Žymės

Digimon Masters

Alternatyvūs pavadinimai: Digimon Masters

Žaidimas Digimon kapitonai - yra Paskutiniai naujas internete stiliaus žaidimai MMORPG sukurta iki pagrindas visi garsėja Cartoon . Į Dabartinis Žaidimas Tu gali pasirinkite mėgstamiausia [ _1_] Digimon ir kovoti pergalė į nekilnojamojo režimą [ _1_] laiko ir Taip pat Tu dabar jūros emocija [ _1_] ir adrenalino !

Žaiskite žaidimą internete Digimon Masters yra įmanoma tik tada, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalus sistema reikalavimai :
Intel Pentium 4 / 2 . 0 GHz - Procesorius .
256 MB - Video .
2 GB - RAM .
Tiesioginis
X 9 . 0 - Tiesioginis X .
2 GB - disko tarpas .
"Windows" XP - Sistemos veikia.
56
kmodemDSL/Cable - Internetas .

Į žaidimą Digimon Masters registracijos reikia sukurti savo charakterį. Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos veiksmus:

1 ) Įveskite adresas E mail [_1_ ] ir patvirtinti jis J . E . Iki savo E adresas ateis raidė į kur reikia go iki nuoroda patvirtinti [ _1_] mail .

2 ) Pirma linija būtina įvesti [ _1_] savo Prisijungimas žaliava į Žaidimas ir [_1_ ] iki Puslapis .

3) į po vietoje jus būtina įvesti savo [_3_ ] slapyvardis iki Puslapis - pavadinimas herojus pagal , kuri Tu bus žaisti .

4 ) Įveskite slaptažodis .

5 ) Pakartokite slaptažodis .

6 ) Rašyti jo Data gimtadienis .

7 ) Spauda mygtuką « [ _3_] priimti . Sukurti mano sudaro »[_1_ ] Kas tu patvirtinti [įrašyti registracijos _3_] ir Taip pat , kad [ _1_] sutinku su Taisyklės Žaidimai ir Taisyklės Forumas .

Toliau žingsnis siekiant pradėti žaisti Digimon Masters - yra Parsisiųsti [_3_ ] Žaidimai

1 ) Paspauskite mygtuką « Atsisiųsti [ _3_] , kad priemonės Parsisiųsti . Tu atidaro plaukiojantis atsisiuntimo puslapį.

2 ) Tada spustelėkite "Išsaugoti failą".

3 ) Po atsisiųsti, įdiegti įkrovos failą.

Į DigimonMastersonlineсуществуют Du forma ženklai teymery ir Digimon . Šie ženklai yra skirstomi į šias potipius:

1. Teymery - Daimon Masaru, Yoshino Fujieda Tom Ash Norshtein, Ikuto.

2. Digimon - Agumon, Rayramon, Folkomon arba Gaomon.

Kiekvienas iš šių ženklų turi savo unikalius sugebėjimus, kad kiti to padaryti negali.

Toliau tu būtina perduoti mokymui .

Y kiekviena simbolis ten savo lygis siurblinės . Dėl iki padidinti lygis jūsų charakteris jums būtina kovoti su [_1_ ] laukinis Digimon .

Visi Digimon turi nuosavybė transformacija [_1_ ] J . E . Bet Digimon gali pasukite į ketverius skiriasi [ _1_] sudaro . Tačiau ne pamiršti , kad kaip jau Digimon yra į transformacijos į daugiau kiekis mana . Pakelkite mana Vitaminai . Iki padidinti Sveikata poreikius išmaitinti savo charakterį .

Į Digimon Masters per karą, herojus yra tokie specialūs diskai

1) green diskai - padidinti mana charakteris .

2) geltona diskai - padidinti savo charakterio sveikatai .

Taip y tu taip galimybę auga Digimon Masters nemokamai [ _3_] Naujas Digimon . Dėl tai Reikia sugauti kiaušinis Marsenera ir turi [_522_ ] Data lustai , kurios gali būti perkamos y žaidėjai arba pats laimėti y priešininkai .

C Žaidimas DigimonMastersOnlineВы Atidarykite pats Pasaulis unikalūs tvariniai su didelis grafika ir mėgstamiausia Cartoon herojai . Taip pat dabar jūros Pramogos .

Plungės į pasaulį Digimon kapitonai internete ir gauti labai smagu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more