Žymės

Far cry 5

Alternatyvūs pavadinimai: Far cry 5

Far Cry 5: tikėjimo kultas.

„Far Cry 5“ pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, paskelbtas paskelbti 2018 m. Pradžioje, sukėlė socialiai aktyvių žaidėjų protus. Kitų „Far Cry“ serijų scenarijus buvo sukurtas keletą metų ir ilgai prieš planuojamą išleidimą. Vis dėlto visuomenė matė ryšį su dabartinėmis politinėmis problemomis: JAV prezidento rinkimu, Didžiosios Britanijos išvykimu iš ES. Ir nors tai yra tik sudėtingos žurnalistų pastabos, tai tikrai nebuvo be politikos. Konkrečiai, dramaturgas Danas Hay pripažino, kad jam didelę įtaką turėjo separatizmo idėjos. Per vaikystę ir jaunimą jis buvo sunerimęs dėl šaltojo karo abiejų šalių ir nuolatinių teroristinių išpuolių.

žaidėjų, pradedant žaisti Far Cry 5 žaidimą, jaučia, kas vyksta, Dan norėjo parašyti patikimą scenarijų. Norėdami tai padaryti dvi savaites, plėtros komanda nuvyko į Montaną. Jie tyrinėjo gyventojų gyvenimo, ideologijos, religingumo, vertybių ir nenorėjimo ritmą, kurį kažkas įsiterpė įprasta tvarka. Būtent ši būsena buvo laikoma pagrindu rengiant įvykius. Rezultatas buvo aktualus, gerai apgalvotas žaidimų produktas apie tai, kaip sektas susikūrė ramioje rojuje, kuris nusprendė, kad pasaulio pabaiga. Nors idėja nėra originali, ji visiškai sutampa su dogmomis, kurių tokios organizacijos laikosi.

Kai atidarė pagrindinę apskaitos barelio liniją, kūrėjai gavo dalį piliečių, kurie išreiškė norą, kad fanatikai, kaip antagonistai, būtų pateikiami kaip musulmonai. Tiesa, šis balsas buvo kritikuojamas, ir viskas liko nepakitusi, kuri yra suprantama, atsižvelgiant į originalią ideologiją, įtrauktą į projektą.

Išgalvotas, bet toks realus pasaulis.

Po paskelbimo daugelis žmonių svajoja atsisiųsti „Far Cry 5“ ir užimti šerifo pavaduotojo pareigas. Tai yra iš jo veido veikti, padedant įstatymo jėgoms ir tvarkant valdžią.

. Veiksmai atsiskleidžia išgalvotame Hopės mieste, kur pats paskelbtas radikalus pranašas Džozefas Sidas paskelbė, kad jis atėjo išgelbėti žmones nuo ugnies. Jis pripildo gyventojų protus ir baiminasi, kad juos pritrauktų į visuomenės „Edeno vartai“. Tik tie, kurie prisijungė, bus išgelbėti, bet jis neprisiima daug savanoriškos valios ir naudojamos visos priemonės. Ir jei kas nors aktyviai pasipriešina, siela yra „išgelbėta“ prieš savo valią paprastu šūviu į galvą, žinoma, po aštrios maldos ir atsiskyrimo. Kai Sidas persikėlė iš žodžių į grėsmes, jie bandė su juo pasitikėti. Tačiau, kai grėsmės buvo pakeistos smurtiniais išpuoliais, žmonės, kurių lūžiai liko nenutrūkstami, pradėjo aktyviai kovoti su sektaninkais.

Pradėjęs žaisti „Far Cry 5“, šerifo padėjėjo vaidmuo yra sulaikyti sektų organizatorių, kuris vadina save tėvu, ir jo pasekėjų broliai ir seserys arba „Biuleteniai“. Tarp jų yra ypač aktyvūs:

  • Jokūbas, pensininkas, dabar treniruoja savo ginkluotą vienetą.
  • Fate vaizduoja gerą samarietišką moterį, kad jis būtų budrus žmonėms ir verčia Sidą pasitikėti.
  • John, naudodamasis advokato pozicija, įsigijo didelę žemės sklypą sektai netoli Hope miesto.

Bet žaidimo „iPlayer Far Cry 5“ pasipriešinimo eilėse yra drąsūs herojai:

  • Pastor Jerry, kunigas, tapęs liudytoju, kaip pulko dalis, nuvyko į „Edeno vartus“.
  • Pagal Rojaus pilotą ir sekto narį, kuris nusprendė palikti ją savo vaikų labui.
  • Mary Fairgrave yra viena iš sektų aukų. Ji yra meilės „Meilės sparnų“ meilužė, kurioje buvo išliejamas kraujas, įskaitant jos tėvą.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more