Žymės

Far Cry Primal

Alternatyvūs pavadinimai: Far Krai Primal

Far Cry Primal žaidimas mezolito eroje.

serijos šaulių gerbėjai laukė tikros staigmenos, kai bendrovė „Ubisoft Montreal“ pristatė savo naują projektą iš „Far Cry“ serijos. Vieno žaidėjo „Far Cry Primal“ žaidimas nuotykių veiksmo filmo žanre nusprendė atsiųsti žaidėjus į akmens amžių, aprūpintą lazdomis, ašimis ir priversti išgyventi lauke.

.Jau žinoma, kad „Far Cry Primal“ atsisiųsti „One Xbox“ ir „PlayStation 4“ gali būti 23. 02 2016 m. Ir kovo 1 d. „Windows“. Produktas bus išleistas kolekcijoje ir elektroniniuose leidiniuose, o jei pirmuoju atveju žaidime bus fizinių prekių, antrajame žaidime gausite papildomų ginklų ir misijų.

Laukinių žvėrių pasaulyje.

Žmogus nesipranta su priešais. Šis gebėjimas, kurį jis patiria nuo akmens amžiaus, kai nebuvo jokių šaunamųjų ginklų, įrangos ir naudos, padedančios išgyventi po traumų ir ligų. Primityvusis žmogus galėjo tikėtis savo jėgos, gudrumo, judrumo, greičio ir tikslumo.

Žmonės taip pat gyvuliai, bet labiau apsaugoti savo pradinėje formoje. Jie neturi aštrių nagų ir stiprių šunų, jie yra mažesni už greičio ir jėgos žvėrys, bet intelektas turi dar vieną pranašumą. Akmenys ir mediena paverčiami ginklais, pakeičiančiais trūkstamus anatomijos požymius.

Žaidžiate vienintelę iš Takkaro genties išgyvenusįjį, jums bus tinkering:

 • Luki
 • viršūnės
 • Dubinka
 • Copy

Net ir akmenys, kuriuos galima išmesti į gyvūnus, arba priešiški kitų genčių nariai.

Herae nori susilaukti šeimos nužudymo ir rasti naują vietą tokiame žiauriame pasaulyje. Vien palikęs, jis iš pradžių remiasi tik savimi, bet tuomet jis išmoko sutramdyti žiaurius plėšrūnus, ir jie padeda jam susikabinti. Kas būtų manęs, kad kalavijų dantų tigrai, lokiai ir vilkai užims žmogaus pusę, bet taip yra, ir dabar mamutų medžioklė tampa sėkmingesnė. Didelė skerdenos dalis ne tik suteikia šiltai odai ne tik daug mėsos, bet ir gali būti naudinga kaulams. Ir jei jūs perversite pelėdą, ji taps puikiu skautininku, žiūrėdama į didžiausią skrydžio teritoriją.

Priešistoriniai ir šiuolaikiniai žmonės nėra labai skirtingi: yra draugiškų ir agresyvių tautų. Takkaras susitiks su abiejų pusių atstovais Oros, o jei kai kurie iš jų gaus naujų žinių, kiti priversti jį prisijungti prie mūšio, tačiau jais taps stipresnis ir patyręs, o tai padės jam susidoroti su situacija.

- pirmaujantis personažas turi dvi misijas: išgyventi nuolatinio pavojaus sąlygomis, o visuotinis - tapti visų lyderiu. Abiem atvejais visuomet turėtumėte saugoti ir pereiti prie tikslo, įvaldydami naujus įgūdžius.

 • Darbo įrankių gamyba
 • Padaryti ginklus
 • Pakeisti maisto
 • Pradėkite ugnį, kad išlaikytumėte šilumą
 • Naudokite turimų medžiagų naudai
 • Sukurkite savo gentį, kad ji taptų neįveikiama
 • Peržiūrėkite, kad galite būti pavojingiausiu plotuose ir kompetentingu lyderiu

žaidimo funkcijų.

Be pagrindinės kampanijos, autoriai sukūrė trijų unikalių misijų „Mamuto legenda“ forma. Atsisiųskite „Far Cry Primal“ su papildymais, kurie galės atlikti savo išankstinį užsakymą.

B Far Cry Primal PC atgaivina senovinį pasaulį, turintį unikalią gamtą, gyvūniją ir žmones, kurie yra neatskiriama jo dalis. Tai unikali galimybė perduoti bandymą su orumu, naudojant turimas priemones.

 • Be atsargūs nuo medžio nužudyto gyvūno kraujo pritrauks plėšrūnus.
 • Gebėjimas naudoti ugnį suteiks jums pranašumą prieš kitas gentis.
 • .Jei galite rasti tam tikrą daiktą, jį galima pripildyti, jei vienas iš sutramdytų naminių gyvūnėlių prarastas.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more