Žymės

Euro Truck Simulator 2

Alternatyvūs pavadinimai: Euro Truck Simulator 2

Žaidimų Euro Įrašo Simulator 2 - tęsinys garsaus gyvybę simuliatorius Truckers projektą. Kaip parodyta, į savo sielą, kaip simuliatoriai, kad nereikia padaryti 90% kamuolio kontrolės įtampą ir kurti gudrus strategijas ir planus, bet tiesiog suteikia galimybę atsipalaiduoti ir gyventi paprastam žmogui gyvenimą žaidėjai. Šio projekto kūrėjai buvo čekai SCS programinė įranga. Tęsinys legendinio simuliatorius visiškai restauruotas ir pasigirti geresnių rezultatų, labiau įdomus veiklą ir, žinoma, daugiau pažangių grafika. Į visa tai galite būti tikri, tiesiog žiūri į Euro Truck Simulator 2 vaizdo priekaba.

Pagrindinis tikslas, kurio siekiama projekto kūrėjai buvo taip arti, kaip įmanoma realybė žaidimo realybę. Dabar ne visi keliai jums galės greitai ir sklandžiai įveikti žaidimą Euro Truck Simulator 2 paruošė jums keletą siurprizų, kurie yra perkrovos įgyvendinimo keliuose ir irisų. Skirsis ir sukelti kamščių (kurį galite sužinoti į žaidimą, žinoma), ir priklausomai nuo to, kokias parinktis, turite pasirinkti iš siūlomų situacijose. Kūrėjai bandė savo geriausia, nes dabar kompiuteris vairuojant laikantis visų kelių eismo taisyklių (atsižvelgiant į visus niuansus - trukdžiai Teisė, smulkius konvencijas ir tt - ji tiesiog negali gauti jums atsisiūsti Euro Sekti Simulator 2).

Šiuo metu projektas yra puikiai suprato, kad kelio ženklų sistemą. Dauguma iš jų yra skirtos apriboti judėjimo greitį jūsų herojus. Iš pradžių nustatyti didžiausias leistinas greitis yra 90 kilometrų, tačiau, jei norite šį nustatymą galite išjungti. Kai jūs galėsite Euro Truck Simulator 2 parsisiųsti, pamatysite patys į "teisėtumo" naujojo žaidimo versija, nes yra net automobilių greičio apribojimai tam tikrose šalyse.

Žinoma, kaip ir visose modeliavimas, žaidimas Euro Įrašo Simulator 2 siūlo dalyviams keletą greitesnio žaidimo laiko. Jūsų vairuotojas gali vairuoti be poilsio 11 valandų, tačiau po šio laiko jis skubiai imtis 9 valandų poilsio, ir jums reikia planuoti iš anksto, kad būtų galima gauti padorų viešbutį už naktį. Imituojanti nuovargį taip pat suprato, labai realu, kad dabar jūsų charakteris bus išnaudota nuo nuovargio, žaidimas ekranas visiškai tamsus, ir valdyti transporto priemonę bus tikrai prarasta, kad yra tikėtina, kad išprovokuoti pasiektų savo herojus avarijos. Tada toliau Euro Truck Simulator 2 žaidimą, jums reikės remontuoti automobilį į degalinę. Jei pageidaujate, nuovargio imitavimo parametrai taip pat gali būti išjungtas.

Visi kurie nori Euro Truck Simulator 2 parsisiųsti nemokamą pranešti, kad žaidimas šiuo metu kainuoja apie 20 $, o pirkti jį iš oficialios svetainės.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more