Žymės

Empire: Total War "

Alternatyvūs pavadinimai: Empire: Total War "

Empire Total War "žaidimas - ėjimais pagrįstas strateginis įvykdytas puikiai sujungia visas geriausias savybes žanro ir ėmėsi geriausias karinės taktikos. Visi projekto renginiai kurti realiu laiku. Šis žaidimas bus kreiptis į visus tuos, kurie yra crazy apie žaidimus karinių dalykų. Projektas buvo vykdomas tikrai aukštos kokybės ir sielai - puiki grafika, animacija yra padaryta gerai, žaidimo nusipelno pagarbos. Projektas įgyvendinamas visiškai naują grafikos sistemą, kad būtų galima mėgautis žaidimu nuostabios jūros tapyba. Be to, kiekvienas žaidėjas galės naudotis naujomis kraštovaizdžių ir neįprastų florą. Malonus siurprizas - reguliarus oro sąlygų kaita.

Naujas žaidimas Empire: Total War "bus perkeltas į jums laiku toli XVIII amžiuje. Tiksliau, jis pradeda žaisti visą veiksmų 1700, ir jūs galite žiūrėti istorinius įvykius ir jų poveikį pokyčių iki 1799. Tačiau nuo šiandien pažadėjo projekto kūrėjai pagaliau galės tęsti žaidimą - Nauji žemėlapiai ir užduotys bus pateikta netrukus. Jūs pajusite į drąsų ir atsakingo vado vaidmenį. Jūsų vadovaujama, bus ne tik jūra, bet ir žemės, ant savo gailestingumo ir atsargumas bus apskaičiuoti visą tautą. Jūs ir jūsų charakteris gali ištirti, jei norite visą pasaulį. Ir įsitikinkite, kad visi aukščiau savo akimis, galite ieškoti imperijos: Total War "vaizdo priekaba.

Norėdami gauti žaidime pranašumą, turite taikyti ir tobulinti savo diplomatinius įgūdžius. Ruoškitės už tai, ką turime pasiūlyti ir organizuoti koalicijas ir sąjungas. Ant savo pečių bus atsakinga už kontrolės naujai įsteigtų ir ilgas esamų prekybinių kelių. Tačiau, norint pradėti žaisti jums reikia atsisiųsti išankstinį imperijos: Total War.

Šio projekto metu dalyviai galės noras išlaikyti kovos, vadovavimo tik laivo ar laivyną Vairuoja geriausių teismuose. Kai jūs galėsite atsisiųsti Empire Total War, jūs galite įgyvendinti savo žaidimo strategijas ir planus. Kiekvieną žingsnį padarė žaidimą, tai pusė gyvenimo metus. Jūs galite žaisti su kitais žaidėjais realiuoju laiku, naudojant taktinį žemėlapį, bet jei reikia, žaidimas gali būti verčiami į automatinį režimą, su pakrovimo taktinio žemėlapyje nereikia.

Kiekvienas žaidėjas gali kontroliuoti Empire: Total War "frakcijai (po vieną žaidimo pradžioje). Nepaisant to, kad projekte nurodytam daugiau nei 50 frakcijos, pagrįstai prieinamus projekto dalyvių visiškai naujas tik keli iš jų, likusieji bus pridėta kaip plėtros ir skatinimo.

Žaidime yra trys pagrindinės žaidimas pasaulio dalis

1. Šiaurės Amerikoje.

2. Europa.

3. Indija.

Rytų Indija ir Dramblys Coast klasifikuojama kaip prekybos keliai.

Norėdami savikontrolės žaidimas ir įsitikinkite, kad visi jo dorybes, jums tereikia atsisiųsti Empire Total War, paskubėkite!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more