Žymės

Europa 1400

Alternatyvūs pavadinimai: Europa 1400

Ieškote 1400 internete - nemokamai naršyklinis žaidimas, kuriame jūs galite sukurti savo dinastiją. Čia gali būti sudėtinga prekybininkai ir gerbiamas kapitonas arba egzotiškos piktadarys ...

Europa 1400 yra prieinama internete su bet kokia naršykle ir įdiegti žaidimą klientas neturi turi būti nurodyta!

Norėdami įvesti žaidimą, jūs turite Registruotis Europa 1400: registracijos laukai pagrindiniame puslapyje pasirinkti žaidimo serverį, įveskite savo būsimo dinastijos (Žaidėjo vardas) vardas, jūsų el. pašto adresas (e-mail) ir slaptažodį. Tada sutinku su žaidimų Sąlygos ir ši registracija Europoje 1400 Žaidimas baigiasi, jūs einate į naują puslapį, galite sukurti herojaus įvaizdį. Čia galite pasirinkti seksas charakterio, avatarą ir priskirti jai pavadinimą. Spustelėdami skirtuko "Master" gali pasirinkti jų dinastijos herbu ir savo pirmąjį seminarą, šiose srityse: Meistras kasečių, mokslininkas ir Rogue. Dabar, jei esate pasiruošę, kad pradėti žaidimą, spustelėkite "Start Game" ir patekti į žaidimo aikštelėje!

Jūsų personažas turi šešis talentus Laivai, iškalba, tamsa, Žinių magija, Kovų ir derybas. Tobulinti šiuos talentus galima naudoti artefaktus. Maksimali transportu - 100.

Be talento, tai galima į žaidimą pasirinkti profesiją Alchemist, ūkininkas, vagis, Priest, plėšikas, savininkas smuklė, kalvis, dailidė ar Weaver.

Online žaidimai "Europa 1400" siūlo penkias vietas mieste, kuris vyks pagrindinėje žaidimo. Jie yra: Rajonas meistrai, Kaimynystės smuklės gangsteris rajonas, miškai ir District mokslininkai. Šiose vietose jūsų charakteris gali imtis misijos (quest užduotys).

Iš pradžių jūsų charakteris reikės surinkti lėšų arba juos pirkti rinkoje (išteklių žaidime yra skirtingi, priklausomai nuo studijoje kryptimi). Su tuo savo dirbtuvėse išteklių, galite gaminti prekes, kurios vėliau gali būti parduodami vėl į rinką, ir už pinigus statyti dar kelis seminarus (galite statyti 4 seminarus) ir išplėsti darbinį personalą.

Svarbu! Jei esate nepatenkinti savo šeimininko, jis gali būti sunaikintas.

Online žaidimai Europa 1400 yra pagrindinis prekybos centru visoms prekių rūšims ši rinka. Čia galite pirkti, parduoti, valdyti transporto ir elgetauti (jeigu tai būtina). Žaidimas turi savo valiutą - Gold. Be to, aukso yra Rubinai, kurie gali parduoti už "Real".

Kartu su jo gyvenamoji vieta (rezidencija gali išsivystyti per plėtinių ir patobulinimų) plėtrą, jūsų charakteris išmoksite talentus ir tipų prekybos ir plano intrigos.

Play internetinis žaidimas Europoje 1400 gali su savo šnipų, kurie bus stebėti kitus žaidėjus, ir rinkti įrodymus prieš juos.

Europa 1400 internetinis žaidimas turi tokį patį pastatą Rotušėje. Tai vieta, kur politinis gyvenimas mieste: yra teisė knygos peržiūrėti biurai ir posėdžių salės. Čia galite įsigyti pavadinimą (jis padidina savo reputaciją, ir yra reikalingas tam tikras pozicijas ir plečiamas rezidencijos) arba pateikti pasiūlymą dėl naujo pastato prašymą.

Žaidimų Europa 1400 Prisijungęs siūlo jums sukurti ekonominę imperiją naudojant amatai, tampa įgudę prekybininkas ir pakilti į politinio Olimpo. Atsižvelgdama paprastas namelis žaidime jis gali būti konvertuojamos į rūmus. Viskas priklausys nuo jūsų pastangų.

Play online žaidimas Europa 1400 galima, prekyboje su kitais žaidėjais tiesiogiai per sandėlį. Tokiu atveju jums bus vis dar gauna naudos iš kainų, kurios yra nepriklausomos nuo rinkoje.

Pasiekti pakankamą įtaką ir turtus, jūsų charakteris gali daryti politinę karjerą. Įvairių skirtingų pozicijų buvimas suteikti jam privilegijas ir premijas, leidžianti sustiprinti jų poveikį ir sutriuškinti savo konkurentus.

Kad galėtumėte žaisti Europoje 1400, galite prisijungti prie gildijos arba sukurti savo. Su Guild padėti, žaisti su kitais žaidėjais, jūs galite pasiekti daugiau žaidimo ...

Žaidimas yra trimatis grafikos, todėl Europoje 1400 atliks gana gražiai!

Kadangi žaidimas yra gana įvairių funkcijų, kurios geriausiai apibūdina ne siūlomų daug. Geriausias variantas būtų Europa 1400 registracinės, kuriuo galės pamatyti viską!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more