Žymės

Glamūriniai fabrikas

Alternatyvūs pavadinimai: Fabrikas Glamura

Norite tapti labiausiai stilingas, madingas ir spalvingi? Tada žaidimas Glamūriniai fabrikas internete už jus! Po internetinis žaidimas Glamūriniai fabrikas - unikalus nemokamai žaidimas mergaitėms, siekiantiems sėkmės mėgėjams spalvingi gyvensena, kurioje kiekvienas gali imtis patrauklių kelią nuo paprasto mergaitė žvaigždė efektingas, parodyti savo talentus ir sugebėjimus.

Žaidimų fabrikas Glamūriniai naršo jungia įdomus pasaulis ir socialinį tinklą komunikacijai. Būk dėmesio centras, bendrauti su kitais meilužis mados, dalyvauti konkursuose ir mados dvikovas!

Siekiant išbandyti tapti labiausiai stilingas ir madingas, užsiregistruoti žaidime Glamūriniai Factory.

Sign fabrikas Glamūriniai nepadarėte: žaidimas puslapyje spustelėkite "Registruotis" mygtuką. Pasirinkite savo stilių, žemiau Įveskite savo e-mail, slaptažodį į šį žaidimą, jo ponios vardas, parodyti gimimo ir kilmės šalį datą ir patvirtinant licencinę sutartį spustelėkite "užbaigti registraciją". Sveikiname, Glamūriniai fabrikas registracija baigta!

Šiame žaidime jums reikės pasiekti savo tikslus (gauti darbą, nauja šukuosena, rasti šalies mate, kurti savo aprangą), kaip jūs visiškai įdomių užduočių įvairovė jums atrakinti naujus lygius. Šiuo žaidimo 44 lygio, po jų, galite pasiekti svaiginančio aukštumas mados pasaulyje. Bet žaidimas nesibaigia, gameplay yra nuolat atnaujinamas ir nauja įdomi užduotis.

Čia, kaip ir realiame gyvenime - Fashionista reikia atkreipti dėmesį. Ji turi būti šeriami, apsivilkę laikyti tinkamomis, nepamirškite apie geros nuotaikos, nes jei ji nesijaučia laimingas, tada serga. Geriau rūpintis šiuo metu ar vėliau, kad ir toliau žaisti internete Glamour fabrikas, turės padaryti daug pastangų padėčiai ištaisyti.

Įsisavinti ir žaisti žaidimą internetu Glamūriniai gamykla yra labai paprasta. Originalios ir madingų naujų drabužių galite įsigyti boutique, rasti darbą, aplankyti įdarbinimo agentūra, gauti formos padės Sporto klubas, didinti intelektinės lygis gali būti bibliotekoje, ir, jei norite šokti ir susitikti su vaikinu, ateiti į klubą.

Padidinti savo žavesio dalyvaus mados dvikovas. Gamyklos Glamour ir žaisti, kad laimėti, jums bus geriau nei kiti, reikia brangios įmantraus. Bet laimėti turi įtakos ne tik jūsų stiliaus jausmą ir puikų skonį, bet ir rodiklius sveikatos ir laimės Fashionistas.

Be to, turėsite galimybę dalyvauti grožio konkurse. Pradžia fashionistas "Glamour" fabrikas "yra nustatomas kartą per savaitę pagal kitų dalyvių balsų. Tai puiki galimybė parodyti visiems savo skonį, vaizduotę ir originalumą.

Tarp kitų dalykų, Jūs turite unikalią galimybę pajusti kaip tikras dizaineris. Sukurti mados varžybose įvairovę, labiausiai nusipelniusiems ir talentingas bus apdovanoti prizais. Be to, pildantis savo stilingą interjerą, taip pat galite gauti prizą atitinkamu konkurencijos.

Gaukite save gyvūnas, jis atneš jums džiaugsmą ir padidinti savo reitingą. Tačiau nereikia pamiršti, kad pašarų, vaikščioti ir žaisti su juo.

Ir pagaliau, svarbiausia - tai bendravimas! Žaidimo metu galite susidraugauti su kitais meilužis mados, kuris padės jums su savo balsus parodose ir konkursuose, pagerinti savo reitingą. Keistis nuomonėmis su draugais, parodyti savo darbą ir pasiekimus.

Prisijunkite prie mūsų, ir pamatyti, kas internetinis žaidimas Fabrikas Glamura leidžia tapti tikra profesionalų mados industrijoje.

Pradėti žaisti Glamūriniai fabrikas ir tapti tikra žvaigždė!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more