Žymės

Dvi tvirtovės

Alternatyvūs pavadinimai: 2Towers

Dvi Tvirtovės internete - yra naršyklė internetinis žaidimas (MMORPG), naujo tipo, kur dominuojantis teisingai pasirinkta taktika ir komandos dvasia. Yra tik koordinuojamos komanda žaisti ir teisingai pasirinkta taktika leidžia laimėti mūšį. Internetinis žaidimas Dvi tvirtovės yra prieinama iš bet kokia naršykle.

Kad pradėti žaisti žaidimą internete dviejų bokštų, nereikia sudėtinga sujungti du bokštai: pagrindiniame puslapyje paspaudę ant "Registruotis" mygtuką, bus atidaryti naują puslapį, kur registracijos laukelyje įveskite vardą (login) pasirinkti pasisakyti ir SAUGUS su žaidimo taisyklėmis. Tada eikite į kitą puslapį, pasirinkti 6 pasiūla klasė: statybininkas, Archer, Mage, Priest, Ballista ir vietiniai gyventojai. Jei ženklas yra tai, ką jums nepatinka žaidimo metu, ji gali būti keičiama ir tęsti spektaklyje dviejų bokštų.

Pasirinkus simbolį, atidaromas "Mano profilis" meniu, jūs galite pamatyti charakterio tendenciją, ten įvesti e-mail, slaptažodį ir pasirinkti savo avatarą lytį. Na tai iš esmės viskas žaidime Registruotis Dvi tvirtovės užpildytą ir dabar po visus parametrus galite žaisti internete dviem bokštais.

Iš pradžių jūsų charakteris bus kviečiami atlikti pirmąjį Quest užduotį, už kurią jis gauna atlygį iš žaidimo valiutos. Šiuo kvesto užduotis -13 vienetų etape.

Game Du bokštai yra internetinis žaidimas valiuta - aukso, sidabro ir perlų. Perlai gali būti perkami už realius pinigus, aukso ir sidabro uždirbtas žaidimo būdais.

Dėl šios valiutos specializuotose parduotuvėse, galite nusipirkti įvairių ginklų ir šaudmenų (kiekvienas simbolis jo paties), potion ir runas.

Kiekvienas iš personažų turi galimybę pirkti statusą (už papildomą mokestį): "Mokytojau, Bounty Hunter, kariai, krautuvininkas, Skautas, Disguise, sustabdymas kirtiklis, bankininkas ir aukciono. Be to statuso simboliai turi septynių rūšių charakteristikas: Attack, Defense, Luck, agility, darbštumas, godumas ir intelektą. Ir šie gebėjimai: magija smūgis Stoneskin, lėtesnis, Blessing, Anathema, gydymas, stiprus lietiniai, lenta skydas.

Online žaidimai Dvi tvirtovės siūlo kitos siuntos galimybes, bet ir tam tikrą žaidimo valiuta: Warlord, dvarininko ir pirklio.

Baigęs kiekvieną žaidimo lygį, charakteris gaus nemokamą akinius rodiklių, kurie turi būti paskirstyti tarp herojaus parametrus.

Dvi Tvirtovės internete siūlo kelių tipų kovų: arenos kovose ir kovos pradedantiesiems. O taip pat, tai kovoja kaip "Invazija" natūra - jis kovoja su monstrais (3x7, 7x7), kur pergalė dosniai atlyginta.

Iš dviejų bokštų, kurį galite naudoti norėdami žaisti Tyr (čia jūs galite ieškoti įvairių įgūdžių, kovoti su monstrais, pabandykite kitą amuniciją ir padaryti šiek tiek pinigų).

Tiems, kurie nori komandą ir koordinavo žaidimą, yra galimybė prisijungti prie klano. Arba sukurti savo. Žaisti žaidimą internete dvibokštė sudaro klanas, tada galės spręsti visus klausimus, kurie kyla iš žaidimo, žinoma, kartu su kitais.

Judėti karjeros laiptais šiame žaidime, galite pagerinti žaidimo pavadinimą nuo paprastų iki maršalo. Bet tai ne pabaiga, jei dės visas pastangas, kad būtų pasiekti, kad globėjas tvirtovė Rank, tai yra beveik viršuje žaidimų evoliucija. Tačiau galutinis tikslas kiekvieno žaidimo žaidėjas, jis nėra iš aukso ir tvirtovių laikymas, ir pirkti savo salą (yra keturių tipų salose: Little Island, Little Island, Vidurio sala ir Big Island), ir galiausiai gauti sergėtoja salos pavadinimą.

Taigi išvada šią apžvalgą, noriu pridurti šitai: Žaidime yra daug įdomių funkcijų, vietos, pastatai ir niuansų minutę, Dvi Tvirtovės internetinis žaidimas yra "apimtis" ir ją sudaro daug salų. Todėl, užuot visi per trumpą peržiūrą neįmanoma. Geriausias variantas ištirti visą žaidimą, šis žaidimas Prisijunk dviejų bokštų, kurie atliks dviejų bokštų studijuojantiems jį iš vidaus. Paruošta nuotykius? Du bokštai patikrinkite laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more