Žymės

Devil May Cry 4

Alternatyvūs pavadinimai: Devil May Cry 4

Žaidimas Devil May Cry 4 - atleiskite, kuri įvyko 09. 07. 2008 Yra savotiškas mišinys iš trijų žanrų - nuotykių trileris ir slasher skonio judesiais vietose ir RPG (nurodant naujų įgūdžių atidarymo). Gameplay Devil May Cry 4 taip pat skirstomi į tris dalis: kova pati tiesiogiai, bosas kovoja ir juda.

Jei nuspręsite Devil May Cry 4 parsisiųsti, įdiegti žaidimą į savo kompiuterį ir pradėti žaisti, jūs sužinosite, kad žaidimo siužetas vystosi taip: "Šimtininkas Sparda patenka į žemės mergina ir sukilę prieš Tamsos įgaliojimų, Lord of the nugalėjo armijos Mundus. Riteris Sparda greičiau eina į pragarą. Po to jis palieka savo sūnų Dante, kuris atrodo kaip žmogus, bet turi judrumą ir turi teisę demoną. Po demonai nužudė savo motiną, Dantė randa savo gyvenimo darbą - išnaikinti blogį.

Žaidėjai, pradedant Devil May Cry 4 žaisti bus matyti, kad kūrėjai nusprendė pakeisti šį žaidimo veikėjas dalį. Dabar kiekvienas galės žaisti pagrindinis veikėjas pavadintas "Nero, kuris yra riteris ordino.

Žaidimas turi valiutą (Proud Vėlinių), kuri yra tam tikras kiekis apdovanojami pravažiavus lygį. Dėl šių dalykų galite įsigyti naujų combo arba padidinti galią yra - be jo kartais neįmanoma baigti žaidimą. Taigi, jūs turėtumėte pabandyti būti paskirstomos misijų daugiau taškų pabaigoje.

Žaidimas Devil May Cry 4 vnt ryškus bet Gamer spalvų sodrumą ir turtingą paletę. Grafika yra toks geras, kad net istorija ritiniais, buvo nuspręsta padaryti visiškai dėl žaidimo variklis. Žaidimas įjungiamas nuostabus gamtovaizdis, puikus padarė pūga klotas didelį dangų palaipsniui.

Kitas šio žaidimo privalumas - sukurta ir įdiegta gražių veido animacija, kurioje yra profesionaliai pagamintas ir visiškai aktualus akinimo kartu su šviesos ir šešėlių žaismą personažų veidus. Visa tai dar kartą užtikrina vartotojus, kad šis žaidimas yra beveik tobulas savo žanro. Įmonės kūrėjas "Capcom" padarė viską, kas įmanoma, kad vaiko liko toli už visus savo varžovus.

Žaidimas

• keturis pagrindinius lygius sunkumų (nuo labai lengvas sunkus: vyras, Demonas Hunter sūnus Sparda Dante Must Die)

• tris bonus lygius sunkumų ("Black Knight" su priešais ir "Pragaras ar dangus", kuriame personažai miršta nuo vienos hitu daliai).

Inovacijos taip pat faktas, kad Devil May Cry 4 buvo praktikos režimą, kuris gali būti taikomas praktikoje kaip atskirų smūgių ir kombinacijų kelių būdų kovoti. Grēkāzis žaisti kareivis demoną.

Yra Devil May Cry 4 ženklai

• Dantė - žaidimo veikėjas,

• Vergilijus, Dantės brolis dvynys,

• Kate - paslaptinga mergina, vidutinis;

• Lilit - naktinis klubas šeimininkė, numylėtinis Mundus ";

• Mundus "- demonlord;

• Sparda - Dante ir Vergilijus tėvas

• Eva - Mama Dantė ir Vergilijus;

• Phineas - demonas pagalba Dante.

Jei dar neapsisprendėte, ar atsisiųsti šį žaidimą, klauskite internetu Devil May Cry 4 video, matome, kad tai bus lengviau padaryti sprendimą. Beje, kūrėjai pasirūpino, kad žaidimas gali būti žaidžiamas ne tik kompiuteryje, kuriant Devil May Cry 4 versija Android. Taigi dabar, tai gali būti, įrengti, pavyzdžiui, ir tabletė.

Play ir smagiai! Galų gale, Devil May Cry 4 yra puikus gameplay, sukurtus personažus ir puiki grafika.

Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more