Žymės

Dragon Pranašas

Alternatyvūs pavadinimai: Dragon Pranašas

Game Dragon Pranašas yra sistemingas kova, kuri siūlo žaidėjams realesnis gameplay kovoti.

Dragon Pranašas internete bus išsiųsti jums į vietą, kur drakonai klajoti sausumos, jūrų ir skristi per orą.

Pranašas drakonas žaidimas leidžia žaidėjams įsitraukti į kovą su įvairių drakonų. Atgauti šią tvarką žemėje nuo blogio Black Dragon, kuris pabėgo iš posūkio.

Dragon pranašas registruoti taip:

1. Jums reikia rasti žaidimo Dragon Pranašo svetainę internete.

2. Į viršų forma pamatysite mygtuką su kuria jūs galite sukurti žaidimą per Facebook, socialinis tinklas.

3. Kitas būdas registruotis jums yra užsiregistruoti svetainėje.

4. Dėl pirmoje eilutėje registracijos formą svetainėje įvesti savo elektroninio pašto adresą.

5. Pakartokite administracija elektroninio pašto adresą į kitą langelį.

6. Užsirašykite už žaidimą slaptažodį. Naudokite šią kombinaciją tik šiame žaidime.

7. Pagalvokite slapyvardis ir užsirašyti.

8. Skaityti taškų, kaip aprašyta toliau formų. Jei esate patenkintas viskas jiems, pažymėkite juos, padarydami jas spustelėkite.

9. Spauda «Žaisk dabar nemokamai».

Play Dragon pranašas Jums bus per interneto naršyklę, todėl jūs turėtumėte patikrinti: prisijungti prie interneto ir kompiuterio buvo įrengtas bet naršyklę.

Prieš pradėdami žaisti Dragon pranašas žaisti, turite susipažinti su žaidimo savybes:

1. Drakonai yra visur: pasaulio formos kaip slibinas, daugiau nei 300 unikalių drakonai klajoti žemėje. Galite kovoti, surinkimo, traukinį ir važiuoti jais naudotis ir kurti savo unikalius įgūdžius ir gebėjimus ir padėti jo bylą.

2. Kovos sistema: Dragon Pranašas naudoja Automatinis taikinio ir įvedimo sistemą, suteikti žaidėjams realesnis gameplay kovoti. Ši sistema suteikia žaidėjams daugiau kontroliuoti su įvairesnių taktinių galimybių nei tradiciniai MMOs.

3. Gražios įdomių pasaulio: futbolininkai keliauti įdomi Pasaulyje susiduriant su puikiais išsamių kraštovaizdžių. Paslaptys, problemos ir padarai laukti, kad pamatytumėte, kaip kai pradėsite žaisti.

4. Platus sistema Korpusas: tegul jūsų vaizduotė ir sužadinti savo lūkesčius. Žaidėjai pateikti pilną kontrolę, siekiant sukurti ir plėtoti savo miestą unikali miesto ir galiausiai imperijos.

5. Pasienio sistema: Guild lyderiai džiaugtis! Su šio didelio masto statybos sistema, žaidėjai turi galimybę kurti savo galutinį karalystę. Siekti savo piliečius ir jų imperiją, jums bus sukurti žaidimą.

Dragon Pranašas internetu - tai žaidimas, fantazija, kuris laimėjo daug žmonių. Prisijungti vieną iš jų ir gauna kartu su jais įdomus žaidimas Dragon pranašas.

Pranašas Drakono atneš jums patirties įvairovė, kad jūs patirsite per žaidimą ištrauka. Užsiregistruoti ir neturi likti ant savo tikslų pasiekimų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more