Žymės

Šeimos ūkis

Alternatyvūs pavadinimai: Šeimos tvartas

Family Barn - jūsų asmeninis dacha

vaikų mėgsta eiti su savo tėvais į kaimo namus. Tai yra galimybė aplankyti gamtą, degintis upėje, susierzinti su draugais, valgyti braškes, obuolius ir serbentus. Tačiau, jei neturite vasaros namų arba tai nėra sezonas, „Family Farm“ žaidimas jį pakeis.

Tai labai gražus karikatūros stiliaus žaislas, kuriame kiekviena detalė atrodo spalvinga, turtinga spalva ir aiški grafika. Jis skirtas pramogoms kompiuteryje, tačiau jis taip pat gali būti įdiegtas „Android“, kad visada galėtumėte turėti kišenės ūkį, o „Family Farm“ - žaisti, kai tik yra teisingas momentas. Dabar jūsų draugai visada yra, nes naršyklės žaidimai statomi taip, kad realūs žaidėjai gyvena tuo pačiu metu, kontroliuoja jų žemes ir bendrauja internete. Čia jūs sutiksite naujų žmonių ir susiraskite draugų, net jei jie gyvena kitoje Žemės pusėje.

A įdomus ūkių priskyrimas

Norėdami pradėti, reikia šeimos ūkio registracijos, kad galėtumėte pasiekti visas žaidimo savybes. Žinoma, jums žinoma procedūra: mes informuojame el. Laišką, sugalvojame slaptažodį ir vardą žaidime, įvedame duomenis į siūlomą registracijos formą. Svarbu prisiminti slaptažodį ir vardą, kad galėtumėte prisijungti iš bet kurio kompiuterio. Žinoma, jūs turite juos saugoti paslaptyje, kad be jūsų niekas negalėtų prasiskverbti į jūsų puslapį.

Dabar, kai jau esate pilnas mažos žemės sklypo savininkas, pradėkite jį plėtoti:

 • Nustatykite sklypus skirtingomis kultūromis
 • Augaliniai gyvūnai: arkliai, karvės, avys, paukščiai
 • Skaičiuoti derlius
 • Projektuokite gamyklą produktų perdirbimui
 • Sell ir buy
 • Draugystė su kaimynais

Su patogumui laukus ir gamybos įrenginius išdėstykite vienas šalia kito, kad pienas būtų nedelsiant paverstas grietine, varškės sūriu, sūriu. Sukurkite malūnus ir kepyklos su kviečių laukais. Netrukus jūsų plantacija bus gerai prižiūrima ir tvarkingai suskirstyta į sektorius, tarp kurių yra akmenukų takai, žydi krūmai ir vaismedžiai.

Nepamirškite, kad „iPlayer“ šeimos ūkis yra simuliatorius, todėl viskas čia yra tikėtina. Jei augalai nebus laistomi, jie išnyks, ir jūs negalėsite užbaigti derliaus nuėmimo. Tai reikštų kitas problemas - žaliavų perdirbimui ir galutinio produkto trūkumą. Ir jei jūs neužbaigėte užduoties, jūs patirsite nuostolių. Tačiau, kita vertus, už parduodamas prekes gausite aukso monetas, premijas ir prizus, dėl kurių galėsite pereiti į kitą žaidimo etapą, kuriame atsidarys nauji pastatai ir galimybės.

Tegul žaidimas atrodo paprastas, tačiau tai yra apgaulingas jausmas. Jūs turite stengtis pasiekti norimą rezultatą. Tegul jūsų rašikliai ir negauna nešvarių žemių, dirbdami su juo. Plečiantis ekonomikai, pagrindiniai padėjėjai bus nauji mechaniniai, geresni įsigijimai.

Iš žaidimo

savybių
 • Game Family Barn yra pateikiamas žaidėjams nemokamai
 • Kalbant su kitais dalyviais, rasite naujų ir įdomių žmonių
 • Būtina sodinti sodinukus, sėti sėklas, auginti medžius, krūmus ir gėles
 • Spalvoti auginami augalai
 • Produktai prieinami per 200-
 • Gauti daugiau nei 100 trofėjų
 • Paimkite užsakymus ir juos užmokestį - monetas ir dovanas
 • Updates įvairina žaidimo ir jo užduočių funkcionalumą

konkuruoja su kitais žaidėjais ūkių veikloje, žirgais, uždirbk daugiau nei kiti. Pradedantiesiems bus atliekamas įvadinis mokymas, kuris paaiškins niuansus ir padės jiems įsikurti. Tolesnė kontrolė perduodama jums, o visos su pasiekimais susijusios klaidos priklauso nuo jūsų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more