Žymės

Escilonas

Alternatyvūs pavadinimai: Escilonas

Escilon“ yra naršyklinis žaidimas, prieinamas vartotojams nemokamai. Tai originalus MMORPG (istorinio žanro) žaidimas. Projektas kokybiškai skiriasi nuo dabartinių internetinių žaidimų, nes kūrėjai prisiėmė pastangų pašalinti įvairius trūkumus. Mieli žaidėjai, „Escylon“ pritrauks ne tik įdomi legenda, bet ir pagrindinės savybės, kurios jus maloniai nustebins ir pradžiugins. Patekę į urvininkų pasaulį, jūs gaunate galimybę tobulėti ir pereiti į naujus pasaulius, kur, atitinkamai, atsiveria puikios, viliojančios perspektyvos. Taigi, regis, jūs sekate iš praeities į ateitį, jausdami įvairių laikmečių gyvenimo žavesį ir sudėtingumą.

žaidimų sistemos reikalavimai yra minimalūs. Kompiuteryje turi būti įdiegta „Windows“ (XP, Vista arba Windows 7). Norėdami žaisti, jums taip pat reikės garso plokštės, klaviatūros ir pelės. Jei turite interneto ryšį, galite užsiregistruoti ir pradėti žaisti „Escylon“ žaidimą internete.

Escilon registracija internetu jus padarys akmens amžiaus gyventoju. Nereikia atsisiųsti kliento programų. „Escylon“ registracija yra paprastas ir greitas procesas. Jums tiesiog reikia užregistruoti naują simbolį, parašius šiuos duomenis:

 1. Turite įvesti prisijungimo vardą - sugalvokite originalų savo veikėjo vardą Nurodykite lytį (vyrišką ar moterišką)
 2. Įrašykite savo el. Pašto adresą, bet tik savo tikrąjį!
 3. Įveskite slaptažodį, pabandykite sugalvoti patikimesnius
 4. Įveskite savo gimimo datą

Užpildžius registracijos formą, lieka paspausti mygtuką Prisijungti ir žaidimas Escylon taps jums prieinamas. Žinok didingosios tiesą ir supranti negailestingąją tiesą. Kuris labiau tiktų jūsų prigimčiai? Internetinis žaidimas Escylon padės tai išsiaiškinti.

Norėdami suprasti, kaip turėtų žaisti „Escilon“, pirmiausia turite apsilankyti treniruotėje prie laužo. Sėkmingai įvykdę šį uždavinį, gausite statbulinimo tašką ir keletą naudingų dalykų. Kai suprasite žaidimo mechanizmą, galėsite aplankyti visas įmanomas vietas. „Escilon“ internetinis žaidimas apima ir antžemines, ir požemines vietas.

antžeminių yra žemynas, salos ir jūros, o po žeme yra labirintas. Visose vietose bus įvairių gyvūnų, iš kurių periodiškai išeina ištekliai, kuriuos reikėtų pasiimti. Kadangi viską turite sukurti patys žaidime, ištekliai, kurie pasibaigs, bus naudingi kuriant tepalus, gaminant drabužius ir ginklus. Tačiau atidžiau panagrinėsime tai vėliau.

Taigi, mes supratome, kur vyksta žaidimas. Pagrindinė laukinių gyvūnų buveinė yra urvų kaimas. Čia yra šios vietos:

 • Laužas
 • Jojimo viršininko urvas
 • Dvasios urvas
 • „Masters“ urvas
 • Battlefield
 • Anties trobelė
 • prekybos altorius
 • „Opifex
 • “ šventykla
 • Ice
 • urvas
Be aukščiau išvardytų vietų, jums suteikiama prieiga prie Žvejų kaimelio, kur galite nusipirkti valtį ir atlikti užduotį.

Norėdami žaisti „Escylon“, turite pasirinkti, kaip norėtumėte pamatyti savo personažą. Internetiniame žaidime „Escylon“ yra kariai ir magai. Jie pasižymi išskirtinėmis savybėmis ir įgūdžiais. Pagrindinis kario parametras yra kūno sudėjimas. Taip pat turėsite pasirūpinti, kad padidintumėte pyktį ir miklumą. Magai pabrėžia intelektą. Be to, jūs turėsite įsitikinti, kad didėjant lygiui, galėsite pasidėti reikalingus stebuklingus daiktus.

Kaip jau minėta, reikalingus dalykus susikursite patys. Escilonas yra nuolatinė išlikimo kova ir, natūralu, kad plikomis rankomis šiame pasaulyje neišgyvensi. Išteklių yra tiesiog daug, tačiau ką nors įsigiję, jūs turite ją patobulinti, kol ji virsta naudingu dalyku. Šiame internetiniame žaidime pateikiami šie šaltiniai: įvairūs augalai, grybai, šaknys, akmenys, šakos, taip pat tie, kurie nukrito nuo gyvūnų. Jomis galite naudotis tik išsiaiškinę Dvasių urve. Po identifikavimo galite, pavyzdžiui, pasigaminti tepalą (jei žinote receptą), iškeisti šaltinį į ką nors naudingesnio arba tiesiog jį suvalgyti ir padidinti šį statusą.

Žaidime taip pat yra valiuta - kriauklės. Bet jūs galite užsidirbti prekiaudami visais tais pačiais ištekliais arba įvaldydami profesiją. Jei tau patinka ramus darbas, tapk šamanu ar šeimininku. Tokiu atveju jūsų paslaugos bus gerai apmokamos.

Tačiau kūrėjai pasirūpino kovos sistema. Dalyvaukite grupinėse kovose su kitais žaidėjais ir gyvūnais, taip pat tik dvikovose. Jūsų ginklai bus akmenys, peiliai, kirviai, lazdos, klijai. Kad ir kokią kovą įvesite, visada siekite pergalės! Neabejotinai pakilkite į šlovės viršūnę ir įgykite patirties, kuri yra būtina norint tęsti savo tolimesnį kelią.

Paprastai, internetinį žaidimą sudaro kvesto užduočių atlikimas. Viskas prasideda nuo pirmųjų „Virtuvės“ užkardų. Tolesnių užduočių atliksite iš seno žmogaus „Antistes“. Kuo ilgiau žaisite, tuo daugiau ieškosite. Su kiekvienu lygiu jie tampa įdomesni ir įvairesni.

As lygių, žaisti internetinį žaidimą Escylon, galite pereiti iš vienos eros į kitą. Ir kiekvienas lygis turi savo privalumų ir savybių. Pvz., Magai, manos kiekis intelekto vienete priklauso nuo lygio. Kariai iki 5-ojo lygio gali iškviesti instruktorius ir kapitonus streikų ar vengimų mūšio lauke. 4-ojo lygio bruožas yra galimybė patobulinti jo profesinius įgūdžius. Norėdami pereiti ir įvertinti visus šiuos neeilinius lygius, mėgautis senovės pasaulio atmosfera, padaryti patrauklią kelionę per laikmečius, visa tai ir dar daugiau jums siūlo internetinis žaidimas „Escylon“.

registracija į žaidimą „Escylon“ yra prieinama visiems. Šis paslaptingas pasaulis yra pasirengęs jus priimti! Sveiki atvykę į jaudinančio virtualumo gausą! Tegul žaidimas tikrai teikia daug malonumo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more