Žymės

Vairuotojas: San Francisco

Alternatyvūs pavadinimai: Vairuotojas: San Francisco

Žaidimas Vairuotojas: San Francisco - vienas iš įdomiausių lenktynių Įvairioms. Pagrindinis skirtumas tarp realizmo. Jūs turite kruopščiai patobulinti vairavimo įgūdžius ir įveikti bet kokius sunkumus takai. Kaip projekto kūrėjai padarė garsiąją "Ubisoft", abejoti žaidimo kokybė nėra būtina - tai tikrai aukštos kokybės ir tvirtai vykdomas projektas. Šis projektas yra logiškas tęsinys pripažintas vairuotojas. Apskritai projektas yra panašus į visus ankstesnių žaidimų serijos, bet vis dar puikių naujovių nemini neįmanoma.

Vairuotojo San Franciskas žaidimas suteiks galimybę supažindinti Jus su dviejų beviltiška vairuotojų ir įsisenėjusių priešų, John Tanner ir Charles Jericho, kurie dar sugebėjo išgyventi po baisios Shootout Stambule istorijos tęsinys. Po šio incidento, vaikinai vis dar galėjo grįžti į gimtąjį JAV. Dabar Tanner buvo patruliuoja San Francisko gatvėse ir Jerichą laukia Bausmės teismą. Tačiau, baudžiamąjį pobūdį Jericho pavyko pabėgti nuo policijos van balansinės jį pulti. Bandant sustabdyti išbėgęs Tanner patenka į baisi avarijos sunkvežimį. Jis išgyvena, bet patenka į komą. Na, kaip jūs nenorite greitai atsisiųsti Driver San Francisco asmeniškai išsiaiškinti tokių neįtikėtinų įvykių tikrumą?

Po tokių įvykių Tanner galėjo vadinama «pamainą", kuri suteikia jam galimybę tapti implantuoti į kitų žmonių organų, jei reikia. Dabar pereikime iš automobilio į automobilį, jūs galės tęsti sėkmingai, atrodo, net savarankiškai nugalėti misija.

Kai jūs galite atsisiųsti tvarkyklę: San Francisco, jums bus nustebinti tuo, didžiosios laivyno turimų žaidėjų. Tai daugiau nei 120 unikalių ir legendinis automobilių, kurie žaidimo metu galite atnaujinti į naujas aukštumas! Ir ne taip seniai, kūrėjai pažadėjo apsvarstyti pridedant Driver: San Francisco Rusijos mašina, siekiant paskatinti visas Rusijos gerbėjai projektą.

Šiame projekte, jūs galite išbandyti save kaip vairuotojas važiuojant daugiau nei 200 kilometrų brangus. Šiuo atveju, skirtingai nuo ankstesnių žaidimo, atsižvelgiant į vairuotojų tęsimo bus įgyvendintas kuo 9 pagrindiniai žaidimo režimai, leidžia jums padaryti žaidimą labiau įdomus.

Norint sėkmingai atsisiųsti žaidimą Driver: San Francisco, jums reikės įsigyti iš anksto klavišus pasiekti. Jūs galite tai padaryti paspaudę nuorodą tiesiai iš pagrindinių gamintojų svetainėje žaidimą. Vykdyti misijas galite uždirbti pinigus, kurie bus išleisti atnaujinti esamą arba naują automobilį.

Jūs galite įrašyti savo įrašus specialia DVR, kurios funkcija Driver: San Francisco mašina. Ir vėliau pasiekti rezultatai gali būti pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose.

Paskubėkite ir jūs išbandyti Driver: San Francisco PC, tai tikrai puikus ir įdomus lenktynių!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more