Žymės

Eden Eternal

Alternatyvūs pavadinimai: Eden Eternal

Žaidimas Eden - žaidimas prieš dvejus metus anime stiliumi, kuris yra skirtas daugeliui vartotojų vienu metu. Jos pagrindinis bruožas, žaidimas gerokai skiriasi nuo tų pačių strategijas - tai ne galimybė atlikti vieną simbolį, su mažai, o persijungti tarp kelių klasių. Jei nuspręsite Edenas Eternalv žaisti , tada jūs neturite tikėtis spartaus kilimo iki tobulumo ir lengvai pergalių viršūnių susitikimas. Jūs turite nutraukti savo galvą, kaip tapti drąsus, stiprus ir galingas simbolis.

Sakoma, kad kiekvienai klasei yra numatyta įvairių kovinių savybių. Tai gali būti ne tik premijos, kad vienas ar kitas veikėjas gauna žalą, galimybę pasirinkti įvairių rūšių ginklų, gebėjimas pakviesti pagalbos gyvūnų ir daug daugiau. Viskas šiame žaidime gali būti suteikiamos žaidėjų penkias klases, tačiau pakeisti vieną į kitą trunka apie 20 sekundžių, už gerą spartos interneto.

Reikalavimai žaidimas yra gana standartinis:

1

. Prieiga prie interneto yra ne mažesnis kaip 600 k / s greičiu.

2. Operacinė sistema - XP, Vista, 7 ar panašiai.

3. Atminties bent 1GB.

4. RAM - 1 GB arba daugiau.

5. Grafikos plokštę.

6. Garso korta.

7. Minimalūs žaidimo įgūdžius.

Į Eden Eternal internete žaidėjai gali sukurti visą metropolį, viskas priklauso nuo fantazijos ir noro. Jūs galite kurti ekonomikos ir socialinės srities turimas darbo vietas ir dalyvauti daugelio planų įgyvendinimą. Dėl to, žaidėjas turi galimybę laimėti meistrų pagarbą. Jei nesate pasirengę prisiimti atsakomybę už visą miestą, galite prisijungti prie bet miestą gyventojo ir ten kurti. Jūs turite prisijungti prie gildijos, kurti save ir padėti plėtoti kitus.

Į Eden Eternal registruotas reikalinga. Ji suteiks galimybę mėgautis visą premiją žaidimą. Mes neturėtume pamiršti apie parduotuvę, kurioje galite įsigyti viską, ko jums reikia. Pati registracija užtrunka labai mažai laiko, jis eina tituliniame puslapyje žaidimo (laukai yra užpildomi pavadinimas, elektroniniu paštu ir tt

Be taikos turės galimybę išbandyti savo jėgas kitoje karjerą - pavyzdžiui, dalyvauti mūšiuose, mūšiai, eiti lobių ieškojimui ir tt ir tt Kiekviename etape gali būti pumpuojamas herojus ir gauti prizą ir premijas. Todėl, jei jūs išmoksite, kaip kvalifikuotai derinti karines atakas ir taikų egzistavimą, tada gana greitai galės sukurti savo miestą ir sukurti jame stiprią infrastruktūrą.

Į Edenas Amžinasis žaisti internete labai įdomi taip pat, nes kai žaidimas gali žaisti iki kelių tūkstančių žmonių. Tačiau tuo pačiu metu viena gildija yra tik tris dešimtis žaidėjai. Su visa tai neturėtų apgauti save, kad jei šiandien turite laimėjo mūšį, tada rytoj galėsite daryti tą patį. Jis turės nuolat tobulinti savo įgūdžius ir plėtoti vis daugiau ir daugiau naująją strategiją.

Play Edenas Amžinasis kombinezonai įvairaus amžiaus žmonėms - iš tikrųjų čia yra tai, ką reikia padaryti kiekvieną . Taigi - žaisti ir tobulinti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more