Žymės

Fable III

Alternatyvūs pavadinimai: Fable III

Melskis, kurie nežino, kad šis žaidimų serijos "Fable. Fable 3 žaidimas savo laiku buvo vienas iš labiausiai laukiamų projektų ir iki šios dienos užtikrintai užima poziciją, pritraukti tūkstančius dalyvių dėmesį iš viso pasaulio kiekvieną dieną. Daugiau ankstesnių žaidimų kūrėjai bandė apimti tiek daug apie žaidėjų auditoriją, todėl valdyti žaidimą, kaip prieinama ir suprantama (tai yra, kodėl žaidimas ir sugebėjo tapti viena iš populiariausių projektų). Dabar iš Fable 3 kūrėjai ant pc iškėlė kartelę dar didesnis. Esminiai pakeitimai gameplay žaidimas. Trečioje dalyje gameplay neįmanoma parodyti Trofėjai praeivius ir herojus bus atleisti nuo būtinybės surinkti keturias skirtingas patirtis. Dabar nėra vienos pusės gana naudingas dauguma, bet iš kitos - visiškai nereikalingų rodiklius. Dabar projektas yra ne ekrano įrenginiais, ir kūrėjai nusprendė ištrinti kelio žurnalą.

Žaidimas "Fable III tapo racionalesnis ir patikimi. Iš pirmo žvilgsnio, atnaujinama sąsaja ir žaidimo gali atrodyti nemalonūs, bet nepanikuokite anksčiau laiko - visa tai laiko ir įpročių reikalas. Pavyzdžiui, trečiojoje dalyje dėl prekių pirkimo ir aprengti savo charakterį reikės eiti į parduotuvę ir eiti į dešinę skaitiklis, o ne prakeiktas įprastą produktų sąrašą. Tai niuansas suteikia žaidimui savo ypatingą žavesį.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės parsisiųsti Fable 3 tradicijas. Įgyvendinamas projektas interaktyvų žemėlapį, kuris leidžia herojus ištirti įvairių sričių, ieškokite užduočių ir tuoj pat pakeisti važiavimo kryptį, pritaikant ją pagal perleidimo momentu. Jūsų veikėjas galės įsigyti nekilnojamojo turto pigiai ir pirkti įvairių dalykų, diskontuota tarifus, kurie dažnai siūlo prekybininkai.

Žaidimų Fable 3 vyksta 50 metų po antrosios dalies. Dabar pasaulis yra valdomas paskutinio herojaus Logan sūnus, ir kaip pagrindinis veikėjas bus žaisti savo jaunesnįjį brolį. Vyresni Logan gauna, labiau autokratinis valstybę ir tapo jo santykiai su šeima, kuri provokuoja herojus pabėgti. Kas bus toliau? Rekomenduojame jums atsisiųsti ir Fabliau 3 sužinoti apie viską patys. Kaip trumpas pranešimas gali tik pridurti, kad taikiai čia nieko nebus išspręsta, ir veikėjas pradėti kelionę, įdarbinti svetimi ir miestiečių jo armijos pasipriešinimą. Intriguojantis, ar ne?

Kaip ir ankstesniais žaidimai, trečioji dalis Fabliau veikėjas gali kovoti naudojant ne tik strateginius sprendimus ir kovos menų, bet ir magija. Tradiciškai, visi ginklai ir šarvai gali būti pagerintas ir sustiprintas. Be ginklų aprašymas, yra trys uždaviniai, kurių įgyvendinimas leidžia naudoti kai kuriuos savo super galiomis.

Kad geriau įsivaizduoti žaidimą, jūs galės peržiūrėti ir Fable 3 vaizdo priekaba, kurioje visų pagrindinių projekto naudai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more