Žymės

Dragonica

Alternatyvūs pavadinimai: Dragonica

Žaidimų Dragonica Online - nemokamai Vaidmenų žaidimas, kuri, be kitų žaidimų pasižymi humoro ir parodijos iš filmų ir knygų gausa.

Norėdami atsisiųsti ir žaisti online žaidimas Dragonica, jums reikia turėti šiuos sistemos reikalavimus:

Minimalus:

• Operacinė sistema: Windows Vista / XP

• Procesorius: Pentium 4 1. 6GHz AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 +

• Kietasis diskas: 2GB

• Atmintis: 512 MB

• Vaizdo plokštė: GeForce FX5200 arba Radeon 9600 SE

• Oro kondicionavimas: DSL / kabelinis

Norėdami pradėti žaisti žaidimą Dragonica internete turi būti įregistruotas. Registruotis Dragonica taip:

1. Įveskite savo e-mail.

2. Tada įveskite savo vartotojo vardą.

3. Ateikite su slaptažodžiu.

4. Pasirinkite savo grindis.

5. Sutinku su vartotojo sutikimu ir paspauskite ant langelio "Play".

6. Kai registracija yra per Dragonica, automatiškai pradės atsisiųsti žaidimą. Po įdiegimo bus baigtas įvesti žaidimas naudojant savo prisijungimo vardą ir slaptažodį registracijos metu numatytą.

Dragonica Online žaidimai - tai maloni pramoga.

Play Dragonica neįtikėtinai įdomus ir realus. Visi modeliai ir dekoracijos pasaulyje, kuriame bus Keliauti 3D. Sotus ir ryškios spalvos sukuria jausmą, kad esate ant gražiai iliustruotą knygą pasakų puslapiuose.

Kartą ragana pavadino Faris nusprendė drakoną iš jo burtai ir sulaikančių grandines. Išlaisvinant blogis drakonas, ji įgijo dievišką statusą. Jūs turite nugalėti kariuomenę ir Elga Faris - išlaisvino drakonas, perėjęs daug įdomių nuotykių.

Dragonica Online žaidimai turi keturias klases:

• karys - riteris, Paladinas, Gladiator, "Spartan"

• Archer - lankininkas, medžiotojas, "Ranger", "Snaiperis

• Mage - tarnas kunigas, Archmage, vedlys

• vagis - Juokdarys, Arlekino, Assassin Ninja

Ačiū gera apranga Warriors galite imtis patys smūgis. Kariai yra mokomi tokių įgūdžių kaip: ". Šokis su kardu" smūgis, Smashing smūgis, smūgis plaktuko, supimas ir perkraukite vadinamąjį

Lankininkai - kapitonai svyravo atakos. Taip pat nuostabus šaudymo įgūdžius, jie paspęsti, valdyti gyvulius, taip pat garsėja daugeliu kitų talentų. Šauliai turi tokius įgūdžius: Moonwalk, galingas fotografiją, kuria fotografiją, priešlėktuvinės gynybos.

Magai naudoti zaklęć, puola oponentus. Magee jo burtai gali padaryti žalą kelių priešų vienu metu. Be to, kas yra jų galioje pagerinti Asocijuotų ir sąjungininkų galimybes paveikti valstybės. Magee pagerinti šiuos įgūdžius: lėtai gyja, mana įplaukas - pagerina magijos ataka, oro ir naikintojas derinys - elektros šokas.

Vagys turėti galimybę lengvai išsisukti atakas ir judėti greitai. Jie padaryti kritinių hitai taip pat galėtų kelti Asocijuotų moralę. Įgūdžiai būdingų Thief: supimas, oro pyktis, Smashing smūgį ir raketų ataką.

Dragonica Online žaidimai pilna nuotykių. Keturiasdešimt penktąjį lygį jūsų charakteris pirmą kartą susitikti su žalia miško ribų. Kadangi atakos Evil Lumberjack Poda Bernauna kad gyvena Pušis Hills giminės Mika praleistą kai Green Forest visiškai keliaklupsčiaujantis pasuko tamsiai magija. Lankininkas Zangoru išsamiau paaiškinti, kas užduotis atliksite.

Jums patinka žaisti Dragonica, nes čia kiekviename žingsnyje galima tikėtis naujų nuotykių. Tuo penkiasdešimt antrą lygį jūsų charakteris bus patenkinti šamanas Mutishey Enchanted ir sužavėjo drakonas Riviusom. Kai charakterį ir drakonas šamanas laimi, jis gaus dalį gynybinių įrangų ir kitos aprangos, ir uždirbti naujų užsakymų ir įgyti naujų laimėjimų.

Dėl pergalių ir atlikti Quest užduotys internetinis žaidimas Dragonica numato apdovanoti savo charakterį iš patirties taškų forma. Pasiekti aukštesnį lygį, jis gali išmokti naujų ir tobulinti esamus įgūdžius. Kvalifikacijos kėlimas - iš kariai riteris Knight Paladin ir tiek ir tt - Būna, kai XX ir keturiasdešimtoji lygiais.

Dragonica internetu - nuostabus humoro žaidimų pasaulyje. Laikas, praleistas šiame žaidime, skristi smagi. Prisijunkite žaidimo Dragonica laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more