Žymės

Drakonas Gimęs

Alternatyvūs pavadinimai: Drakonas Gimęs

Žaidimas Dragon Gimė - tai nemokama naršyklinis žaidimas, įvykiai, kurie įvyksta dėl Solstheim saloje, kuri yra labai panaši į žaidimo Skyrim. Kai žaidimas Dragon Gimė Online ". Gynėjai Relinduna pradeda atakuoti jums sektantai kurie mano jums išdaviką ir nori jus nužudyti dėl užsakymų Miraaka. Tada jums judėti į Solstheim saloje sužinoti, kas tai Miraak, ir kaip jūs galite sustabdyti jį.

Prieš žaisti Dragon Gimė , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz , 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunk į žaidimą Dragon Gimė nebus daug laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2. Prašome įvesti galiojantį el;

4. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Pasirinkite "Siųsti" ir Dragon Gimė registracija baigėsi.

Solstheim sala yra gana didelis. Joje yra trys didžiųjų miestų, kur Jūs galite susitikti su žmonėmis ir atlikti vykdant užduotis, yra daugiau nei 40 kitų vietų žemėlapyje, įskaitant griuvėsiai, banditų stovyklos, urvai, kur Jūs galite atlikti darbą, arba tiesiog ištirti juos į [interesų _3_] Dragon Gimė Prisijungę .

Pagrindinis Quest žaidimas Dragon Gimė susideda iš septynių svečių. Kai atvyksite į Solstheim saloje, jūs pamatysite, kad žmonės ten yra šiek tiek supainioti. Jie statyti šventyklas Miraaku bet jie nežino kodėl, ir jie išgirdo apie Miraake, bet jie nežino, kur. Taigi, pirmiausia turite išlaisvinti žmones Dragon Gimė Prisijungę Miraaka nuo valdymo, tada jūs turėtumėte ieškoti energijos reikia galite laimėti. Juokinga, kad paskutinė dalis apima stebėjimo kai jėgas ir važinėti drakonas, kuris turi ateiti į galvą tiems, kurie įgijo pagrindinį Quest Skyrim.

Daug žaidimo Dragon Gimė susijusi su juodomis knygų tyrime. Nors jūs ieškote informacijos apie Miraake, galite paleisti į kai juoda knyga, kiekvienas kuris nukelia jus į Apokrifas, Princo Hermaeus Mora karalystę. Jūs taip pat gausite už kiekvieną juodos knygos, kurią skaityti Dragon Gimė Prisijungę , ir šios premijos įtraukti naudingų dalykų premiją pavyzdžiui, pašalinant Friendly Fire prieš pasekėjų ir gali pakviesti prekybininkai, todėl, kad jūs galite parduoti daiktus, jei turite perteklių.

Deja, šie atnaujinimai yra tik Dragon Gimė Prisijungę , todėl jie nieko nepakeis pagrindiniame žaidimo dalis.

Jums Dragon Gimė žaisti ir pamatyti, kad žaidimas yra orientuota daugiau į viduriniosios pakopos žaidėjų. Kai kovoja gali būti sunkus (daugiausia dėl magijos atsparumas personažas yra minimali), ir simbolis turi išlaikyti savo ginklus, o ne mirti prieš galutinį mūšį prieš Miraaka. Jei turite charakterį Dragon Gimė Prisijungę , kuris gali nugalėti drakoną, jums galės žaisti [_2_ ] Dragon Gimė be jokių problemų.

Apskritai, žaidimas Dragon Gimė Online ". Gynėjai Relinduna gana gerai išvystyta. Jame yra daug priedų daug, kai kurie dideli ir maži, ir nors ne visi jie dirba pakankamai gerai, bent jau, kai gali gauti reitingą "A". Visų pirma, jis gali būti vadinamas juoda knyga ir mokytis Apokrifo, o kai svečiai Dragon Gimė Prisijungę .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more