Žymės

Eldeno žiedas

Alternatyvūs pavadinimai:

Elden Ring yra dar vienas RPG žaidimas iš Dark Souls visatos. Grafika tradiciškai yra pagirtina, ypač baisiai atrodantys bosai. Garso takelis buvo patobulintas, dabar kiekviena vieta turi savo muzikinę temą, kuri padeda sukurti tinkamą atmosferą.

Tradiciškai RPG žanrui jūsų užduotis yra tobulinti savo kovinius įgūdžius ir visais įmanomais būdais ugdyti savo herojų. Tam yra didžiulis atviras pasaulis su daugybe vietų, įskaitant paslėptas, kurias norint rasti turėsite sunkiai dirbti. Neturėtumėte sutelkti dėmesio į pagrindinės istorijos kampanijos ištrauką. Geriau žaisti lėtai. Pasaulis yra gerai išvystytas ir kiekvienas jo kampelis nusipelno žaidėjo dėmesio. Netgi pačiuose žemėlapio kraštuose galite rasti įdomių užduočių su vietiniais viršininkais.

Istorija prasideda Eldeno žiedo sunaikinimu, kurio dėka karalystėje viešpatavo taika ir klestėjimas. Jūsų užduotis yra surinkti žiedą, kad sustabdytumėte sunaikinimą ir sugrąžintumėte karalystę į ankstesnę šlovę.

Be pagrindinės siužetinės linijos, žaidime yra daug papildomų užduočių. Tarp jų yra įdomių, bet yra ir paprastų, pavyzdžiui, priešų saugomo objekto pristatymas ar pan. Tokiu atveju ne visada būtina naikinti apsaugas, kartais galima greitai pagrobti daiktą ir tuoj pat pasislėpti. Nors norint įgyti daugiau patirties, kovų vengti nereikėtų.

Ginklų žaidime labai daug:

  • durklai
  • Kardai
  • Paktukai
  • Ašys
  • Itys
  • Lankai
  • Darbuotojai
  • Šventieji antspaudai

Tai tik trumpas sąrašas. Pavyzdžiui, žaidime yra tik kelių rūšių kardai – nuo katanų iki didžiulių dvirankių.

Kovos sistema yra gana įdomi kiekvienam ginklo tipui, yra daugybė gudrybių.

Žaisti Elden Ring nebus lengva. priešai yra protingi ir stiprūs šiame žaidime. Jie apipils jus gausybe smūgių naudodami derinius ir puikiai išsisukinėja manevruodami mūšio lauke.

Žemėlapis tikrai didžiulis. Vaikščiojimas būtų per varginantis ir ilgas, kad būtų lengviau atlikti šią užduotį, jūsų žinioje bus arklys neįprastu pavadinimu Torrent. Norint atidaryti naują vietą žemėlapyje, reikia ieškoti specialių stulpų, leidžiančių išsklaidyti karo miglą.

Galite kovoti ir nenulipę nuo balno, tačiau tokiu atveju didelio triukų arsenalo nebus. Tačiau jis gali padėti nugalėti labai didelius ir stiprius bosus, sukiojant aplinkui ant kalno ir pataikant greitai tolstant nuo galimų atsakomųjų atakų.

Ginklai gali labai pagerinti jų veikimą, naudojant specialius galandimo akmenis. Įdiegti tai žaidime yra labai patogu, nes juos bet kada galima perkelti į kitą ginklą, jei staiga nuspręsite iš kardininko tapti ietininku.

Nepamirškite galimybės sukurti fantomų, kurie padės jums kovoti. Tai gali būti įvairių gyvūnų fantomai ar net jūsų pačių kopija. Kartais jie sugeba tik nukreipti dėmesį į save, leisdami ramiai priartėti prie priešo iš kitos pusės, tačiau gali nemažai padėti ir mūšyje. Fantomus galima tobulinti ir vystyti klajonių metu ieškant ypatingų augalų.

Atsiprašome, bet Elden Ring atsisiųsti nemokamai PC neveiks. Žaidimą galima įsigyti „Steam“ žaidimų aikštelėje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar! Žaidimas vertas jūsų dėmesio, ypač jei esate „Dark Souls“ serijos gerbėjas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more