Žymės

Fable: The Lost Chapters

Alternatyvūs pavadinimai: Fable: The Lost Chapters

Aptarkite visų žaidimų kolekcija Fable tiesiog nėra prasmės dorybių, nes žaidėjai iš viso pasaulio yra gerai žinoma iš jų. Atskirai, keletą žodžių norėčiau pasakyti visiems tas pats, kad yra žaidimas, Fable: The Lost Chapters. Tai puiki žaidimų konsolė, pagamintas RPG žanro (gerai, kad pavyko intriga? ). Šis projektas ilgą laiką išliko žaidimas Xbox, ir buvo pritaikyta kompiuteriams tik ilgai po jo oficialaus pateikimo pasaulyje. Tačiau be ilgai lauktas versija kompiuterį žaidėjų laukė labai malonus siurprizas - atnaujinta ir patobulinta grafika. Turėtumėte Fable: The Lost Chapters atsisiųsti tik dėl to, kad grafika: čia viską puikiai supratau, dinaminius šešėlius, kurie naudojasi populiarumą šiuolaikinių žaidimų Blur pasekmių, shaders. Jūs galite pamatyti kiekvieno medžio ar krūmo šešėlis, ir žygiai miške žaidimas tiesiog ignoruoja aprašymas - tai tik reikia pamatyti savo akimis.

Jūs turite atlikti Fable: The Lost Chapters užduotys, kurios yra, beje, yra gana daug. Ši žaidimo dalis - tai nepaprastas pasaulis, kur yra jūsų kiekvienas veiksmas sukels į įvykių eigą kaita. Kiekvienas naujas darbas bus pakeisti jus, nepriklausomai nuo jūsų norų. Priklausomai nuo jūsų veiksmų, jūs galite tapti tiek drąsus ir narsus karys, stovi ant teisingumo pusėje, arba velnio, prisidėti prie blogio išsibarsčiusios žaidimo pasaulio platybes.

Sklypo Fabliau skleidžiasi taip: pagrindinis herojus prarado visą šeimą po žudynių plėšikai su visais savo gimtojo kaimo gyventojai. Po šios tragedijos, berniukas ateina į garsaus herojus pavadintas labirintas, todėl jam siūlau prisijungti prie vadinamojo herojai gildiją. Priimant šį pasiūlymą, berniukas patenka į treniruotes ir mokymo, serijos, per kurį jis patyrė mūšio legendinis kardas Fable: The Lost Chapters ir tampa tiesa herojus, gali žygdarbių ir keršto.

Norėčiau pabrėžti dėmesį dėl atnaujintos ir patobulintos sistemos, skirtos užduotys. Dabar herojus turi gauti visas jiems pavestas užduotis į Heroes Guild ant specialios kortelės svečių. Be to, rimtų ir atsakingų misijas ir užduotis veikėjas bus mini žaidimai ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, žvejybos ar lobių medžioklė. Dabar jūsų personažas galės tuoktis su mergina jis patiko ir gyventi ramų šeimyninį gyvenimą. Specialusis žavesio suteikia galimybę "girtis", - galite lažintis su bet kuriuo iš dalyvių, kad atlikti tam tikrą užduotį, naudojant tik keletą ypač Fable: The Lost Chapters ginklus.

Įgyvendinimas kovoja ir dvikovų žaidime yra labai reali ir tiesiog kvapą. Tačiau, rimtumas čia nuolat persipina su humoru ir lengvumu. Kai kurie darbai gali būti paslėpti nešvarių triukų ir praktinių anekdotai - būkite atsargūs. Ir įsivaizduoti, kas vyksta, ieškoti Fable: The Lost Chapters vaizdo priekaba!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more