Žymės

DV8

Alternatyvūs pavadinimai: DV8

Strategija yra kilęs iš būsimo žaidimo DV8. Tai leis Jums jaustis ateities karys, kovojo už taiką, gerumo, humaniškumo. Ant žemės, ten buvo vienas didelis miestas - Whitespire. Pasaulio apversta aukštyn kojom, o dabar smurtas, blogis, vagystė - visa tai leidžia įstatymai. Tie, kurie vis dar priešinasi naująją tvarką, taip vadinamas siųsti nuorodą, kur kažkas sugenda ir mesti, ir kažkas tęsia karą ir stengiasi padaryti viską, kas įmanoma, kad grįžtumėte į normalų gyvenimą! Būdamas vienas iš kūrinių kūrėjas Plinga žaisti, DV8 internete pateiktas geriausias tradicijas šią įmonę. Gera grafika, įdomus žaidimo, įdomi istorija - svarbiausias dalykas, bet internetinių žaidimų ventiliatorius. Žinoma, labiau, šis žaidimas yra skirtas jaunosios kartos žaidėjų, tačiau suaugusiems ne kartą mačiau ją.

Jei tai bent kartą žaidėte bet kokį žaidimą Plinga, pradėti projekto sąskaitą, tada skubėti prašome - už registracijos proceso metu jums bus sumažintas iki minimumo. Tiksliau jums registracijos procesas buvo laikas, kai jūs registruotas sistemos pirmą kartą, dabar galite tiesiog prisijungti ir pradėti žaisti. Jei esate pradedantysis, tada būti pasirengę už tai, kad jums DV8 registravimas yra privalomi, tačiau ateityje bus galima prisijungti prie bet Plinga žaidimas pagal šiuos duomenis.

1. Teisė viduryje žaidimo ekrane priešais jus yra įregistruoti forma. Nepaisant to, kad žaidimas valdymas nėra pritaikytas rusų žaidėjai supras viską, gana paprastas.

2. Sistema turėtų būti leidžiama registruoti naudodami abonementą į "Facebook".

3. Jei norite standartinę metai - viršutinėje eilutėje vadinamas «pašto adresas» įveskite savo el paštas.

4. Kitas į «Slaptažodis» įrašyti savo unikalų slaptažodį. Stenkitės pasirinkti slaptažodį, kad jis gali taip saugiai apsaugoti paskyrą nuo įsilaužimo, ir jūs galite saugiai žaisti žaidimą dv8.

5. Atsižvelgiant «Nick» reikės įvesti vartotojo vardą, kurį norite naudoti šiame žaidime, kad ateityje jis bus naudojamas daugelyje žaidimų, išskyrus atvejus, kai gali būti toliau suteikti vardus simbolių.

6. Kad sistema nekilo abejonių dėl savo ketinimų gerumą ir buvo įsitikinęs, kad žaidimas suteikia jums prieigą prie realus asmuo, o ne botas, turite sutikti priimti taisykles ir vartotojo sutikimą, kitaip jūs negalėsite žaisti dv8.

7. Jei norite tada užsiprenumeruoti naujienas apie sistemos erkių «aš sutinku su naudojimo ...", o jei ne, tada praleisti linija.

8. Visi pripildymo, paspauskite "registras".

Tai įdomus ir jaudinantis žaidimas, kuris padės jums išlaikyti savo laisvalaikį. Žaisti nemokamai dv8 gali būti bet kas. Taigi užsiregistruoti, žaisti, eiti į žaidimą kiekvieną dieną ir gauti premijas iš sistemos, po penkių dienų. Šiame žaidime jūs galite pagerinti savo socialinio tinklo draugų ar naujų pažįstamų visuomenės Plinga. Paskubėk, jums reikia teisingumo kovotojas

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more