Žymės

Evoliucija

Alternatyvūs pavadinimai: Evoliucija

Online žaidimai evoliucija - nemokamas naršyklinis žaidimas. Tai unikali galimybė patekti į pasaulio po kataklizmo, dalyvauti jos atgimimą. Evoliucija internetinis žaidimas - nuolat kova dėl viršenybės trijų elementų. Visi jau seniai žinoma apie gėrio ir blogio, taip pat neutralios jėgos, kuria siekiama išlaikyti pusiausvyrą. Evoliucija internete suteikia jums galimybę pasirinkti ir tapo viena iš pusių. Prisijungti raida leis Jums Party žaidimą ir atidaryti į nežinomą pasaulį ateities duris. Šis žaidimas yra įsikūręs ant galingą serverį ir todėl turi didelę spartą. Tačiau, jei norite, galite įdiegti į savo kompiuterį kliento žaidimo dalis, kad būtų užtikrintas eismo mažinimo srautą. Verslas, kaip jie sako, ekonomiškas. Evoliucija Registracija internetu yra prieinama visiems ir nėra sudėtinga ar problemiškas procesas. Tiesiog įveskite savo personažo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, slaptažodį (pakartoti jį), kodą iš vaizdą ir spustelėkite Registruotis. Prisijunkite žaidimo evoliucija padarė jums visą bendram gyventojų didžiulį virtualų pasaulį, kur kiekvienas iš kariaujančių pusių bus vilioja į jį. Suprasti, kas yra jūsų siela, ir bandykite pasirinkti savo kelią.

Evoliucija internetinis žaidimas yra keletas scenarijų charakterį. Tie, kurie siekia kovoti šlovę, tiesioginį kelią į areną. Būtent čia, kad puikus mūšis. Su kiekvienu nauju lygiu, jūs jausitės labiau patenkinti ir Estsilon žaidimas yra įdomesnis nei pirmiau žingsnis jūsų puoselėjamos šlovės galiūnas. Kovos sistema žaidime yra iš paprastų dvikovas, grupės, chaotiškas ir mišrių kovų. Jūs galite dalyvauti paprasta ir žirgų kovų. Tačiau ne kiekvienas yra toks mylintis ir kraugeriškas kovų verkia. Yra žmonių, kurie svajoja ramioje išmatuotos gyvenime. Evoliucija žaidimas rūpinosi taikius piliečius ir teikia daugelio profesijų pasirinkimo. Jei jūs nenorite galvoti apie karą, ir turi vieną iš jų ir niekas netrukdys giliau į ekonominę veiklą. Su licencijos įsigijimo, jūs galite tapti magas, kalvis, gydytojas, miškininkas, kalnakasiams. Bet tai nėra pilnas sąrašas profesijų. O, ir dar viena staigmena! Neramių jaudulys gerbėjai žaidimą sukurtas labirintas turnyrą. Jūsų skonis ir jausmas rizikos burbuliuoja kraują savo gyslose? Prašome! Ten!

Kai jūs turite nusprendė imtis gimtoji būdą ir pobūdį, o ne plaktuku nuolat siekiame pagerinti savo veiklą. Kalbant apie charakterį. Tai gali būti tiek vyrai, tiek moterys. Taip pat standartas arba unikalus. Į žaidimą yra parametrai, kurie apibūdina mūsų herojai instinktas, įgūdžių, energijos ir ilgaamžiškumą.

Play Estsilon Jums bus Oasis ir gretimų teritorijų. Galite pasirinkti seną ar naują apvalkalą Rotušės aikštėje. Tai, kaip jūs sau norite. Pakeitus charakterio tipą įvyksta klausimyną. Vieta bet kuriuo atveju lieka ta pati. Yra arenos, bankų, valstybinių ir biržos komisija parduotuvės, bažnyčia, namai Užsakymai ir meistrai, nuoma, rinkos meistrai, Pelkė, tankus miškas, tamsus urvas, paminklas ir turnyras labirintas. Žinoma, jūs turite išsiaiškinti, kas yra kas. Pavyzdžiui, bankas - užsienio valiutos taupymo, parduotuvių, skirtų pirkimo ir pardavimo įvairių dalykų, todėl saugykla

Play žaidimas internete evoliucija bus lengviau, jei mes galime pasinaudoti pakankamą kiekį aukso arba išsaugoti žaidimą eurą. Galų gale, jie suteikia galimybę įgyti būtinų dalykų. Yra komplektai dalykų: Įm. dalykų, kurie yra prieinami parduotuvėse, viskas pagerėjo modifikatorius; magija; ištekliai ir dovanos. Kad tik nėra įtrauktas į šių rinkinių! Tai ginklai ir šarvai, ir drabužių, ir artefaktus ir palaikai, ir žolės, ir upių dovanos ir dar daugiau.

Apsirūpinti reikalingų dalykų, jūs neturite jaustis nepatogiai. Juk iš jų, ar, atvirkščiai, savo buvimą, daug kas priklauso. Kaip jūs manote, kad galima kovoti sėkmingai be geros įrangos? Logiškai mąstant, ne. Taigi pabandykite pasiimti viską tinkamai ir modifikatorius.

Play žaidimą internete gali Estsilon su tikrais draugais, kurioje rasite čia. Jūs turite galimybę kurti savo užsakymą arba prisijunkite prie esamos. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia pasirinkti tinkamiausią Jums.

Jūs tikrai įvertinsite žaidimo privalumus. Jos spalvinga žaidimo jus maloniai nustebins ir konkursai vyko administravimą atneš malonių siurprizų. Jei kas nors neaišku, pagalbiniai darbuotojai visada yra naudinga ir reikalinga pagalba.

Sėkmės jums, mieli kūrėjai į naują pasaulį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more