Žymės

Elsword

Alternatyvūs pavadinimai: Elsvords

Elsword internetu - Šiame nemokamai faytingovy RPG online žaidimas su dvimatės grafikos anime stilių. Online žaidimai Elsword turi gamepad paramą, tai yra, jūs galite žaisti su kreiptuką. Šiame žaidime galite tapti legenda, įgyti pergalę prieš savo priešininkus!

Norint pradėti žaisti šį žaidimą, jūs turite Registruotis Elsword. Dėl užkandžių, jums reikia eiti į žaidimo puslapį ir atsisiųsti žaidimo klientą per Pando Download Manager.

Būtinas sistemos reikalavimai.

Operacinė sistema: Windows 2000/XP;

Procesorius: P3 arba P4 800HZ 2. 7GHZ;

Atmintis: RAM 256M ar 512M RAM;

Kietasis diskas: 1,3 GB - 2 GB laisvos vietos arba daugiau;

Video: GeForce MX400 (32M) arba GeForce FX5700/ATI Radeon 9600 (128M)

DirectX 9. 0C 2006-Rgp arba didesnis. NET Framework 2. 0 ir 9. 0C 2006-Rgp arba didesnis. NET Framework 2.

Diegimas žaidimo klientą, vykdykite instrukcijas (montavimas išsamiai dažytos pagrindiniame puslapyje "Žaidimas"). Baigus diegimą ir patekti į žaidimą, įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Registracija šio fakto žaidimo Elsword baigiasi ir jūs galite pradėti žaisti!

Elsword internetinis žaidimas siūlo trys playable simbolių: Elsword, Aisha ir Rena.

Elsword - tai kalavijo ir puikių kovų į vartų meistras. Jo greitas reagavimas, bet prasta apsauga nuo magiškų atakų. Žaisti su Elsword Knight bazinės klasės ir pasiekti iki 15 lygio, jis gali pasirinkti tarp klasės Sword Knight ir Magic Knight. Bet tai ne riba, jis vystysis toliau į aukštesnį lygį ...

Aisha - kerėtoja. Ji specializuojasi kovoti ne ilgo nuotolio ir galite paspausti kelis tikslus vienu metu. Visi gebėjimai ji atkreipia iš elementų. Pradedant žaisti internete Elsword Bazinė klasė Magas ir pasiekti iki 15 lygio, ji gali pasirinkti tarp klasės ir Dark Mage High Mage. Be to, jis ir toliau vystytis, kad aukštesnio lygio ...

Rena - tai snaiperis, kuris pageidauja lankas ir strėlės. Atsižvelgdama glaudžius ryšius su gamtos jėgų, ji turi gebėjimą padidinti magijos atakų. Pradeda žaisti žaidimą Elsword naršo Ranger bazinės klasės ir pasiekti iki 15 lygio, ji gali pasirinkti tarp klasės ir kovos Ranger Ranger strzałów. Kitas, taip pat Elsword, Aisha, ji ir toliau vystytis, kad aukštesnio lygio ...

Online žaidimai Elsword yra kiekvienam simbolių galimybę tobulinti savo įgūdžius ir klases. Čia medis sistemos įgūdžius. Už kiekvieną naują lygį suteikia 2 įgūdžių taškas, ir turintys 5-įgūdžių taškų, jūsų charakteris gali suteikti prieigą prie naujų įgūdžių. Žala, įgytų gebėjimų, žymiai padidina iš lygio į lygį.

Šis žaidimas turi savo arsenale, drabužių, įrankių ir kosmetikos reikmenų, galinčių naudoti herojai.

Elsword internete turi daug įdomių ir įdomių misijų, kurios giliausia Požemiuose. Be misijas jūsų herojus dalyvaus įdomių PVP-kovas ir Quest atlikti užduotis, kurios yra atviros, kiek simbolių plėtrai. Tačiau yra dar vienas įspėjimas, keletas žaidimo vietos, jums reikės praeiti kelis kartus. Jis yra pagamintas specialiai, kad grotuvas būtų dar neįvykdė visas užduotis vienoje vietoje negali eiti į kitą. Bet pildymo questus čia nauda yra pakankamai turtinga.

Jūsų herojus gali aplankyti bet kurią vietą, bet ir specialių Quest bėgant jis turi pasiekti tam tikrą lygį. Sudėtingumas užduoties priklauso nuo to, ką etape jūsų herojus bėga. Sudėtingesnės misijos išduodamas tik pravažiavus paprasta.

Reikėtų pažymėti, kad yra gerai įgyvendintos ne tik realūs garso efektai, bet ir vizualiniai efektai. Be Elsword atliks gražus!

Pasibaigus persvarstymo išvados, noriu pridėti: žaidimas gamina pakankamai gerą įspūdį, nes jos blizgesį. Norite patikrinti? Elsword registracija suteiks galimybę.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more