Žymės

Imperija: keturios karalystės

Alternatyvūs pavadinimai: Imperija: keturios karalystės

Game imperija: keturios karalystės apie viduramžių karalystę.

Jei norite patinkinti žaislus savo mobiliajame telefone, rekomenduojame"Empire: Four Kingdoms MMO"strategiją"Android","iPhone"ir"iPad". Ši plėtra priklauso kompanijai Goodgame Studios, kuri prižiūrėjo adaptaciją keliomis kalbomis ir galite pasirinkti patogią. Renginiai vyksta karalių ir riterių laikais, kad visur vyktų viduramžių atmosfera. Po trumpo įvado, per kurį padedate susidoroti su vadovybe, pradėkite savarankiškus veiksmus.

Empire: Four Kingdoms atsisiųsti nėra sunku, nes jis yra prieinamas nemokamai. Bet jei esate vienas iš tų, kurie negali laukti, kol bus sparčiau, tada paruoškite reguliariai atsiųsti iš savo sąskaitos nedidelę sumą, kad paspartintumėte statybą, kasybą ar pastato tobulinimą. Jei norėtumėte žaisti dideliame ekrane, galite atsisiųsti savo"Empire: Four Kingdoms"savo kompiuteryje, ir tai bus naršyklės pagrindu sukurta žaislas su tomis pačiomis sąlygomis kaip ir mobili versija.

Mes kasti į naują teritoriją.

Kiekvienam žaidėjui priskiriamas žemės sklypas, kurį reikia saugoti ir plėtoti. Pastatykite pastato karalystėje, išgaukite resursus, mokykite armiją. Palaipsniui išsiplėsos nuosavybės ribos, nes reikės daugiau. Yra daug pastatų, o prieiga prie jų atidaroma palaipsniui, bet svarbiausios yra:

  • Mine karjerų eksploatavimas
  • Sausvis
  • Ferms
  • Keep services
  • Tai

Vieną dieną jie leidžia jums kaupti naudingas medžiagas, kiti yra atsakingi už maistą, kiti yra reikalingi karalystei apsaugoti. Jūs taip pat turėsite šnipus. Viena vertus, tai yra naudingi vaikinai, kurie padės sužinoti apie karinį potencialą ir kaimyninės Karalystės ekonomiką, tačiau, kita vertus, jie gali tapti problema. Pavyzdžiui, kartais jie sužadina žmones, o miestuose prasideda gaisrai.

. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad šnipinėjimas kaimynams yra ne tik tau, bet ir kiti šnipai taip pat šnipini jūsų žemėje. Norėdami sugauti juos, siųsk sargybinius patruliuoti gatves. Užfiksuotas šnipas gali sužinoti vertingos informacijos apie tai, kas jį atsiuntė, ir išsiųsti savo kariuomenę klientui.

Game Empire: Four Kingdoms leidžia pasirinkti įvykių raidos taktiką. Pabandykite derėtis dėl taikos, ir tik tada, jei diplomatija nesuteikia rezultatų, negalima išvengti dalyvavimo mūšiuose, taigi jums tektų bet kuriuo metu atakuoti ar apginti. Tam reikia sumaniai panaudoti turimas pajėgas, teisingai juos tvarkyti ir vietai taikyti turimus įrankius.

Taip pat yra pasirinkimas kovoti su priešu arba susivienyti su draugiškais karalystėmis. Pasirinkimas turėtų būti atliekamas kiekvieną kartą atskirai, atsižvelgiant į jūsų galimybes ir priešo pajėgas. Šiuo atveju mes galime patarti visuomenei aktyviai elgtis, kad būtumėte žinomi ir vertinami. Jei aktyviai dalyvaujate aljanso gyvenime, tuo atveju, jei įvykdysite išpuolį prieš jus, yra daugiau galimybių, kad skubus pagalbos prašymas bus greitai reaguotas. Be to, tokiose asociacijose yra pasirenkamieji biurai. Be lyderių ir jų padėjėjų yra ir diplomatai, kurie padeda susivienyti aljansus ar išlaisvinti karą, iš pradžių ištyrę savo santykius. Vykdytojai užsiima naujų aljanso narių paieška, marškiniai vadovauja pagrindinėms jėgoms, o iždininkai stebi vidaus iždo pildymą.

Empire:"Four Kingdoms"žaidimas turi daugybę veidų, bet neįmanoma išsamiai išdėstyti. Bus užmuštų klajoklių, samurajų ir kitų užsieniečių. Yra naujų žemių su sudėtingomis ar palankiomis sąlygomis tyrimas, dalyvavimas karališkuose tyrimuose ir daug daugiau.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more