Žymės

Kiti pasauliai: atominis karas

Alternatyvūs pavadinimai: Kiti pasauliai, Kiti pasauliai

Sekantis legendos ir išversti originalus vaidmenų internetinis žaidimas kitų pasaulių: War of the Elements siūlo kovoti už visatos ir gyvenimo Ondel Crystal, kurį norite perimti savo nuosavybėn tamsiąją pusę pasaulio atstovų išganymo - labai blogio, įkūnytos keturių elementų keturių bauginančių monstrai. Kiti pasauliai žaidimą: ". Zloveschnost" elementinė karo internete būdingas fantazijos grafika su gotikos elementais, todėl į atmosferą ir vaizdus tam tikros specialios kartu Kaip žaidimo mechanika ir žaidimo apskritai, tada jūs esate originalus kovos sistema, žaidėjų kovoje prieš dvikovas ir kovose tarp klasių, įdomių ieškojimų ir daug įspūdžių iš šios nuostabios ir nenuspėjamas pasaulyje. Bet Pirmasis dalykus.

Pradėkime minimalius sistemos reikalavimus, reikalingus, kad būtų žaisti žaidimą kitų pasaulių: atominis karas internete. Taigi

Leistinos operacinės sistemos - "Windows 2000/XP", "Vista X32 / 7

Pentium 1 GGts

128 MB

Stabilus interneto ryšys.

Žaidimų Kiti pasauliai: atominis karas lankosi veikia su bet kokia naršykle, tačiau kūrėjai rekomenduojame naudoti Mozilla Firefox.

Registruotis Kiti pasauliai žaidime: Karo elementų - procesas, kuris atims iš tavęs priversti keletą minučių. Nagi ofsayta žaislai užpildyti paprastos formos - paštas adresas (galiojantį) slaptažodį ir saugumo klausimą (jei yra problemų su staiga įėjimo į sąskaitą). Registruotis Kiti pasauliai: atominis karas tęsiasi aktyvuoti teikiamą pašto adresą nuorodą.

Taigi, jei jūsų į kitus pasaulius: elementinė karo Registracija internetu sėkmingai aktyvuota, laikas pereiti prie kito etapo - charakterio kūrimo. Norėdami pradėti yra nuspręsti, kuris iš elementų

Ar apsaugoti savo charakterį, todėl prieš monstrus, kurie bus mūšio elementus. Be to, kiti pasauliai: atominis karas internetinis žaidimas, kuriame yra keturios klasės simbolių: Barbaras, Vienuolis, mistikas, Seeker. Pradinės charakteristikos Varvara siekiama padarydamas daugiau žalos Guardian - gynybos, Vienuolis - gijimą ir paslaptis - dėl energijos priešininkas manipuliacijos. Atstovai kiekvienai klasei sudaro keturios pagrindinės (ir universalus) Parametras: Energetika, Elektra, Rūšiuok, reikalaujamą lygį.

Kas laukia tų, kurie ateina žaisti internete kitų pasaulių: Karas elementai? Žinoma, pagrindinis tikslas - apsaugoti nuo stichinių Ondel Crystal "monstras", bet kartu su tuo galima tikėtis neįtikėtinai nuotykius ir kovas su žaidėjais, kurie gina kitų elementų. Mūšiai vyksta bet kurioje vietoje bet kuriuo metu žemėlapyje kitų pasaulių. Viskas ko jums reikia, siekiant kovoti su priešo su pasipūtęs - pateikti išankstinį prašymą kovos. Be to, vienas ant vieno mūšio, kaip ir kituose pasauliuose: atominis karas žaisti ir gali kovoti su didelio masto - tarp turimų klasėse ar klanų, kurie atspindi kiekvieną jo elementą mūšį. Tačiau kartais tai nėra būtina kovoti - diplomatinė taktika yra daug efektyviau nei kruvinų karų, jei teisingas požiūris į sąjungininkų pasirinkimas ir sukurti pelningą sąjungą su jais.

Be karinio karjeros plėtros, žaidėjai taip pat galima rasti (penktas lygis) ir daugiau taikia veikla, pavyzdžiui, amatų, pavyzdžiui. Remeslenecheskih keturios profesijos - žvejys, Travnik, Medžių ir PROSPECTOR. Bet profesija turi savo privalumus ir atneša visas premijas rūšių. Be jo karinę karjerą ir amatų pritraukia daug žaidėjų žaidžia kitus pasaulius: elementinė karo galimybę susitikti su antrosios pusės ir įsteigti asmeninį gyvenimą, iki santuokos. Ir apskritai, ne tik aprašyti, todėl jums geriau eiti žaisti ir padaryti savo įspūdį apie žaidimą kitų pasaulių: iš elementų karo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more