Žymės

Drakonai

Alternatyvūs pavadinimai: Drakonai

Online žaidimai Dragons - naujas nemokamas naršyklinis žaislų, kad kreipsimės į visas fantazijos mėgėjams. Prisijunkite žaidimo Dragons paprastas ir aiškus visiems, kad žaisti drakonas, jums tereikia naudoti bet kokią naršyklę paleisti žaislą ir užpildyti standartinę registracijos formą. Dragons - žaislas, kuris visu greičiu, naudojant šiuolaikines technologijas 3D. Todėl, sąsaja ir vaizdas labai spalvingas ir kokybiniai. Kad tvarkaraštis Drakonai internetinis žaidimas padeda dar giliau pasinerti į fantastinio pasaulio gaisro kvėpavimo būtybių.

Net prieš išvykdami į jūsų laiškus registruoti, pasirinkti slapyvardį ir gauti slaptažodį, būsite paraginti pasirinkti, kurioje pusėje turės kovoti

• Valor - ramiai ir argumentuotai kariai prekybininkai

• Sadar - asketiškas kariai barbarai

, Kurioje pusėje perduoti ir kokiais principais yra akivaizdi internetinių žaidimų Drakonai turi nuspręsti iki įregistravimo pasaulyje.

Play žaidimą lankosi Drakonai gali būti tik kaip žmonijos atstovas. Į kiekvieną iš dviejų kariaujančių imperijų, yra dvi pagrindinės rasės:

• Žmonės,

• drakonai

Yra kitų simbolių - nepilnamečio rasių atstovai - liepsnos ir mėnulis Elf, minotony ir kiti, bet jie veikia tik kaip sąjungininkai ar priešų.

Dragons - internetinis žaidimas su priklausomybę gameplay. Po Antrojo pasaulinio karo konfrontacijos ir blogio jėgų dievų Shaab, paliko dvi lenktynes, kuris trokšta abipusio kraujo. Į Didžiosios Rift - kur drakonai, firmomis su žmonėmis sudavė lemiamą smūgį į blogio - susidaro kristalai, kurie turi didelį stebuklingų galių, jie vadinami Dragon Ašaros. Dragons Online žaidimai siužetas išdėstyti išsamiau, bet labai backstory pasaulio prireikti jį perskaityti Adomą, kaip intro pamatyti nepavyks.

Drakonai siūlo pradedantiesiems praeiti įvadinius questus, kad kiekvienas žaidėjas gauna iš savo mentorių, priklausomai nuo pasirinkto imperijos - mėlyna arba raudona Valortsev Sadartsev.

Jei nuspręsite žaisti žaidimą internete slibinų kariai pirklius pusėje, vieta bus plunksnų karo akademija Gaeta, jei, pavyzdžiui, siųsti daugiau karių ascetics - tai jūsų kelią per žaidimo Dragons internete prasideda su karo Radan akademijoje.

Pumpuoti savo herojus turi praeiti questus ir kova monstras ir priešininkus - kaip nieko naujo, bet žaisti internete Drakonai pradėdami kuo greičiau savo mokytojo gynėja.

Pirmoji užduotis yra ieškoti ir sunaikinti išdaviką Marauder pieninę. Vykdant užduotis ir laimėti kovas, gausite ne tik žinių, bet ir reputaciją taškų. Jei Adan monstras pasaulyje gali laisvai judėti, todėl pulti vieną iš jų, jums reikia jį pasirinkti ir patvirtinti savo ketinimus su dvigubu paspaudimu. Kiekvienas pralaimėjimas monstras atneša patirties ir atlygį už herojus.

Kova žaidimas vyksta pusiau automatiniu režimu. Herojus gali atlikti štampus trijų skirtingų stovų

• apsauginis

• puola

• stebuklinga

Jūs galite galvoti apie savo taktikos žaidimų Dragons. Žaisti ir kovoti verta atidžiai - derinant lentynas, nepamirškite, kad jūsų priešininkas taip pat gali pakeisti savo poziciją ir naudoti magija.

Dragons - internetinis žaidimas su ruožtu pagrįstas mūšio sistemą. Streikai yra pakaitomis - pirmiausia jums, tada - priešas. Siekiant išeiti iš mūšio pergalę, pobespokoytes anksto apie įrankius. Specialūs artefaktai, magiški amuletai, ir net savo ginklus galima įsigyti parduotuvėje. Taigi, nepamirškite, kad ne tik pumpuoti savo charakterį parametrus ir stebėti šaudmenų.

Žinoma, galite užkariauti pasaulio Adan su draugais - prisijungti klanų ir ištirti žaidimas žemėlapio Dragons. Registracija atvers savo kelią į Pasakų pasaulis stiprių ir drąsių karių ir spalvingas 3D grafika. Nėra reikalo dėti ypatingas pastangas pajusti herojus slibinų pasaulyje. Gali ir nori žaisti vienas - būtinai išbandyti savo jėgas ryškios pasaulio drakonas ir kariai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more