Žymės

Dragon Nest

Alternatyvūs pavadinimai: Dragon Nest

Žaidimas Dragon Nest - MMORPG mišinys ir pasažas slasher, fantastinis klientas žaidimas, sukurtas Pietų Korėjos studijos Eyedentity žaidynėse. Pagrindinis privalumas Dragon Nest internete - vėliau gesinimo sistema ne tikslas. Kovų čia yra greitai ir dinamiškai ir jiems pergalė priklauso nuo žaidėjo įgūdžių. PvE ir PvP gerai apgalvota. Veislė visiškai pašalina nuobodulį. Jums bus dalyvauti neįtikėtinai nuotykius ciklo! Prisijunkite prie mūšio su zombiais, patraukti pagrindinius dalykus dalyvauja tarp komandų karų. Jei esate pavargę nuo šių audringas renginius, dalyvauti procesiniuose veiksmuose, pavyzdžiui, žemės ūkio ar žvejybos.

Siekiant išplėsti savo veiklą fantazijų pasaulyje, mes turime Dragon Nest registraciją. Taip pat reikia atsisiųsti žaidimą. Dėl registracijos puslapį, įveskite savo elektroninio pašto adresą, taip pat už forumo slapyvardį. Sukūrę akakunta Downloader galite parsisiųsti žaidimą. Visi sėkmingai praėjo, ir tada internetinis žaidimas Dragon Nest dirbo sklandžiai, reikia šiuos minimalius sistemos reikalavimus

- KT Vista SP2 (32/64bit) / Windows 7 (32/64bit)

- Procesorius 12,

- Video NVIDIA GeForce 285 / "ATI Radeon 4870; [_2_ ]

- Garsas Direct X 6. 0;

- 1. 5GB RAM ir 1. 5GB laisvos vietos standžiajame diske;

- Interneto 56k modemas.

Dragon Nest Play pradėti simbolių kūrimą. Sugalvoti pavadinimą, pasirinkti šukuosena, veido bruožai, drabužius ir nusiauti batus. Be to, turėtumėte nuspręsti, kuri klasė priklauso. Dragon Nest gyvena Archer, burtininkė, dvasininkai ir kariai. Lankininkai - grakštus, greitas ir judrus kūrimo sėkmingai artimojo ir tolimojo atakų. Tačiau jie nėra patvarūs, jie turi silpną gynybą. Burtininkę - meistrai svyravo atakos, kad gali viena rašybos kovinius dešimtys priešų. Jie gali kontroliuoti oponentų veiksmus ir paveikti visą mūšio eigą. Kažkada raganos turėjo galimybę tapti geriausias iš geriausių, bet atsirades sunkius laikus ir turėjo kovoti su monstrų, uždirbti šį kambarį. Dvasininkai - nuostabiai užkietėjusių Warriors kilmingas. Galėtų atitraukti monstras ir padaryti mirtinų combo. Turėti gydomąjį magija. Atsibodo jiems tik galimybę netaikyti. Kariai - drąsūs specialistai kartu šoko ir gamybos galingų atakų. Spindi vartų, tačiau problema yra ta, kad ranged klases jie tiesiog negali leisti sau.

Groti žaidimas Dragon Nest internete reikia, naudojant turimą įrangą. Esmė yra tai, kad skirtingų klasių atstovų rasti ginklai ir uniformos. Dėl lankininkų - tai trumpas, Longbow, arbaletas. Dėl raganos - Grimuaras sfera lėlė. Dėl dvasininkai - vėzdas grandinės lazdele. Ir kariams - kardas, kirvis, plaktukas. Be į žaidimą Dragon Nest pirmiau, yra įvairių papuošalų ir potions, kurie yra naudingi tuo momentu. Jūsų ginklai ir šarvai gali būti pagerintas. Daiktai gali būti sustiprintas siekiant suteikti jiems papildomų savybių, kad jie yra tikrai mirtinas. Jūs taip pat galite sukurti objektus. Tai padės kalviai. Jie gali kurti šedevrus.

Dragon Nest internete - tai paslaptingas pasaulis Altera, kuris nepaisant siautėjo nesutarimų ir tamsiųjų jėgų įtaka, yra gana Jauki. Čia galite aplankyti snieguotų kalnų, žydinčių lygumose, o apleistų griuvėsių, miškai alsuoja paslaptimis ramioje kaimus ir į parką, iš esmės - važiavimo. Norėdami išsaugoti šį gražų pasaulį nuo baisių drakonas, žaidėjai bus ieškoti ir sunaikinti blogis priešnuodis.

Play Dragon Nest gali būti atskirai arba kartu su savo ištikimų draugų. Štai jis jums nuspręsti, kaip bus patogiau. Verta paminėti, kad grupė gali kovoti monstrus visą pulkai, ir vienas ne ant peties.

Atlikti pagrindinio kelio ir kasdien Quest ir įgyti patirties. Ar šie žygdarbių žaidime sukurti visas sąlygas! Dėl sunkiausių užduočių įgyvendinimo galite gauti titulą. Tai užrašas šalia simbolio pavadinimas, nes iš kurios savybių gali kelti.

Pumpuoti charakterį, pakankamai bent valandą per dieną pažvelgti į žaidimą. Kad ir kas nutiktų, nereikia išjungti kelio! Užpildykite visus lygius ir tapti nekilnojamojo herojus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more