įtrauktumėte į žaidimą;
  2. gaukite herbą už prisijungimą prie žaidimo kiekvieną dieną;
  3. keisti emblemas į žaidimo valiutą, gautą iš laimėjimų.

Kaip matote, kūrėjai nesistengė ir stengėsi gauti šiuos herbus, kad galėtų atlikti užduotis. Juk progresuojant žaidimui laimėjimų bus vis mažiau. Valiuta bus retesnė ir brangesnė, gauti retą herbą taps dar sunkiau. Ir jūs turite pripažinti, kad įeiti į žaidimą kartą per dieną gauti vieną herbą yra visiškai nieko. Dėl šios priežasties daugelis žaidėjų „Diablo Immortal“ pavadino žaidimu, už kurį mokama laimėti. Kadangi negalite gauti inkrustuotų akmenų be emblemų, negalite gauti galingų premijų be akmenų, o be premijų negalite pakilti lygiu ir prarandate susidomėjimą žaisti.

Bet kuriuo atveju jūs nuspręsite, ar Atsisiųskite Diablo Immortal nemokamai, ar ne. Tikrai verta pabandyti, nes tai nauja istorija iš jūsų mėgstamiausios visatos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more