Žymės

Skaldyk ir valdyk

Alternatyvūs pavadinimai: Skaldyk ir valdyk, D & C

Jūs dievina viską, kas susiję su kosmosu? Tada padalinkite & Conquer lankosi sukurtas tik Jums! Vietinis žvaigždė yra ne per liūdna, be to, nėra. Nes ten, kur yra žmonių, kurie nesitiki taiką ir ramybę. Ir skaldyk ir valdyk internetinis žaidimas įrodo šį dalykų jau vienas pavadinimas užsakymą.

Taigi, reikalavimai sistemai:

• Šiuolaikinės operacinės sistemos (XP, Vista, Windows7);

• Ekrano rezoliucija 640 * 480, bent bus geriausia dar, 1024 * 768;

• Moderni interneto naršyklę (Opera 8 yra idealus. 5 "," Safari, ie5. 5, "Firefox", Camino Mozilla 1. 5)

• Prijungimas prie interneto per modemą arba GPRS.

Norėdami pradėti darbą su Grand planus užfiksuoti erdvę, pirmiausia turite, oficialioje svetainėje žaidimo, perduoti scenos Registracija skaldyk ir valdyk. Yra reikės užpildyti standartinę formą:

• nurodyti vardą,

• slaptažodis;

Galiojantį E-Mail •;

• savo lytį ir gimimo datą.

Po starto nustatomas lenktynėse. Registracija į skaldyk ir valdyk žaidimas suteikia galimybę tapti vieno iš šių tautybių narys: Fatas, techs, Naujos žmonėms, Wanderers, Grayers, Dark Watchers, Pyktis Stones. Kiekvienos iš jų aprašymą galima rasti teisę vietoje. Norėdami pradėti su geriau rinktis standartinę žmonių rasės - nauji žmonės. Vėliau galėsite jį pakeisti (ir bet kuria iš pirmiau išvardytųjų), kiek norite, ir tokiu būdu gauti savo, unikalius žmones. Kadangi internetinis žaidimas skaldyk ir valdyk oficialiai leidžia sukurti sau daugybė sąskaitos bus jūsų vaizduotė, kur ūžimas. Beje, tik todėl Skaldyk ir valdyk Online rekomenduojama pirmiausia sukurti sąjungininkus - savo veido, taip sakant. Priešingu atveju, jūs galite labai greitai pašalinti.

Kai jūs turite nusprendė ir įsteigė savo rasės, skaldyk ir valdyk žingsnis registracija gali būti laikomas išsamiu. Kitas žingsnis - "Buveinės pasaulyje pasirinkimas. Tie, kurie nori kurti savo imperiją, geriau įsikurti periferijoje. Bet kokiu atveju, jūsų dispozicijoje nuo pat pradžių tik nedidelė grupė vienetų: gubernatorius, savigynos blokas, kolonistai, trijų zondas tirti ir uostą skristi. "Pradėkite žaisti žaidimą internetu skaldyk ir valdyk" reiškia "rasti tinkamą planetą." Pirma zondai ir tik tada įkelti į uostą ir pereiti prie planetos vystymąsi. Beje, šią paiešką galima atlikti daugiau nei vieną dieną. Pradedantiesiems yra geresnė alternatyva būtų planeta turinti didžiausią plotą, o tai reiškia daugiau išteklių, žmonių ir pinigų.

Norėdami pradėti žaisti žaidimą Skaldyk ir valdyk Online rekomenduojama susipažinti su pagrindinių funkcijų ir taisyklių, išdėstytų toje pačioje vietoje - Oficiali svetainė šiame ruožtu pagrįstas strategijos. Būtent čia, kad jūs išmoksite išsamiai apie proporcingas išteklių (mineralai, energija, organinių), konkrečių žaidimų premijų ir klimato sąlygoms su savo išrinktąja tauta planetų. Tris kartus per dieną apskaičiuojamas žingsnį. Taigi, du kartus per dieną ateiti į žaidimą skaldyk ir valdyk pakaktų.

Kaip minėta, internetinis žaidimas skaldyk ir valdyk pats pavadinimas paaiškina, kad žaidėjų prioritetai turi būti dedamas į savo diplomatinių santykių kaimynystėje. Ventiliatoriai politinių intrigų atrasite platų veiklos spektrą apimančių santykius ir "karo sąjunga neutrali" ir "Sizerēns-vasalas".

Viso: Play skaldyk ir valdyk, tikrai būtų įdomu, nepaisant kai kurių trūkumų nesvarbios, suteikiant tam kūrėjams skubėjimo įspūdį. Jei akinti nakties dangaus erdves, bando žaisti verta vistiek. Kitas neabejotinas privalumas: skaldyk ir valdyk žaidimą internete visiškai nemokamai! Taigi ... geros kloties!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more